Edukacja

Akademia Językowa Open School

Wykładowcy są sercem każdej organizacji uczącej języków obcych. Dlatego wybierając miejsce nauki języków obcych należy upewnić się, czy kadra ucząca to zespół osób o możliwie najwyższych kwalifikacjach i odpowiednim doświadczeniu zawodowym.
W Akademii Językowej Open School zajęcia prowadzi kilkuset pedagogów – native speakers (nauczyciele z kraju którego języka nauczają) jak i Polaków, najlepszych wykładowców w miastach, w których działa Open School – absolwentów Uniwersytetów Jagiellońskiego, Śląskiego, Warszawskiego i innych wiodących uczelni w Polsce.
Chcesz zobaczyć lektorów w Open School w Twoim mieście? Wystarczy, że wybierzesz szkołę z listy poniżej.
Nad jakością materiałów dydaktycznych wykorzystywanych w Open School czuwają metodycy prestiżowego wydawnictwa Uniwersytetu Cambridge. Patronatem merytorycznym Cambridge University Press, najstarszego wydawnictwa na świecie objęte są wszystkie oddziały Open School w Polsce.

 

b60a449ab36e5573af3c754b0b8d8f44_660_359_1_pl

 

Co to oznacza dla Ciebie?

Gwarancję, że uczysz się z podręczników i materiałów dydaktycznych najwyższej jakości
Optymalne przygotowanie do międzynarodowych egzaminów językowych – to przecież metodycy Cambridge ESOL Examinations tworzą egzaminy FCE (First Certificate in English), CAE i inne, które należą do najpopularniejszych językowych egzaminów międzynarodowych na świecie.

O Cambridge University Press

Cambridge University Press (CUP) zostało założone w 1534 roku.
Rocznie spod rąk metodyków pracujących na rzecz CUP wychodzi ponad 4000 pozycji edukacyjnych.
Kojarzycie kultową gramatykę języka angielskiego autorstwa Raya Murphy? Zgadnijcie jakie wydawnictwo ją wydało;)

W Open School ceny kursów są przyjazne. Dodatkowo możesz rozłożyć je na dogodne raty.

Szukamy do pracy

w Bielsku Białej, Dąbrowie Górniczej, Dębicy, Głogowie, Kętach, Krakowie, Łodzi, Piasecznie, Poznaniu, Pruszkowie, Szczecinie, Warszawie (Bemowo, Bielany), Tychach, Wieliczce i Zawierciu poszukujemy filologów i native speakers następujących języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego.

Jeżeli masz ukończone studia filologiczne z minimum dobrym wynikiem, doświadczenie międzynarodowe, odpowiednie umiejętności pracy w grupie i zapał do prowadzenia kreatywnych lekcji na najwyższym poziomie zapraszamy do Open School.

Jednostki franczyzowe

Dębica, Katowice, Kraków, Poznań, Pruszków, Piaseczno, Szczecin, Środa Wielkopolska, Tychy, Warszawa-Bielany, Wieliczka

Suma inwestycji

Frnaczyzobiorcy Open School mają do wyboru dwie opcje współpracy:

Opcja na start – kwota inwestycji od 5 tyś. zł umożliwia prowadzenie szkoleń dla biznesu, tłumaczeń i kursów online oraz zgromadzenie środków na uruchomienie szkoły stacjonarnej w kolejnym roku.

Opcja optimum – kwora inwestycji od 45 tyś. zł pozwalająca na uruchomienie wszystkich czterech firm językowych i korzystanie ze wszystkich możliwości już od pierwszego dnia prowadzenia działalności.

Wymagania sieci

Zorientowanie przedsiębiorcy na dynamiczny rozwój biznesu,
Ogólna znajomość zasad rządzących nowoczesną gospodarką,
Otwarcie na wiedzę.
Wszelkie pozostałe elementy i know-how przekazywane są podczas cyklu szkoleń i w ramach stałej opieki nad rozwojem biznesu franczyzobiorcy.

Kontakt
Akademia Językowa Open School Siedziba główna: 43-100 Tychy, Al. Jana Pawła II 20 668 245 286 akademia@openschool.pl

Źródło: Akademia Językowa Open School

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *