Apteki i art. zdrowotne

Apteka Bliska

Planując uruchamianie apteki pamiętaj, nie uruchamiaj jej samodzielnie. Obecny rynek farmaceutyczny jest bardzo trudny. Piszemy o tym z uwagi na to, że mieliśmy wielu narzekających, zadłużonych potencjalnych klientów, którym nie udało się działać samodzielnie.
PODCHODZIMY UCZCIWIE: URUCHAMIAJ Z NAMI, A JEŻELI NIE ZDOŁAMY CIĘ PRZEKONAĆ DO NASZEGO SYSTEMU TO … pomyśl o innej sieci.

Jednostki własne: 34

Jednostki franczyzowe: 56

 

apteka-bliska

 

Planując uruchamianie apteki pamiętaj, nie uruchamiaj jej samodzielnie. Obecny rynek farmaceutyczny jest bardzo trudny. Piszemy o tym z uwagi na to, że mieliśmy wielu narzekających, zadłużonych potencjalnych klientów, którym nie udało się działać samodzielnie.
PODCHODZIMY UCZCIWIE: URUCHAMIAJ Z NAMI, A JEŻELI NIE ZDOŁAMY CIĘ PRZEKONAĆ DO NASZEGO SYSTEMU TO … pomyśl o innej sieci.
Jeżeli prowdzisz własą aptekę i chcesz pozbyć się problemów z zarządzaniem, negocjacjami, ustalaniem cen, szkoleniem pracowników, reklamą ta oferta jest dla Ciebie. Jeżeli chcesz otworzyć aptekę nie masz doświadczenia na rynku, przeraża Cię biurokracja, ale masz zapał do pracy, ta oferta jest także dla Ciebie.

Pomagamy w :

 • wyborze lokalu,
 • opracowaniu dokumentów do uzyskania zezwolenia,
 • opracowujemy projekt dostosowania lokalu i aranżacji wnętrza,
 • wprowadzamy w trudny, aktualny świat farmacji,
 • w wyborze wyknawców lokalu, mebli, wyposażenia aptecznego ii informatycznego,

Kompleksowo wspieramy uruchomienie – nowej lub przyłączenie istniejącej apteki.

Jedocześnie jesteśmy elastyczni i dostosowujemy wszystko do potrzeb oraz możliwości inwestora. Nie popełniaj błędów, ucz się na naszych. Zrobimy wszystko szybcie i sprawniej od Ciebie, bo doprowadziliśmy sami do otworzenia ponad sześćdziesięciu aptek. Zaoszczędzony czas przeznaczysz dla rodziny i na odpoczynek.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Po zawarciu partnerskiej, negocjowalnej i elastycznej umowy franczyzowej, uzyskuje on prawo do prowadzenia apteki pod marką „Bliska Apteka” wraz z wyłącznością do działania na danym terenie. Z uwagi na cel „Bliskiej Apteki”, którym jest budowa sieci z polskim kapitałem, na każdym etapie współpracy dostosowujemy się do oczekiwań i możliwości franczyzobiorcy.

Etap przygotowania do rozpoczęcia inwestycji:

szkolenie właściciela, wybór lokalizacji i jej ocena lub wskazanie lokalu w oparciu o bazę danych.

Etap dostosowania lokalu do potrzeb apteki i uzyskania pozwolenia:

nadzór architektoniczny, opracowanie projektów oznakowania lokalu i mebli, opracowanie dokumentacji i doprowadzenie do uzyskania pozwolenia na prowadzenie apteki.
Etap przed uruchomieniem: negocjacje warunków handlowych w hurtowniach, pomoc przy zatowarowaniu apteki, opracowanie i przeprowadzenie akcji marketingowej do uruchomienia apteki.
Etap po uruchomieniu apteki: praca na know – how sieci „Bliska Apteka”(otrzymanie w pełni przygotowanego i sprawdzonego przez wiele lat funkcjonowania na rynku modelu biznesowego „Bliska Apteka”, korzystanie z wszechstronnej wiedzy pracowników sieci, bieżąca opieka i wsparcie podczas prowadzenia apteki, szkolenia bieżące personelu.

Zapewniamy:

 • Zmniejszenie ryzyka wynikającego z samodzielnej działalności apteki.
 • Dostęp do niskich cen towarów co przekłada się na wyższą marżę.
 • Gwarancję i wyłączność terytorialną.
 • Brak presji związanej z umową franczyzową i możliwość elastycznego jej rozwiązania w przypadku niskiego poziomu zadowolenia franczyzobiorcy.
 • Brak kar i obowiązków obrotowych.
 • Wszechstronną pomoc i doradztwo.

Jako wariant dodatkowy istnieje możliwość przejęcia zarządzania apteką przez regionalnych menadżerów sieci „Bliska Apteka”. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o kontakt, prześlemy szczegóły i umówimy się na spotkanie w Warszawie.

Kontakt
mratajczak@bliskaapteka.pl  franczyza@bliskaapteka.pl  +48 51 51 51 448  +48 53 53 53 794

Źródło: Apteka Bliska

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *