Gastronomia

Bike Café

Już od ponad 4 lat na ulicach polskich miast funkcjonują mobilne kawiarnie rowerowe. Pyszna kawa przygotowywana przez wykwalifikowanych baristów czeka na przechodniów w aż 35 punktach na mapie Polski oraz Republiki Czech i Finlandii. Pasja mieszkańców miast do kawy oraz poruszania się na rowerach w przestrzeni miejskiej została zauważona przez pomysłodawców Bike Café, co zaowocowało stworzeniem rowerowej kawiarni. Kawa z roweru? To doskonała sposobność do tego, by zwolnić i pozwolić sobie na chwilę wytchnienia.

Bike Café to pasja do rowerów i kawy
Mimo, że Bike Café jest nowatorską formą kawiarni, ci, którzy w niej pracują doskonale wiedzą, że do dobrze przygotowanej kawy potrzeba odpowiednich umiejętności. Dlatego tak dużą wagę przykłada się w Bike Café do szkoleń baristów. To dzięki nim i ich umiejętnościom cudowny zapach kawy roztaczający się wokół kawiarni rowerowej, zachęca każdego do zatrzymania się w jej pobliżu. Aromatyczna kawa, klasyczny dźwigniowy ekspres oraz sympatyczna i uprzejma obsługa – czegóż chcieć więcej?
Dodatkowo Bike Café wspiera rowerzystów – za odwiedzenie kawiarni na rowerze, oferowany jest rabat na każdą kawę w asortymencie.

Kogo szukamy?

Bike Café to propozycja dla osób przedsiębiorczych, chcących relatywnie niedużym nakładem finansowym stać się właścicielem całorocznego punktu bądź sieci punktów gastronomiczny.
Bike Café to propozycja dla osób aktywnych, kreatywnych i zaradnych, chcących relatywnie niedużym nakładem finansowym stać się właścicielem pojedynczej kawiarni mobilnej bądź swojej własnej sieci. Łatwość z jaką nasze wcześniejsze kawiarnie mobilne adaptowały się w innych miastach oraz tempo, w jakim rozwija się sieć Bike Café jasno dowodzą, że jest to biznes, w który warto inwestować. Jeśli podoba Ci się nasza kawiarnia i chcesz brać czynny udział w jej rozwoju wypełnij formularz franczyzowy, który znajdziesz na naszej stronie. Wystarczy, że podasz kilka informacji i wyślesz do nas zgłoszenie. Nie damy Ci zbyt długo czekać na odpowiedź!

Pomysł na biznes – Bielsko-Biała i Szczecin

Szukasz pomysłu na biznes? Chciałbyś razem z nami tworzyć historię firmy i pomóc nam w jej rozwoju? Rozpocznij z nami współpracę na zasadach franczyzy. Biorąc pod uwagę sukces jaki osiągnęli nasi dotychczasowi franczyzobiorcy w wielu europejskich miastach, Bike Café to doskonały pomysł na biznes w Bielsko-Białej, czy Szczecinie – tam, gdzie nas jeszcze nie ma!
Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na franczyzę, czujesz że odnajdziesz się w tematyce kawy oraz rowerów rozpocznij współpracę z nami już dziś!

Jednostki własne

5 jednostek własnych:

Poznań, Nowe ZOO
Poznań, Centrum Kultury Zamek
Poznań, Plac Wolności
Poznań, ul. Wrocławska
Poznań, jednostka eventowa

 

Jednostki franczyzowe
31

img_3544

 

Kto może zostać Franczyzobiorcą roweru Bike Café?

Naszym partnerem może zostać każdy zarejestrowany podmiot gospodarczy, zarówno spółka jak i działalność gospodarcza. Nie wymagamy doświadczenia z zakresu prowadzenia własnej działalność gospodarczej. Jedyne kryterium to entuzjazm i chęć uczestniczenia w projekcie budowy pierwszej w Polsce sieci mobilnych kawiarni Bike Café.

Gdzie zlokalizowany może zostać rower Bike Café?

Rower Bike Café może być zlokalizowany w dowolnym miejscu w przestrzeni miejskiej lub poza miastem. W tej kwestii nie ma absolutnie żadnych ograniczeń. Z doświadczenia wiemy że najbardziej sprawdzają się miejsca takie jak parki miejskie, ciągi komunikacji pieszej, obszary rekreacyjne, deptaki, uniwersytety, centra handlowe, okolice stadionów oraz innych imprez masowych.

Czy rower Bike Café potrzebuje podłączenia do mediów?

Podczas sprzedaży rower Bike Café jest całkowicie autonomiczny. Niepotrzebne jest podłączenie do źródła energii, wody ani systemu kanalizacji. Rower Bike Café przystosowany jest do 16 godzin ciągłej pracy bez konieczności uzupełniania zapasów energii, wody oraz innych subproduktów.
Jakie korzyści oferowane są przez Franczyzodawcę?

Nasi Franczyzobiorcy mają dostęp do unikatowej technologii roweru Bike Café, umożliwiającej autonomiczną sprzedaż z roweru w dowolnym miejscu do 16 godzin dziennie, przez cały rok. Ponadto oferujemy doradztwo we wszystkich obszarach związanych z prowadzenie roweru. Korzystać będziesz również z identyfikacji wizualnej , działań marketingowych oraz programów lojalnościowych organizowanych na poziomie całej sieci. Stając się Franczyzobiorcą stajesz się częścią pierwszej sieci mobilnych kawiarni w Polsce. Chcielibyśmy nasze relacje opierać na współpracy i współtworzeniu sukcesu Bike Café w Polsce!

Co wchodzi w skład roweru Bike Café?

Obok ramy rowerowej oraz pełnego mechanizmu zasilającego rower Bike Café, w skład wchodzi ciśnieniowy ekspres dźwigniowy, młynek do kawy, lodówka, pełen komplet akcesoriów dla baristy oraz wyposażenia Pracowników. Przez Franczyzodawcę dostarczone zostanie wszystko, co potrzebne jest do prowadzenia sprzedaży.

Co wchodzi w skład Pakietu Startowego Bike Café?

W ramach Pakietu Startowego Bike Café oferujemy pełen komplet procedur operacyjnych oraz praktycznych informacji dotyczących prowadzonej działalności, co zostanie przekazane w formie Przewodnika Operacyjnego Bike Café. Franczyzobiorca zostanie również zaproszony na szereg szkoleń. W fazie przygotowania roweru oferowane jest ponadto doradztwo w zakresie lokalizacji roweru, analizy finansowej oraz innych kwestii funkcjonowania roweru Bike Café.

Czy sprzedaż z roweru może być prowadzona przez cały rok?

Tak. Rower przygotowany został do prowadzenia sprzedaży na zewnątrz również w temperaturach ekstremalnych od -10 do +35 st. Celsiusa.

Ile rowerów muszę zamówić?

To całkowicie zależy od kapitału inwestycyjnego jakim dysponujesz. Oferujemy współpracę dla Franczyzobiorców z pojedynczym punktem Bike Café (Solo Bike Café), kilkoma punktami Bike Café (Multi Bike Café) jak również osób chcących zbudować sieć na wskazanym obszarze (Master Bike Café).

Czy trudno jeździ się na takim rowerze?

Jazda na rowerze Bike Café jest prosta, gdy poruszamy się po płaskim terenie. W przypadku podjazdu pod górkę faktycznie wymagane są silniejsze nogi i trochę doświadczenia.

Jakie są czynnik sukcesu prowadzenia własnego Bike Café?

Po pierwsze lokalizacja, po drugie entuzjazm i umiejętności baristy, po trzecie pasja i entuzjazm właściciela.

Kontakt
Bike Café Sp. z o.o. ul. 28 Czerwca 1956 r. 223/229 61-485 Poznań +48 502 389 140 franchising@bikecafe.pl

Źródło: Bike Café

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *