Nieruchomości

Aspect Nieruchomości

Aspect Nieruchomości jako ogólnopolska sieć biur posiada szeroką ofertę, a do każdego klienta podchodzi bardzo indywidualnie. Aspect Nieruchomości to firma której zależy na satysfakcji klienta, dlatego towarzyszymy mu przez cały proces realizacji transakcji, zwracając szczególną kwestię na dbanie o jego interes. Inwestując własny czas, zaangażowanie i środki finansowe wykonujemy szereg czynności zmierzających do finalizacji transakcji czyli sprzedaży, kupna , najmu, wynajmu nieruchomości.

Doradztwo inwestycyjne w zakresie rynku nieruchomości, a także doradztwo kredytowe pomagając w pozyskaniu środków na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Firma Aspect Nieruchomości współpracuje z kilkunastoma bankami i jest w stanie przedstawić najlepszą aktualną ofertę na rynku.
Zajmuje się też zarządzaniem nieruchomościami, a także wprowadza na rynek nową usługę tj. zarządzanie najmem nieruchomości.
Współpraca z wieloma firmami budowlanymi i jesteśmy w stanie polecić Naszym Klientom sprawdzonych fachowców. Pomoc w aranżacji wnętrz, remontach czy też przeprowadzkach. Współpraca z biurami projektowymi, gdzie często przygotowywane są projekty domów i nieruchomości komercyjnych dla Klientów na preferencyjnych warunkach, którzy skorzystali z naszych usług i zostali przez Nas poleceni.
Dbając o wysoki standard obsługi w naszych codziennych czynnościach firma stosuje „Kartę Praw Klienta” rekomendowaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

Na stronie www.aspect.info.pl, a także na pozostałych stronach dedykowanych dla każdego miasta, w którym znajduje się oddział biura Aspect Nieruchomości, znajdą Państwo informacje na temat aktualnych ofert nieruchomości wystawionych do sprzedaży, wynajmu, a także naszych działaniach codziennych, promocjach i aktualnym życiu firmy. Strona jest codziennie aktualizowana, wprowadzane są nowe oferty i usuwane nieaktualne. W opisie przy każdej ofercie znajdą Państwo kontakt bezpośredni do opiekuna zajmującego się daną ofertą, która udzieli niezbędnych informacji uzupełniających opis.
Jako firma działamy wszechstronnie współpracując z wieloma biurami nieruchomości na terenie całej Polski, dlatego nasza skuteczność jest na wysokim poziomie. Przykładamy dużą wagę do dobrej, skutecznej promocji ofert powierzonych nam przez klientów, dlatego wszystkie ogłoszenia umieszczane przez Aspect Nieruchomości są widoczna w internecie na ponad 30 największych portalach ogłoszeniowych, czyli dostęp do nich codziennie ma kilka milionów potencjalnych klientów.
Aspect Nieruchomości jest firmą, która stawia na ciągły rozwój, korzystając z potencjału jaki tworzą ludzie pracujący w firmie, chce stworzyć jedną z największych sieci biur nieruchomości działających na terenie całej Polski. W oparciu o własne doświadczenia przygotowaliśmy partnerski system współpracy i od roku 2013 roku rozpoczęliśmy budowę struktury, która z miesiąca na miesiąc, z roku na rok coraz bardziej się rozrasta. Możliwość otworzenia przez innych przedsiębiorców własnego biura nieruchomości działającego pod szyldem marki Aspect Nieruchomości na terenie całej Polski w oparciu o wypracowane przez Naszą firmę standardy i procedury oraz specjalnie przygotowany system dający gwarancję sukcesu w prowadzeniu własnego biznesu.
Aktualnie jako sieć biur Aspect Nieruchomości działamy już na terenie 7 województw, posiadamy biura w takich miastach Warszawa, Kraków, Toruń, Płock, Kutno, Końskie, Rybnik, Żory, Wrocław, Opole, Piekary Śląskie, Poznań, Włoszczowa i w dalszym ciągu się rozwijamy oraz wzmacniamy silną pozycję na rynku nieruchomości poprzez stałe wsparcie naszych Partnerów.
Aspect Nieruchomości jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami, a także należy do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Mamy stosowne licencje zawodowe oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC. Stale doskonalony jest warsztat przez uczestnictwo w wielu szkoleniach zawodowych i branżowych, ponieważ zależy nam na stałym podnoszeniu swoich kwalifikacji.

Szukamy Partnerów do współpracy – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Aspect Nieruchomości jest rozwijającą się firmą w branży nieruchomości. Doświadczenie i sukces jaki odnieśliśmy na terenie śląska wdrażamy w biurach powstających na terenie całej Polski.
Schemat Aspect Nieruchomości działa i został sprawdzony w macierzystych placówkach firmy, oraz w działających już od blisko dwóch lat biurach franczyzowych, a to potwierdza gwarancję skuteczności. Stworzony system franczyzowy umożliwia prowadzenie biura nieruchomościami nie tylko przez osoby posiadające doświadczenia w branży. Każdy z partnerów uczestniczy w szkoleniu oraz otrzymuje gotowe rozwiązania umożliwiające uruchomienie biura w pełni przygotowanego do obsługi klienta już w pierwszym dniu działalności. Franczyza daje swobodę działania, podejmowania decyzji i elastyczności niezbędnej do osiągnięcia sukcesu w pośrednictwie nieruchomości. Współpraca w ramach sieci jest o wiele wygodniejsza i daje gwarancję powodzenia biznesu.
Firma Poszukuje Partnerów chcących poprowadzić działalność w ramach sieci franczyzowej / partnerskiej na terenie całej Polski.

Jednostki własne 1

Jednostki franczyzowe 14

 

barski_aspect_nieruchomosci

 

Własne biuro nieruchomości
– pomysł na sprawdzony i pewny biznes.

Jeżeli:
– jesteś agentem i chcesz być niezależny, działać tylko na własną rękę,
– jesteś pośrednikiem w obrocie nieruchomościami i chcesz otworzyć własne biuro nieruchomości
– jesteś osobą, która chce rozpocząć działalność gospodarczą i nie wie na jaką się zdecydować,
– jesteś osobą, która prowadzi działalność gospodarczą i chce ją poszerzyć lub zmienić,

OFERUJEMY:

prowadzenie działalności gospodarczej – biura nieruchomości, będącego Twoją odrębną własnością, które działa niezależnie, przy pełnym i stałym wsparciu w ramach sieci Aspect Nieruchomości,
podpisanie umowy na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem wypowiedzenia,
przynależność do grupy biur i korzystanie z zalet pracy w sieci – współpraca pomiędzy biurami, wymiana ofert, klientów indywidualnych i biznesowych,
rewelacyjnie niskie opłaty miesięczne – stała kwota bez względu na obroty biura i ilość promowanych ofert, dopasowana idealnie do rozmiarów każdego biura, nie pobieramy żadnych opłat prowizyjnych,
brak jednorazowej opłaty licencyjnej – PROMOCJA !!! (zwolnienie w wysokości 12 000zł netto),
sprawdzony know-how, metody gwarantujące sukces w branży nieruchomości i profesjonalnie przygotowana oferta oparta na wieloletnich doświadczeniach,
promocję wszystkich ofert nieruchomości na kilkudziesięciu największych portalach ogłoszeniowych całkowicie w ramach opłaty franczyzowej, bez względu na ilość.
gwarantujemy ciągłe wsparcie i pomoc księgową, prawną i merytoryczną w zakresie udzielania kredytów i pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.
komplet dokumentacji, najbardziej aktualne umowy pośrednictwa zgodne z najnowszym orzecznictwem sądowym i obowiązującymi przepisami prawa, dodatkowe dokumenty niezbędne do prowadzenia działalności i obsługi klienta,
możliwość poszerzenia działalności o pośrednictwo kredytowe, certyfikaty energetyczne, usługi ogólnobudowlane, sprzedaż gotowych projektów domów, pośrednictwo ubezpieczeniowe, pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego.

POWINIENEŚ DYSONOWAĆ

gotowością do prowadzenia biznesu dającego zadowolenie finansowe i zawodowe,
powierzchnią biurową, lokalem (własność lub najem) w optymalnym punkcie, najlepiej na parterze z dużą widoczną witryną, o powierzchni min 30-40 m2 (co najmniej 2 pomieszczenia + zaplecze) lub na I piętrze w bardzo dobrej lokalizacji,
nie zwlekaj tylko dołącz do Naszego grona profesjonalnych doradców,

NOWA PROMOCJA !!!

Tylko teraz bardzo atrakcyjne warunki finansowe dla nowych
Franczyzobiorców:
brak opłaty licencyjnej ( jednorazowej )
opłata franczyzowa wynosi 400z netto miesięcznie (fundusz reklamowy/opłata franczyzowa)
opłata w wysokości 100zł netto za każdego agenta, który ma dostęp do systemu (serwis franczyzowy)
Z nami jest łatwiej i bezpieczniej, dajemy
gwarancję sukcesu.
Zgłoszenia należy przesłać na adres: tomaszbarski@aspect.info.pl w temacie wpisując Franczyza/miasto. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt
ASPECT NIERUCHOMOŚCI – siedziba główna Oddział Żory 44-240 ul. Kościuszki 18 tel/fax: 32 46 96 208

Źródło: Aspect Nieruchomości

 

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *