Finanse i bankowość

Fines Operator Bankowy

Fines jest obecnie największym niezależnym operatorem sieci agencji kredytowych w Polsce.

Działając na rynku od 2005 roku przyjęto kierunek i styl działania opierający się na maksymalnie przejrzystych zasadach oraz partnerskich relacjach z naszymi kontrahentami.
Od chwili rozpoczęcia działalności rozwinęła się sieć do ponad 2500 aktywnych Agentów, którzy sprzedając kredyty wybrali nas jako najbardziej zaufanego i sprawdzonego partnera.
W sieci agencji kredytowych współpracujących z Fines znajdą Państwo ofertę wielu banków i firm pozabankowych. Różnorodność ofert wiodących banków oraz sprawdzonych i zaufanych firm pożyczkowych, umożliwia porównanie oraz wybranie najlepiej dopasowanej oferty kredytowej. A jest to możliwe już podczas jednego spotkania w biurze kredytowym, bez konieczności szukania ofert w wielu placówkach bankowych.
Sieć agencji kredytowych Fines to zarówno placówki agencyjne, mobilni Agenci, jak i sieć placówek franczyzowych, którą wyróżnia wspólna marka Fines oraz ujednolicony standard obsługi Klienta.
System franczyzowy Fines jest obecnie najszybciej rozwijającą się franczyzą na rynku pośrednictwa i doradztwa finansowego. Wspólna sieć sprzedaży korzystająca z ponad 11 lat doświadczeń Fines liczy 180 placówek pod szyldem Fines Operator Bankowy.
Fines Operator Bankowy posiada prestiżowy tytuł firma „Fair Play” od 2011 r. Jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. W trosce o najwyższą jakość obsługi Klienta i przejrzystość procedur wdrożony został System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Rokrocznie od 2007 r. zdobywamy tytuł „Solidna Firma”.

Jednostki franczyzowe
Franczyzowe 190
Partnerskie 3000

 

4695t9gyx_dsc_0346

 

Dlaczego Fines?

Fines to sprawdzony sposób na rozwój Twojego biznesu, który potwierdza przybywająca z roku na rok liczba aktywnych Agentów oraz profesjonalne, wielkoobszarowe wsparcie procesu sprzedaży.

Dlaczego powinieneś wybrać Fines?

 • Duży może więcej
 • Dołączasz do największej sieci agencji kredytowych w Polsce. Jest z nami już 2 500 aktywnych agencji. Czerpiesz z doświadczenia opartego na 5 000 procesowanych wnioskach kredytowych dziennie.
 • Pełna i atrakcyjna oferta dla każdego Klienta
 • Otrzymujesz dostęp do kompletnej oferty elitarnych instytucji finansowych – liderów rynku sprzedaży kredytów i pożyczek w kraju.
 • Jeden system: wiele możliwości
 • Pracujesz na jednej łatwej w obsłudze i zintegrowanej bazami banków platformie internetowej.
 • Codzienna, automatyczna wypłata prowizji
 • Wybierasz przejrzystą i wygodną formę rozliczeń.

Wsparcie 360 stopni

Korzystasz z profesjonalnego wsparcia pracowników trzech dedykowanych infolinii (bankowa, pozabankowa, biznesowa) oraz całego zespołu Fines we wszystkich obszarach związanych z pozyskiwaniem i obsługą klienta. Dedykowany Agentom zespół doradców infolinii odbiera 2 000 połączeń dziennie, ze średnim czasem oczekiwania na połączenie 5 sekund.
Szybka decyzja kredytowa
Oferujesz klientom szybką decyzję kredytową i wypłatę kredytu na podstawie zeskanowanych dokumentów (wstępna oferta nawet w 3 minuty!). Dzięki długoletniemu doświadczeniu i wypracowanym relacjom z bankami i instytucjami pozabankowymi Fines zapewnia najwyższą na rynku przyznawalność procesowanych za naszym pośrednictwem kredytów.
Profesjonalna opieka i coaching w terenie
Otrzymujesz pełną opiekę merytoryczną i organizacyjną od regionalnego przedstawiciela Fines podczas osobistych, comiesięcznych wizyt. Nasi koordynatorzy to osoby z długoletnim doświadczeniem w naszej firmie i w branży pośrednictwa kredytowego.
Akademia Doradcy Fines
Bierzesz udział w bezpłatnych szkoleniach produktowych i sprzedażowych, organizowanych cyklicznie w 14 miastach Polski. Forma spotkań to atrakcyjne w przekazie, praktyczne warsztaty uzupełnione konkursami, nagrodami oraz możliwością poznania przedstawicieli banków i firm pożyczkowych.
Nagradzamy każdą aktywność
Zdobywasz nagrody w licznych konkursach organizowanych co tydzień, co miesiąc, i w każdym kwartale. Dzięki współfinansowaniu przez banki i instytucje pozabankowe co miesiąc przybywa od kilkudziesięciu do kilkuset laureatów naszych konkursów. Do zdobycia dodatkowa prowizja, karty paliwowe, tablety, laptopy, sprzęty kuchenne, wycieczki i wiele innych.
Program lojalnościowy jakiego dotąd nie znałeś
Za każdy sprzedany produkt otrzymujesz punkty w programie STUkrotek, które wymieniasz na nagrody. Codziennie aktualizowana oferta nagród zawiera kilkaset produktów, voucherów, bonów płatniczych oraz wymianę punktów na gotówkę. Nie znalazłeś niczego dla siebie? Wysyłasz nam interesujący Cię produkt, a my dodajemy go do oferty!
Profesjonalny marketing
Udostępniane są materiały reklamowe (ulotki, plakaty, gadżety reklamowe, listy ofertowe itp.), dzięki którym łatwiej pozyskasz klienta. Bezpłatnie przygotowujemy projekty ogłoszeń prasowych, banerów, oznakowania placówek itp.
Wgląd do pełnego raportu BIK klienta
Masz wgląd do listy zobowiązań aktywnych i zamkniętych z informacją o statusie płatności i ilości dni opóźnienia w spłacie oraz informację i ilości zapytań do BIK z ostatnich 7 dni. Dzięki temu łatwo możesz określić przyczynę wydania przez bank decyzji negatywnej, oszacować zdolność kredytową klienta i określić jaki dochód powinien mieć współkredytobiorca.
Unikalne na rynku narzędzie sprzedaży pożyczek pozabankowych Multiwniosek
Dzięki tej funkcjonalności w systemie SOF po jednorazowym wprowadzeniu danych klienta, jednym kliknięciem decydujesz do których instytucji pożyczkowych wysłać zapytanie klienta. Proces sprzedaży jest krótszy i umożliwia lepszą obsługę klienta.

Szkolenia

Akademia Doradcy Fines to bezpłatne, cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe, które organizowane są w 14 miastach Polski dla wszystkich Agentów Fines.
Forma spotkań to atrakcyjne w przekazie, praktyczne warsztaty uzupełnione konkursami, nagrodami oraz możliwością poznania przedstawicieli współpracujących banków i firm pożyczkowych.
Do udziału w szkoleniach Fines zaprasza nowych Agentów, rozpoczynających karierę w branży pośrednictwa kredytowego, ale również osoby już długo działające na rynku.

Współpraca agencyjna

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z największym pośrednikiem w sprzedaży kredytów i pożyczek w Polsce, wypełnij formularz – szybko skontaktujemy się z Tobą!
Aby zostać Agentem kredytowym Operatora Bankowego Fines, należy spełnić kilka wymogów formalnych i biznesowych, które przewidują zarówno obowiązujące przepisy, jak i standardy naszej sieci:
prowadzić zarejestrowaną działalność gospodarczą,
posiadać biuro sprzedaży w lokalu własnym lub wynajmowanym (ten warunek nie dotyczy doradców mobilnych),
przedłożyć zaświadczenie o niekaralności oraz niezaleganiu z ZUS i US.

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z Fines zgłoś się:

kontaktując się z naszą administracją pod numerem (58) 345 85 75
przesyłając zgłoszenie na adres e-mail: administracja@fines.pl
wypełniając formularz kontaktowy na naszej stronie
Rozwinięciem współpracy agencyjnej jest program franczyzowy Operator Bankowy Fines, który jest dedykowany zarówno naszym Agentom, jak i kandydatom spoza sieci z udokumentowanym doświadczeniem pracy w branży pośrednictwa kredytowego lub/i bankowej.
Ważne! Umowa agencyjna z Fines nie nakłada na Agenta żadnych zobowiązań sprzedażowych oraz nie stanowi przeszkody dla współpracy z innym brokerem lub operatorem.

Współpraca franczyzowa

Program franczyzowy Fines Operator Bankowy to połączenie koncepcji multioferty kredytów i pożyczek z wysokim standardem komfortu obsługi Klienta dostępnym w placówkach bankowych. Dzięki takiej formule działalności placówka Fines pozyskuje Klienta profesjonalnym oznakowaniem i rozpoznawalną marką, dając mu jednocześnie wybór spośród ofert wielu banków.
Celem jest stworzenie sieci prestiżowych placówek z dedykowaną ofertą dla każdego Klienta oraz z profesjonalnym doradztwem z zakresu finansów osobistych i zarządzania portfelem kredytowym.
Program franczyzowy Fines Operator Bankowy stanowi rozwinięcie dotychczasowej formuły naszej działalności.
To połączenie koncepcji multioferty kredytów i pożyczek z wysokim standardem komfortu obsługi Klienta dostępnym w placówkach bankowych. Dzięki takiej formule działalności placówka franczyzowa Fines Operator Bankowy pozyskuje Klienta profesjonalnym oznakowaniem i rozpoznawalną marką, dając mu jednocześnie wybór spośród ofert wielu Banków.

System franczyzowy Fines Operator Bankowy to:

atrakcyjna alternatywa dla wysokokosztowych placówek bankowych
konkurencyjna oferta wielu produktów w jednym miejscu (oferta dla każdego Klienta)
uczestnictwo w dynamicznie rozwijającej się sieci renomowanych placówek
dostęp do dedykowanej oferty produktowej, szkoleniowej i marketingowej
stabilny i przejrzysty system rozliczeń finansowych
brak opłaty franczyzowej i niewysokie koszty wejścia do programu (inwestycja w wyposażenie i oznakowania placówki)
budowanie długofalowych relacji i dbałość o sukces naszych Franczyzobiorców

W ramach programu franczyzowego Fines Operator Bankowy oferuje:

zero opłat franczyzowych
pierwszeństwo w dostępie do Klientów pozyskiwanych przez Fines
jednolity i rozpoznawalny standard wizualizacji wykorzystujący logotypy Banków współpracujących z Fines oraz logo Fines Operator Bankowy
rozbudowany system wsparcia marketingowego (dedykowana wyłącznie placówkom franczyzowym oferta materiałów marketingowych, kwartalne wsparcie marketingowe uzależnione od wysokości sprzedaży, możliwość wykonania indywidualnych projektów graficznych na potrzeby lokalnej promocji placówki, pomoc przy organizacji akcji reklamowych)
kompleksowy program szkoleń – naszym Partnerom jak i pracownikom placówek zapewniamy udział w bezpłatncyh, profesjonalnie przygotowanych szkoleniach produktowych i sprzedażowych
opiekę Regionalnego Koordynatora Fines – przynajmniej raz w miesiącu placówkę odwiedza Regionalny Koordynator Fines, który aktywnie wspiera działanie placówki franczyzowej – uczestniczy w działaniach promocyjnych, oferuje podstawowe przeszkolenie z obsługi Systemu, jest Państwa oficjalnym przedstawicielem w strukturach Fines
wyłączność terytorialną (1 placówka franczyzowa na każde 15 tys. mieszkańców, minimalny odstęp pomiędzy placówkami 1,5 km)
podstrona dla każdej placówki na stronie internetowej fines.pl wraz z profesjonalnym pozycjonowaniem w sieci na frazy związane z ofertą kredytów i pożyczek w danej miejscowości

Profil kandydata na Franczyzobiorcę

Kandydatem na franczyzobiorcę może zostać osoba prawna lub fizyczna prowadząca działalność gospodarczą.
Znajomość branży pośrednictwa ma kluczowe znaczenie w pierwszych miesiącach funkcjonowania placówki. Dlatego też do naszego programu zapraszamy osoby prowadzące już pośrednictwo finansowe, zarówno te współpracujące bezpośrednio z Bankami, jak i te uczestniczące w sieciach agencyjnych. Gorąco zachęcamy do składania aplikacji naszych Agentów, jak również właścicieli biur kredytowych jeszcze nie współpracujących z Fines – każde zgłoszenie rozpatrujemy bardzo szczegółowo, mając na uwadze Państwa najlepszy interes.
Fines Operator Bankowy to franczyza aktywna, dlatego idealny profil Kandydata to osoba przedsiębiorcza, z zapałem do pracy i chęcią działania, z predyspozycjami do prowadzenia własnego biznesu i zarządzania kilkuosobowym zespołem pracowników. Kandydat powinien również posiadać środki niezbędne do uruchomienia placówki oraz na pierwsze 3 miesiące jej działalności

Wymagania lokalowe

 • powierzchnia placówki min 20-50 m2
 • wejście bezpośrednio z ulicy, na parterze
 • witryna umożliwiająca ekspozycję reklamy
 • możliwość zamieszczenia podświetlanego prostokątnego kasetonu nad placówką
 • placówka zlokalizowana w miejscu o dużym przepływie ludzi.
 • Uwaga! NIE POBIERANE SĄ OPŁATY FRANCZYZOWE!

Inwestycja

Wielkość inwestycji uzależniona jest od powierzchni i stanu technicznego lokalu. Przewidywana suma adaptacji lokalu o powierzchni ok. 20 m2 z dwoma stanowiskami, to ok. 10 tys. zł. Kwota inwestycji obejmuje:

 • oznakowanie zewnętrzne,
 • zakup mebli,
 • elementy reklamowe wewnętrzne.
 • Na koszt franczyzobiorcy składają się również wydatki na zakup sprzętu komputerowego i urządzeń biurowych.

Koszt projektu aranżacji wnętrza oraz stworzenia wizualizacji wewnętrznej i zewnetrznej pokrywa Fines.
Skorzystaj z naszego doświadczenia i otwórz własną placówkę! Zarządzaj własnym biznesem i zarabiaj na sprzedaży produktów i usług bankowych, dostosowanych do potrzeb Klientów. Zwiększ swoją przewagę na rynku dzięki niskiej inwestycji na starcie oraz atrakcyjnym prowizjom.

Kontakt
Fines SA ul Wybickiego 13c, 81-842 Sopot (58) 345 85 45 (58) 555 18 33

Źródło: Fines Operator Bankowy

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *