Usługi dla biznesu

Enerio Enea Partner

O ENERIO

Enerio to autoryzowany Partner Enea S.A., Posiada grupę profesjonalnych doradców energetycznych, pracujących na terenie całego kraju. Każdego miesiąca dziesiątki odbiorców energii elektrycznej przekonujemy do współpracy z jednym z największych koncernów energetycznych w Polsce. Troska o klienta przejawia się nie tylko w oferowaniu niższych cen, ale przede wszystkim w dogłębnej analizie zapotrzebowania na energię i proponowaniu rozwiązań pozwalających obniżać jej zużycie. Każdy z naszych handlowców legitymuje się pełnomocnictwem, pozwalającym na działanie w imieniu Enea, co daje gwarancję najwyższego bezpieczeństwa zawieranych umów.

Jednostki własne 1

 

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI

Enerio to bezpośredni Partner Enea S.A. Współpracownikom i handlowcom zapewniają bardzo dobre warunki finansowe współpracy. Firma oferuje szkolenia wdrożeniowe i cykliczne szkolenia sprzedażowe oraz produktowe. Stabilna sytuacja finansowa Enerio jest dla Partnerów gwarancją bezpieczeństwa.

Firma zaprasza do współpracy zarówno pojedynczych handlowców, jak i grupy posiadające doświadczenie i zbudowane struktury sprzedaży. Niektórzy z Partnerów, to także agenci ubezpieczeniowi, czy pośrednicy finansowi.Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, wypełnij poniższy formularz:

Wspieramy

Zespół Enerio to ludzie o dużej wrażliwości na stan środowiska naturalnego. Enerio Enea Partner wspierama Fundację na rzecz ekologii i ochrony środowiska GLOB w Poznaniu.

Suma inwestycji

Nie ma opłat licencyjnych, kwota inwestycji zależna jest od przewidzianych do wykorzystania narzędzi pracy (komputer, samochód, biuro itp.)

Wymagania sieci

Do obowiązków Partnera Enerio należy:
aktywna sprzedaż oferty Enea S.A. na rynku biznesowym;
utrzymywanie stałych relacji z klientami;
budowanie wśród klientów pozytywnego wizerunku Enerio i Enea;
doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów energii elektrycznej;
praca zgodnie ze standardami Enea.

Oczekiwania wobec kandydatów:

własna działalność gospodarcza;
samodzielność;
uczciwość;
doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z klientami biznesowymi;
zaangażowanie i wysoka kultura osobista;
mile widziana znajomość rynku energii elektrycznej/gazu.

KONTAKT

Siedzibą Enerio jest Poznań. Przedstawiciele nasi pracują jednak na terenie całego kraju, docierając do każdego klienta. Pracujemy w godzinach 8.30 – 16.30, jednak do dyspozycji Państwa jesteśmy także poza tymi godzinami.
W sytuacjach szczególnych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 601 88 31 31.

Enerio
Enea Partner

Kontakt
andrzej.springer@enerio.pl andrzej@springeronline.pl ul. Górecka 104/216 61 – 483 Poznań Tel. +48 601 88 31 31

Źródło: Enerio Enea Partner

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *