Doradztwo prawne i gospodarcze

Tax Care

Księgowością dla swojej przyszłej firmy powinieneś zainteresować się jeszcze przed jej założeniem. Już wtedy musisz wybrać m.in. formę opodatkowania działalności gospodarczej. By był to dobry wybór, musisz mieć wiedzę. Jeżeli nigdy wcześniej nie interesowałeś się zagadnieniami z zakresu księgowości i nie wiesz, jak należy rozliczać firmę, postaw na biuro rachunkowe i tym samym współpracę ze specjalistami. Księgowość to obszerne zagadnienie, którego zgłębienie wymaga czasu.
Do którego biura rachunkowego się wybrać? Dziś wcale nie musisz szukać biura w miejscu zamieszkania czy prowadzenia działalności gospodarczej. Tax Care – oferujeme system księgowości online. Decydując się na współpracę, dołączysz do tysięcy zadowolonych klientów i otrzymasz dostęp do wygodnego i bezpiecznego systemu, dzięki któremu prowadzenie działalności od strony formalnej będzie niezwykle proste. Dodatkowo dzięki integracji programu m.in. z kontem bankowym będziesz mógł sprawniej zarządzać funduszami swojej firmy.
Jakie korzyści płyną ze współpracy ? Księgowość to ogół formalności związanych z dokumentowaniem prowadzenia działalności gospodarczej. Zalicza się do tego przede wszystkim wystawianie i przechowywanie faktur, księgowanie i przechowywanie faktur kosztowych, prowadzenie ewidencji i rejestrów, a także sporządzanie deklaracji oraz składanie ich w urzędach. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, te zadania wykonają za Ciebie wykwalifikowani księgowi, którzy zadbają o poprawność rozliczeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu Ty skupisz się na rozwijaniu firmy, a nie na formalnościach. Co więcej, księgowy Tax Care reprezentuje Cię przed urzędami i ZUS-em oraz składa za Ciebie deklaracje podatkowe.
Pomożemy Ci na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej. Jeżeli myślisz o założeniu firmy, to doradcy firmowi pomogą w wyborze optymalnej formy opodatkowania. Jeżeli chcesz zminimalizować koszty prowadzenia działalności gospodarczej, to specjaliści przygotują dla Ciebie analizę i podpowiedzą, na których obszarach możesz zaoszczędzić.
Księgowością zajmujemy się na co dzień, a wdrożony przez nas model pracy opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Każda zgłaszająca się osoba otrzyma indywidualnego księgowego, z którym się kontaktuje i do którego może się zwrócić o pomoc. Dzięki temu nie musisz śledzić zmian, jakie zachodzą w przepisach.
Jeżeli poszukujesz księgowego, który zadba o prowadzenie Twoich rozliczeń i jednocześnie przekaże Ci niezbędne informacje zrozumiałym językiem, bez zagłębiania się w przepisy, to nie musisz dalej szukać. Postaw na współpracę ze specjalistami z biura rachunkowego Tax Care.
Tax Care to idealne rozwiązanie jeśli interesuje Cię tanie biuro rachunkowe. Wielu klientów biur księgowych przenosi do nas swoje usługi, gdyż chcą korzystać z naszego systemu księgowości online. Zwykłe biura rachunkowe zatrudniają najczęściej do kilku księgowych – nasi księgowi do grupa licząca ponad 300 osób. Każdy z nich przykłada cegiełkę do sukcesów naszych klientów i biura księgowego, które wybrali. Nasze biura rachunkowe znajdują się we wszystkich większych miastach w Polsce. Biuro księgowe Tax Care jest bardzo dobrym wyborem dla wszystkich przedsiębioców również dlatego, że dla każdego klienta przydzielany jest indywidualny księgowy, które regularnie monitoruje działalność swoich klientów i podpowiada najlepsze rozwiązania pozwalające efektywniej zarządzać biznesem.

Jednostki własne 53

Jednostki franczyzowe 240

 

tax-care-5839

 

Dla franczyzobiorcy

Oferujemy:

 • kontrolę i decyzyjność w biznesie,
 • samodzielność w określaniu polityki cenowej zespołu, z którym pracujesz – to będzie Twój biznes!
 • pełne wsparcie przy tworzeniu i prowadzeniu biznesu,
 • pełne wyposażenie placówki franczyzowej w meble, sprzęt elektroniczny (laptopy, tablet, urządzenie wielofunkcyjne);
 • przejrzysty system wynagradzania,
 • swobodę w lokalnych akcjach marketingowych,
 • szkolenia z zakresu produktów, procesu sprzedaży (w tym coaching doświadczonych agentów-trenerów), procedur,
 • marketingu i zasad współpracy,
 • stałą opieka regionalnego menadżera sprzedaży.

Wymagania sieci

Oczekujemy:

 • prowadzenia placówki w mieście powyżej 20 tys. mieszkańców (preferowane miasta powiatowe),
 • pełnego zaangażowania i odpowiedzialności w prowadzeniu placówki franczyzowej,
 • profesjonalizmu w działaniu.
Kontakt
Tel. 22 101 42 39

Źródło: Tax Care

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *