Nieruchomości

Freedom Nieruchomości

Freedom Nieruchomości chce dać klientom pewność wyboru skutecznego pośrednika. Uwolnić rynek od mało efektywnych praktyk sprzedaży, przestarzałej obsługi klienta i negatywnego wizerunku pośrednika. Kreować nowoczesną kulturę zawodu. Nie tego zanurzonego w papierach i spoglądającego posępnym wzrokiem znad biurka, lecz otwartego, słuchającego innych i przede wszystkim rozumiejącego dzisiejszy świat.

Firma stworzyła projekt liderów szybkiej sprzedaży nieruchomości, abyś był częścią naszego wyjątkowego zespołu! Marka Freedom to różni ludzie, wiele talentów, niepowtarzalne doświadczenia i głęboka pasja do nieruchomości. wierzymy, że „sukces nie jest przedsięwzięciem solowym – trzeba go dzielić z innymi. nie wymaga też rywalizacji – wystarcza go dla wszystkich…”.
W ciągu 3 lat staliśmy się jednym z największych olsztyńskich biur nieruchomości, zapewniając spełnienie zawodowe ponad trzydziestoosobowemu zespołowi kreatywnych i wspaniałych ludzi. Obecnie nasza sieć składa się z 3 oddziałów własnych oraz 33 franczyzowych a niebawem kolejne otwarcia…
Firma pomaga szybko sprzedać i kupić nieruchomość, dąży do tego, aby być najczęściej rekomendowanym biurem nieruchomości w Polsce. Jeśli inspiruje Cię ta wizja to zapraszamy Ciebie do udziału w projekcie na stanowisku:
Dyrektor Oddziału – Franczyzobiorca

Dyrektor Oddziału Franczyzowego to przede wszystkim pełna odpowiedzialność za zbudowanie i utrzymanie placówki Freedom Nieruchomości. To realizacja własnej pasji do rynku nieruchomości, obsługa klientów zgodnie ze standardami sieci i rozwój biznesu w modelu szybkiej sprzedaży nieruchomości. To wreszcie wspólne dążenie do zmiany wizerunku pośrednika nieruchomości poprzez poprawę jakości jego pracy.

Jednostki własne 3

Jednostki franczyzowe 37

 

freedom-nieruchomosci

 

Warunki i wymagania przystąpienia do sieci:

a) Przewidywana suma inwestycji

Kwota inwestycji uzależniona jest od miasta, w którym ma powstać oddział. Zostanie określona indywidualnie z każdym z franczyzobiorców.

b) Podstawowe wymagania sieci

posiadanie kapitału potrzebnego na uruchomienia i prowadzenie biura

osobistego zaangażowanie franczyzobiorcy
min. 2-letniego doświadczenie w sprzedaży
wyższego wykształcenia
niekaralności

Jeśli zdecydujesz się na współpracę to otrzymasz:
Sprawdzone i potwierdzony sukcesami model biznesowy. Mamy sprawdzone know-how w zakresie prowadzenia biznesu spisane w formie podręcznika operacyjnego. Za sukcesem firmy stoją liczby: oddziałów, osób pracujących, ofert nieruchomości pozyskanych na wyłączność, skuteczność w sprzedaży nieruchomości.
Praktycznie szkolenia sprzedażowe dostosowane do specyfiki branży nieruchomości. Opracowany autorski program szkoleń, który pozwala zrozumieć zasady sprzedaży nieruchomości oraz rozwinąć umiejętności w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność. Przekazujemy wiedzę na temat sposobów wyszukiwania klientów, prowadzenie spotkań pozyskowych ze sprzedającymi nieruchomości, pracy z klientami kupującymi i bezpiecznego finalizowania transakcji.
Szkolenia menadżerskie. Kwartalne szkolenia dla menadżerów zarządzających zespołem, doskonalące umiejętności w zakresie rekrutacji, wdrożenia i monitorowania pracy specjalisty ds. nieruchomości. W ramach szkoleń przekazujemy narzędzia służące do badania efektywności pracy członków zespołu.

Podręcznik sprzedażowy, który jako uzupełnienie szkoleń pełni rolę drogowskazu dla każdego specjalisty ds. nieruchomości. Pokazuje w jaki sposób „krok po kroku” budować swoją pozycję i stać się profesjonalistą, w tej branży, pracującym na rekomendacjach i poleceniach.
Zaplecze marketingowe. Możemy odważnie powiedzieć, że nasza identyfikacja wizualna jest jedną z najlepszych i wyróżniających się w branży. Spójność, dbałość o jednolity wizerunek, profesjonalnie opracowane materiały wspierające pozyskiwanie i pracę nad ofertami nieruchomości są zauważane i docenianie przez naszych klientów.
Stronę internetową. Opracowana i prowadzona zgodnie z najnowszymi trendami strona www, jest responsywna, co sprawia, że każdy klient może ją przeglądać na dowolnym urządzeniu mobilnym. Strona oprócz eksponowania ofert nieruchomości pozwala na budowanie wizerunku pracujących osób, za pośrednictwem dedykowanych profili pozyskiwania referencji oraz promocji poprzez tworzenie artykułów na firmowego bloga i obecności w mediach.
Unikalne narzędzie do monitoringu ofert nieruchomości. Posiadamy własne (autorskie) narzędzie do monitoringu działań reklamowych związanych z ofertą nieruchomości, które pozwoli optymalizować budżety reklamowe i zwiększać promocję ogłoszeń nieruchomości. Dla każdej oferty nieruchomości zbierane są dane z najpopularniejszych portali nieruchomości oraz z naszej strony internetowej.

Media społecznościowe. Dzięki znajomości najnowszych trendów komunikacyjnych prowadzimy przemyślaną i spójną politykę informacyjną w mediach społecznościowych nastawioną na rozszerzenie świadomości marki oraz budowanie wizerunku lidera szybkiej sprzedaży. Uczymy również w jaki sposób wykorzystać kanały społecznościowe przez osoby związane z naszą marką.
Dokumentację biura nieruchomości. Opracowaliśmy pełną dokumentacją biura nieruchomości, która jest na bieżąco aktualizowana zgodnie z przepisami prawa.

Kontakt
Siedziba główna Mickiewicza 21/23 p. IV 10-508 Olsztyn biuro@freedom-nieruchomosci.pl Tel. 89 677 14 20

Źródło:  Freedom Nieruchomości

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *