Gastronomia

Biesiadowo

Początki historii firmy PPHU „Wojtex”, związanej z siecią pizzerii, sięgają 2007 roku, kiedy to otworzyliśmy pierwszą pizzerię Biesiadowo w Aleksandrowie Łódzkim. Mieliśmy salę na 200 miejsc siedzących, ale czasem zdarzało się, że klienci czekali na wolny stolik. Nasz lokal zwrócił uwagę osób, które także chciały otworzyć taką samą pizzerię. Powstało pięć nowych lokali w Łodzi, które były uruchomione przez zewnętrznych inwestorów z naszą pomocą. Jednak nadal nie był to jeszcze etap franczyzy.
Zauważywszy szybki rozwój naszych pizzerii, postanowiliśmy otworzyć specjalistyczną hurtownię, która zaopatrywała nasze lokale w artykuły niezbędne do wyrobu pizzy. Wtedy podjęliśmy decyzję w sprawie franczyzy, m.in. po to, aby stworzyć sieć i obniżyć koszty funkcjonowania hurtowni. Dzięki temu mogliśmy negocjować warunki zaopatrzenia z dostawcami. Gdy przedstawiliśmy ofertę, nastąpił szybki rozwój naszej sieci. W 2009 roku otworzyliśmy 30 pizzerii, obecnie mamy blisko 100 lokali.
Pizzerie Biesiadowo działają w systemie franczyzowym od końca 2008 roku. Lokale naszej sieci znajdują się w większości regionów Polski. Aktualnie poszukujemy Franczyzobiorców na terenie Polski, a także Masterfranczyzobiorców poza granicami naszego kraju.
Dzięki naszym klientom zostaliśmy wyróżnieni wieloma nagrodami takimi jak: Laur Konsumenta jako odkrycie 2010 roku, Złoty Certyfikat Rzetelności oraz Jakość Roku 2011
Biesiadowo jest jedyną siecią pizzerii w Polsce, o bezkonkurencyjnych warunkach rozpoczęcia współpracy. Tylko my proponujemy start bez opłaty licencyjnej, koszty adaptacji lokalu są znacznie niższe niż u konkurencji, opłata franczyzowa jest bardzo niska, wynosi 1000 zł netto, co pozwala naszym partnerom na bardzo szybki zwrot kosztów inwestycyjnych. Lokal o powierzchni 70-80 m2 można otworzyć już za kwotę 45 000 zł, oczywiście wszystko zależy od stanu technicznego lokalu, który chcemy zaadoptować, jako pizzerię.

Jednostki franczyzowe 100

 

055188_r0_620

 

Własny Biznes

Jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się siecią pizzerii. Posiadamy jeden z najkorzystniejszych w Polsce systemów franczyzowych. Franczyzobiorcy, którzy jako pierwsi otworzyli lokale w naszej sieci, posiadają już kolejne swoje lokale, co dowodzi, że inwestycja ta jest naprawdę opłacalna.

Własny biznes – tylko od czego zacząć?

Jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się siecią pizzerii. Obecnie jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się sieci gastronomicznych w Polsce. Popularność zyskaliśmy dzięki mega wielkiej, pysznej pizzy o średnicy 57 cm serwowanej w naszych lokalach. Posiadamy najkorzystniejszy w Polsce system franczyzowy. Franczyzobiorca we własny lokal inwestuje od 42 000 zł, dzięki czemu inwestycja ma szanse zwrócić się błyskawicznie. Franczyzobiorcy, którzy jako pierwsi otworzyli lokale w naszej sieci, posiadają już kolejne swoje lokale, co dowodzi, że inwestycja ta jest naprawdę opłacalna.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Zapewniamy pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwierania lokalu jak i podczas prowadzenia działalności. Franczyzobiorca może liczyć na darmowe szkolenia personelu. Prowadzimy własną hurtownię zaopatrzenia pizzerii, dzięki czemu franczyzobiorca otrzymuje starannie wyselekcjonowane wysokiej jakości produkty w bardzo korzystnych cenach .

Przewidywana suma inwestycji

Przy lokalu około 70 m 2 jest to kwota od 42 000 zł, nie pobieramy opłaty licencyjnej.
Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1000 zł.

Podstawowe wymagania

  • Lokal minimum 70 m2,
  • Zaangażowanie własne i chęć współpracy
  • Nie wymagamy doświadczenia gastronomicznego.

Masterfranczyza

Franczyzowa sieć pizzerii Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza w ciągu dwóch lat działalności na rynku Polskim zdobyła kilkudziesięciu zadowolonych klientów.
Firma PPHU Wojtex poszukuje do współpracy osoby przedsiębiorcze jako Master Franczyzobiorców poza granicami kraju.Zadaniem Master Franczyzobiorcy będzie pozyskiwanie nowych lokalizacji franczyzowych na podległym terenie i pełna obsługa logistyczna. Opłata roczna za przystąpienie do sieci wynosi jedyne 2500 EUR.
Zadaniem Master Franczyzobiorcy jest otworzenie pierwszego lokalu, koszt inwestycji to kwota od 20 000 EUR.

Kontakt
PPHU Wojtex Złotniki 11, 99-205 Dalików (43) 822 02 11, 795 061 813, 792 433 601 biuro.biesiadowo@wp.pl

Źródło: Biesiadowo

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *