Art. spożywcze i przemysłowe

Delikatesy Premium

Delikatesy powstały z myślą o świadomym, dbającym o zdrowe nawyki konsumencie. U nas nie znajdziesz przypadkowych produktów. To, co wyróżnia nas na rynku, to ogromny nacisk na zdrowe, sprawdzone ekologiczne produkty prosto z Polskiej wsi, pieczywo wyłącznie na naturalnych zakwasach, zawsze świeże wędliny od lokalnych sprawdzonych dostawców. Nasze warzywa oraz owoce, dzięki codziennym dostawom oraz starannej selekcji, kuszą soczystością i świeżością. Większość z nich dostarczają nam Polscy rolnicy. Wybierając się na zakupy do naszej placówki masz pewność, że znajdziesz w niej zarówno lokalne specjały, jak i produkty znanych, cenionych marek w najlepszych cenach.
Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszych sklepach były komfortowe, a oferta dopasowana do różnych potrzeb klientów. W związku z tym jeśli w Naszym sklepie nie odnalazłeś produktu który Cię interesuje, zgłoś prośbę do personelu, a dołożymy wszelkich starań, by produkt jak najszybciej dla Ciebie sprowadzić. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz jego zadowolenie z zakupów to Nasza misja!

Twórcy Delikatesów

Grupa kapitałowa DL Invest Group działająca od 10 lat na zasadach funduszu private equity opiera swoją działalność na projektach inwestycyjnych związanych z rynkiem nieruchomosci komercyjnych obejmujących portfolio ponad 2 000 000 m2
Rynek naszych nieruchomości komercyjnych obejmuje:

Centra Handlowe typu “Retail Park”
Centra biurowo-handlowo-usługowe
Centra logistyczno-magazynowe

Jednostki franczyzowe 245

 

 

delikatesy

 

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Placówki Delikatesów Premium funkcjonują w oparciu o standardy handlowe PSH Nasz Sklep.

-Zapewniamy rozbudowany system własnej dystrybucji z preferencyjnymi warunkami zakupu oraz konkurencyjną współpracę handlową z dostawcami zewnętrznymi.
-Franczyzobiorcy działają wg koncepcji organizatora otrzymując pełne wsparcie opiekunów sieci w najważniejszych obszarach działalności sklepu.
-Franczyzodawca oferuje wizualizację zewnętrzną i wewnętrzną, jak również aranżację sali sprzedaży pod kątem optymalizacji asortymentu i maksymalizacji sprzedaży.
-Franczyzobiorcy otrzymują system rozbudowanych szkoleń.
-Marka Premium to również atrakcyjne działania marketingowe ukierunkowane na potrzeby klientów i konkurowanie z innymi sieciami handlowymi.

Przewidywana suma inwestycji

Ustalenia indywidualne.

Podstawowe wymagania sieci

Sieć zrzesza placówki handlowe, które posiadają:

  • Powierzchnię handlową: powyżej 100 m2,
  • Formę sprzedaży: samoobsługowa,
  • Stoiska: alkoholowe, świeże, prasa,
  • Parking dla klientów,
  • Centralny system informatyczny,
  • Ustalone godziny otwarcia sklepu,
  • Rozszerzony asortyment produktów marki własnej.
Kontakt
Tel. 570 700 017 kontakt@delikatesy-premium.pl

Żródło: Delikatesy Premium

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *