Edukacja

Brain Child Learning

Brain Child Learning jest innowatorem w dziedzinie „rozwoju ludzkiego mózgu”. Od momentu powstania spółki w 1999 roku nasze ciągłe i nieustające badania nad rozwojem ludzkiego mózgu oraz nasze innowacyjne techniki nauczania, w połączeniu z przełomowym programem badań gwarantują nam silną pozycję w sektorach edukacji.
Postrzegamy się jako spółkę zaangażowaną w „innowację ludzką” i w związku z tym wierzymy, iż granice potencjału ludzkiego mózgu leżą poza naszą wyobraźnią.

Zostań franczyzobiorcą

‘Oto okazja do otwarcia własnego biznesu!’
Franczyza Brain Child Learning jest okazją, aby uruchomić własną działalność przy niskich kosztach, lecz wysokim zwrocie z inwestycji. Mając ogromne doświadczenie w branży franczyzowej oraz znając wysoki stopień zróżnicowania w sektorze edukacji, możemy zapewnić Państwu udaną podróż. Brain Child Learning zakłada, że silny nacisk na proces, realizację i rozliczenie prowadzi do ciągłego przypływu klientów i stałych dochodów.
Franczyza działalności edukacyjnej jest naszym priorytetem. Znamy się na tym, ponieważ utrzymujemy silną pozycję w tej branży, z naszym 18-letnim doświadczeniem i globalną obecnością w 12 krajach.
Działamy w branży edukacyjnej; sektor, który zawsze charakteryzował się spiralnym tempem wzrostu. Dlatego jesteśmy przekonani, że ta inwestycja pozwoli zebrać znaczny plon.

Jednostki własne 8 (1 India, 7 Malezja)

Jednostki franczyzowe 700

 

images

 

Badanie rynku

Dzięki naszym zasobom i relacjom z kilkoma agencjami pośrednictwa w całym kraju, śledzimy ciągły rozwój każdego rynku, a co za tym idzie, jesteśmy w możemy podjąć lepszą decyzję, aby rozwijać się w naszym segmencie rynku.
STUDIUM WYKONALNOŚCI
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie, będziemy w stanie zrozumieć rynek i oczekiwane zwroty, stąd jesteśmy w stanie doradzić w kilku kluczowych kwestiach, takich jak; Wybór lokalu, badanie rynku, zliczanie klientów, zwrot z inwestycji w oparciu o powyższe i wiele innych ……..

Firmowy Know-how oraz marka i logo

Brain Child Learning oferuje unikalne usługi w sektorze edukacyjnym od 1999 roku, przynosząc wielką wartość dodaną poprzez zadbanie o potrzeby biznesowe poparte wieloletnim doświadczeniem oraz umożliwienie własnej działalności zaspokojenie swoich potrzeb. Ponadto, stworzywszy już markę w 12 krajach, oferujemy Państwu ekspresową drogę do sukcesu, kiedy są gotowe, gdyż robimy to na każdym rynku, wykorzystując skuteczne i sprawdzone metody.

Sprawdzone, wysokiej jakości kursy i ciągła innowacja

Nasz Zespół Badań i Rozwoju nieprzerwanie eksperymentuje na nowych programach i metodach dostarczania szkoleń, aby umożliwić większe przyswajanie wiedzy i uzyskać najlepsze rezultaty za pośrednictwem naszego kursu.

Szkolenie techniczne i wsparcie

Franczyzobiorca i jego kadra zostanie przeszkolona w zakresie skutecznego wdrażania produktów. Kompletny know-how oraz transfer wiedzy wraz z regularną kontrolą utrzymywanych norm będzie zapewniony przez zespół ds. wsparcia.
WYŁĄCZNE KNOW HOW
Brain Child Learning udzieli wyłącznego know-how odnośnie do przebiegu całego procesu, żeby stworzyć najlepszy system oparty na naszej wiedzy. Te zasady know-how pozwalają na zachowanie wysokiej jakości, jaką Brain Child Learning stara się utrzymać. Nauczymy was jak prowadzić udany biznes krok po kroku i przekażemy wam niezwykle poufne informacje. Nasz ekskluzywny know-how z wielu dziedzin sektora edukacyjnego pomógł nam zapewnić sukces finansowy, którym możemy cieszyć się do dnia dzisiejszego.

Dokładna księgowość i systemy kontroli

Uczymy franczyzobiorców jak skutecznie kontrolować księgowość celem monitorowania sprzedaży, kosztów, wykorzystując kilka stworzonych do tego celu systemów.
ASYSTA PRZY ZATRUDNIANIU I SZKOLENIU PRACOWNIKÓW
Spółka udziela wsparcia przy zatrudnianiu pracowników przez franczyzobiorców oraz pełną pomoc w szkoleniu pracowników franczyzobiorcy.
NIEWIELKIE WYMAGANIA DOTYCZĄCE PRZESTRZENI I PROSTE FUNKCJONOWANIE
Ponieważ Centra działają w oparciu o zajęcia modułowe, franczyza może być realizowana w minimalnej przestrzeni, na przykład na 80 metrach kwadratowych powierzchni można obsługiwać do 350 uczniów w tygodniu.

Niższe nakłady i większe zyski

Kładziemy nacisk na szybki zwrot nakładów i wyższy Zwrot z Inwestycji, inwestowanie w minimalną wymaganą przestrzeń i funkcjonowanie. Ze względu na badanie rynku, innowacyjność produktów i nasze doskonałe osiągnięcia, jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie, prowadzące do zysków większych, niż w przypadku innych firm.

Oferta wielu produktów celem przyszłej ekspansji

Brain child learning internationalma wiele programów odnoszących się do pracy z dziećmi i to daje szansę na rozszerzenie działalności poprzez generowanie dodatkowych przychodów z tego samego segmentu, gdzie chcesz budować swoją reputację i w tym samym lokalu, co prowadzi do znacznych oszczędności kosztów.
BĄDŹ SWOIM SZEFEM!

IDEALNA SZANSA DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ SIĘ SZYBKO ROZWIJAĆ!
KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ FRANCZYZOBIORCĄ BRAIN CHILD LEARNING.

Przewidywana suma inwestycji

35 – 40 tys. euro w zależności od potencjału danej lokalizacji.

Nie trzeba mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia w tym segmencie rynku.Będziesz wspierany przez znakomite systemy wsparcia w obszarach działalności, szkolenia, reklamy, marketingu i realizacji biznesu. Wystarczy wykazywać entuzjazm, zaangażowanie i wewnętrzną motywację. Ponadto, działalność edukacyjna daje szansę kształtować umysły przyszłości i być częścią nowej świadomości. Co więcej, działalność edukacyjna gwarantuje wysokie zyski i najwyższy szacunek.

Kontakt
Brain child international sdn bhd. Unit B-1-5, Kuchai Exchange, No. 43, Jalan Kuchai Maju 13, 58200 Kuala Lumpur, Malaysia 693 099 977 losiak@profitsystem.pl

Żródło:  Brain Child Learning

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *