Art. spożywcze i przemysłowe

Eurokiosk

Franczyza – własny biznes

Eurokiosk Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się sieć franczyzowa funkcjonująca na rynku już od 15 lat. Zarządzamy obecnie ponad 100 punktami sprzedaży detalicznej w całym kraju.
Działamy w oparciu o ideę franchisingu. Nasi Partnerzy to samodzielni przedsiębiorcy posługujący się identyfikacją wizualizacją, know – how i wyposażeniem umożliwiającym osiągnięcie sukcesu w prowadzeniu kiosku, salonu prasowego, kawiarni lub punktu małej gastronomii na europejskim poziomie. W ramach ekspansji sieci EUROKIOSK tworzymy kolejne własne punkty sprzedaży lub adaptujemy istniejące lokale w miejscach o największym przepływie klientów.
Nasze punkty znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach: w pasażach oraz galeriach handlowych, na dworcach, przystankach tramwajowych i autobusowych, przy głównych ulicach i osiedlach.
Wszystko to sprawia, że oferta naszej sieci jest atrakcyjna pod względem handlowym i marketingowym, zarówno dla Franczyzobiorców i Klientów, jak również dostawców towarów handlowych i reklamodawców.

Jednostki własne 3

Jednostki franczyzowe 140

 

_MG_5903int

 

Zostań franczyzobiorcą

Nasze marki:

Na polskim rynku jesteśmy widoczni jako operatorzy uzupełniających się marek rynkowych:
EUROKIOSK, pod którą jesteśmy dostępni w kioskach i wiatokioskach zlokalizowanych w Poznaniu, przy głównych ciągach komunikacyjnych.
EURO-SALON Prasowy, będącą obecnie wiodącą marką naszej sieci. Oznaczamy nią salony prasowe z wejściem do środka, gdzie zapewniamy pełen komfort dokonywanych zakupów. Salony prasowe są zestandaryzowane pod względem wyposażenia i gamy oferowanych towarów. – Jest to najpopularniejsza wśród naszych franczyzobiorców forma współpracy z nami: www.euro-salon.pl
Marka Eurocafe służy oznaczeniu naszego formatu aktywności, w którym prowadzimy kawiarnie zlokalizowane niezależnie, albo w sąsiedztwie salonów prasowych. Osobom dysponującym odpowiednim kapitałem proponujemy budowę nowoczesnych kawiarni na warunkach prezentowanych na stronie: www.euro-cafe.pl
Dotychczasowe doświadczenie w sprzedaży przekąsek i napojów oferowanych w kawiarniach i wybranych salonach prasowych oraz obserwacja trendów europejskich doprowadziły nas do stworzenia marki EURO – SNACK. Jej koncepcja opiera się na prowadzeniu stacjonarnych i mobilnych punktów małej gastronomii, które rozwijamy na poznańskim rynku: www.euro-snack.pl

Kontakt
Eurokiosk Sp. z o.o. ul. Towarowa 41/53, 61-896 Poznań (61) 869 91 50 (61) 865 65 59 rozwoj@eurokiosk.pl

Źródło: Eurokiosk

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *