Art. dziecięce

Coccodrillo

Coccodrillo to znana rodzicom marka odzieży dla niemowląt i dzieci. Każdego roku wyspecjalizowany zespół projektuje ofertę jesienno-zimową oraz wiosenno-letnią. Łącznie co sezon powstaje kilkadziesiąt zróżnicowanych kolekcji, zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców. Dokłada się starań, by każdy rodzic w sklepach Coccodrillo znalazł dla swojego dziecka to, czego szuka. W ofercie są ubranka na co dzień, o charakterze sportowym i eleganckim. Tworząc projekty, Emitent zawsze kieruje się po prostu dziecięcą fantazją, bo to najmłodsi tak naprawdę oceniają jego produkty. W firmie przykłada się najwyższą wagę do kwestii jakości i funkcjonalności.

Jednostki własne 72

Jednostki franczyzowe 116

 

stls05ntgznzytq29jy29kcmlsbg8uanbn

 

Oferta dla franczyzy

Franczyza to sprawdzona metoda prowadzenia własnej firmy. To wolność w zarządzaniu i kierowaniu, ale także odpowiedzialność za własne decyzje. Firma CDRL S.A. właściciel marki Coccodrillo poszukuje przedsiębiorczych osób z zapałem do pracy i chęcią do działania, które potrafią wykorzystać możliwości jakie stawia rynek oraz mających swoją działalność gospodarczą. System franczyzowy z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Plany firmy nadal związane są z nieustannym rozwojem oraz poszukiwaniem kolejnych partnerów i sklepów.
Do osiągnięcia sukcesu potrzebna jest współpraca. Wyjątkowo wysoko cenimy sobie naszych partnerów i dbamy o jak najlepsze relacje. Szanujemy zewnętrzne opinie i zawsze staramy się wypracować rozwiązania satysfakcjonujące każdą ze stron. Doskonała znajomość polskiego rynku pozwala nam odpowiednio dobierać lokalizacje nowych sklepów. Podejmując decyzję o rozbudowie sieci, nigdy nie kierujemy się wyłącznie okazją. Zawsze jest to efekt przemyślanej strategii. Owocem takiego sposobu działania są dobrze prosperujące i często odwiedzane przez klientów butiki z odzieżą Coccodrillo. Marka zdobyła silną i ugruntowaną pozycję na polskim rynku odzieży dziecięcej dzięki rozpoznawalności wśród klientów. Wypracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenia koncepcja visual merchandisingu czyni wnętrze każdego salonu miejscem przyjaznym dla kupujących. Podział salonu na wyraźne strefy ze względu na wiek i płeć ułatwia zakupy oraz skraca ich czas.
W Polsce nadal rozbudowywane jest sieć sprzedaży. Ilość salonów to 237 placówek.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas działalności zapewnia nam swobodę działań. Dobrze znamy realia polskiego rynku oraz potrzeby polskich partnerów. Wypracowaliśmy wiele skutecznych sposobów na zaspokojenie ich oczekiwań.

Podejmując współpracę z marką Coccodrillo franczyzobiorca zyskuje:

Możliwość działania pod znaną marką
Bogatą ofertę asortymentową dla niemowląt i dzieci. Marka Coccodrillo spełnia wszelkie niezbędne normy polskie oraz Unii Europejskiej dla odzieży dziecięcej
Niskie nakłady finansowe związane z otwieraniem sklepu
Bezpłatny projekt aranżacji wnętrza salonów przy ulicach
Brak opłaty franczyzowe
Brak konieczności inwestowania w towar
Oszczędność czasu i pieniędzy. Zamawianie towaru odbywa się automatycznie na podstawie analizy sprzedaży.
Bezpłatne dostawy towaru bezpośrednio do sklepu (transport w dwie strony)
Ciągły dostęp do pełnej oferty firmy z gwarancją dysponowania wszystkimi nowościami
Monitoring stanów towarowych sklepu umożliwiający precyzyjne i szybkie realizacje najlepiej rotujących towarów
Odbiór niesprzedanego towaru od franczyzobiorcy (brak wydatków związanych z magazynowaniem towaru)
Podstawowe wymagania sieci
Partnerów poszukujemy w miastach powyżej 25 tyś mieszkańców w atrakcyjnych punktach w przestrzeni miejskiej oraz w galeriach handlowych. Lokal handlowy powinien mieć powierzchnią od 50 m² do 70 m² z tytułem prawnym do przedmiotowej nieruchomości.

Partnerów poszukujemy w następujących miejscowościach:

Lublin, Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Katowice, Gdynia, Legnica, Starachowice, Zduńska Wola, Zakopane, Tczew, Bartoszyce, Wadowice, Chorzów,

Osoba do kontaktu dla kandydatów:

Mariusz Michalik 607463211

Pytanie i oferty dotyczące franczyzy w krajach UE prosimy kierować na adres mailowy (Franchise system in UE – If you are interested in our offer, please contact us on the e-mail addresse) shop@coccodrillo.pl.

Osoba do kontaktów dla kandydatów z UE:

Magdalena Lorek 655118732.

Pytanie i oferty dotyczące dystrybucji w krajach spoza UE prosimy kierować na adres mailowy (Export – If you are interested in our offer, please contact us on the address) export@cdrl.pl

Osoba do kontaktów dla kandydatów spoza UE:
Anna Wiciak 655118733.
Pomoc przy ułożeniu i ekspozycji towaru zgodne z wypracowaną koncepcją visual merchandisingu
Pomoc opiekuna regionalnego podczas otwarcia sklepu oraz opieka w trakcie prowadzenia działalności
Korzyści płynące z działań reklamowych i promocyjnych podejmowanych przez franczyzodawcę
Bezpłatne materiały promocyjne i neon z nazwą Coccodrillo
Korzyści ze znaków towarowych, praw autorskich, tajemnic handlowych oraz wszelkich zastrzeżonych procesów i formuł franczyzodawcy.
Bezpłatne szkolenia dla personelu

Kontakt
CDRL SA Pianowo, ul. Kwiatowa 2, 64-000 Kościan (65) 511 87 00 (65) 511 87 01 info@coccodrillo.pl

Źródło: Coccodrillo

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *