Edukacja

Galileusz niezwykle korepetycje

Wiedza nie jest przekazywana w sposób masowy i ilościowy.
Tempo zajęć jest dostosowane do możliwości intelektualnych ucznia.
Każde zagadnienie omawiane jest od podstaw w sposób dokładny i precyzyjny, co umożliwia uczniowi zrozumieć zjawiska.
W celu dotarcia do ucznia lekcje z nauk przyrodniczych poparte są zajęciami praktycznymi – doświadczenia.
W czasie lekcji oprócz przekazania potrzebnej wiedzy kładziemy nacisk na umiejętność konstruktywnego myślenia.
Kadra pracująca w firmie Galileusz to osoby zrównoważone, lubiące młodzież i posiadające ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Ich cechą charakterystyczną jest łatwość nawiązywania kontaktów z uczniem i zdolność przekazywania wiedzy w sposób prosty i zrozumiały. Kursy maturalne i gimnazjalne prowadzą najczęściej nauczyciele z najlepszych liceów i gimnazjów, znający doskonale materiał. Bardzo rzadko prowadzą te zajęcia wykładowcy akademiccy, ponieważ nie do końca orientują się oni jaki materiał dydaktyczny jest potrzebny, aby przygotować profesjonalnie do tego egzaminu.

Jednostki własne 1

Jednostki franczyzowe 27

 

14

 

Obecnie szkoła Galileusz działa jako sieć franczyzowa w Polsce w następujących miastach: Białystok, Bielsko-Biała, Częstochowa, Ełk, Gniezno, Jędrzejów, Katowice, Kleszczów, Komorów, Konin, Legionowo, Łódź, Nowy Targ, Piaseczno, Płock, Poznań, Pruszków, Radomsko, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Świdnik, Toruń, Warszawa Centrum, Warszawa Praga, Włocławek, Zawiercie, Zielona Góra (wybierz miasto – prawy górny róg strony).

Wszystkie placówki prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie, ponieważ kadra wybierana jest osobiście przez Centralę.
Nasze zajęcia mają charakter interaktywny i nie jest to jedynie wykład, podczas którego uczeń jest wyłącznie słuchaczem.
Niewielka liczba uczniów w czasie zajęć w grupach maturalnych i gimnazjalnych pozwala dotrzeć do każdego słuchacza i bardzo precyzyjnie przygotować go do egzaminu.
Wykłady są nasycone lekkością prowadzenia i żartem.
W firmie panuje domowa atmosfera, a uczniowie mają dostęp do darmowych napojów, przekąsek, Wi-Fi, poczekalni, łazienki oraz materiałow edukacyjnych. Wszystkie zajęcia są dla ucznia całkowicie bezstresowe.
Uczniowie zapisujący się na kursy maturalne i gimnazjalne nie są zobowiązani do podpisywania umów, które nie pozwalają wycofać się w przypadku, kiedy zajęcia mu nie odpowadają (na życzenie klienta możemy podpisać umowę). Staramy się utrzymać uczniów w naszej placówce jakością zajęć oraz tym, że nasi słuchacze uzyskują bardzo dobre wyniki na egzaminach.

Statystyki i osiągnięcia:

Nasi uczniowie osiągają najlepsze wyniki z egzaminów maturalnych i gimnazjalnych w skali kraju i dostają się do najlepszych liceów oraz uczelni.
Przedstawiamy najnowsze statystyki wyników z egzaminu maturalnego, gimnazjalnego i sprawdzianu w szóstej klasie w roku szkolnym 2015/2016. Zobacz
Wszystkie osoby uczęszczające na kursy maturalne w naszej firmie zdały egzamin maturalny, a 90% osób dostało się na uczelnie, które wybrali jako pierwsze. Wszyscy gimnazjaliści uczęszczający na kurs gimnazjalny dostali się do wybranego liceum lub technikum. Uczniowie chodzący systematycznie na korepetycje średnio poprawiali swoją ocenę na koniec semestru lub roku o jeden stopień oraz wszyscy otrzymali promocję do następnej klasy.
W roku szkolnym 2016/2017 prowadzimy zajęcia przygotowujące do konkursów matematycznych takich jak: Liga Zadaniowa, Kangur, Matematyka Innego Wymiaru, Konkurs kuratoryjny z matematyki. Zapraszamy wszystkie dzieci uzdolnione matematycznie lub chcące rozwijać się w tym kierunku w wieku od 7 do 15 lat. Zajęcia będą prowadzone w małych grupach lub indywidualne (numer telefonu w zakładce kontakt danego miasta).

*Firma posiada wpis do Rejstru Instytucji Szkoleniowych.

Filmy i wywiady o firmie Galileusz:
Dzień w jednostce edukacyjnej Galileusz – 2013r.- Zobacz , 2016r.- Zobacz
Relacja z warsztatów matematyczno – przyrodniczych dla dzieci w wieku 6 -12 lat. Zobacz (zdjęcia z zajęć można obejrzeć w zakładce – poznaj nas – galeria).
Autorskie filmy edukacyjne z matematyki. Zobacz

Firma Galileusz jest wlaścicielem ogólnopolskiego portalu www.sqlmedia.pl oraz wydawnictwa
Franczyza
Galileusz – niezwykłe korepetycje

Zapraszamy serdecznie osoby zainteresowane oferowanym przez nas modelem biznesowym oraz chcące założyć jednostkę Galileusz w swoim mieście do niezobowiązujących rozmów telefonicznych i ewentualnej wizyty w naszym oddziale, która zapewni możliwość zapoznania się bardzo precyzyjnie ze specyfiką tej działalności.

Istnieje możliwość zarezerwowania danej lokalizacji.

Galileusz to szkoła korepetycji, której formuła zajęć opartych o praktykę oraz partnerskie podejście do ucznia jest unikatowa w skali kraju. Placówka jest bardzo dobrze i nowocześnie zarządzana i z roku na rok przynosi coraz to większe zyski (mogą kształtować się one od kilku do kilkunastu tys. zł miesięcznie i zależą od wielu czynników takich jak liczba mieszkańców, staż rynkowy, koszty stałe, konkurencja, zdolności managerskie osoby prowadzącej jednostkę). Tego typu działalność jest odporna na zmiany koniunktury na rynku i zatory płatnicze.

Galileusz ma w swej ofercie bardzo szeroki wachlarz usług edukacyjnych adresowanych do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 21 lat i dzięki temu taka działalność może być rentowna nawet w małych miejscowościach. Część zajęć ma unikatową formułę, np zajęcia praktyczne z anatomii w ramach lekcji z biologii. Wszystkie zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie, ponieważ kadrę nauczycielską wybiera osobiście Centrala.
Sprawdzony i unikatowy model biznesowy, chęć ekspansji rynkowej oraz 20-letnie doświadczenie założyciela firmy Leszka Lewandowskiego było przesłanką do rozszerzenia działalności za pomocą systemu franczyzowego.
W przeciągu 2 lat stworzyliśmy największą sieć placówek tego typu w Polsce. Do tej pory podpisaliśmy 30 umów franczyzowych. W miejscowościach, w których nie znajdziemy franczyzobiorców stworzymy oddziały własne. W przyszłości planujemy ekspansję na rynek europejski.

Zarys oferty franczyzowej w ramach sieci Galileusz:

1. Wyłączność franczyzobiorcy na danym rynku.
2. Wspólna szata graficzna – logo itd.
3. Jedna strona internetowa oparta na systemie cms (możliwość przeprowadzania zmian na stronie bez udziału informatyka). Strona www.galileusz.com.pl daje możliwość zapisów na zajęcia on-line, posiada panel pozwalający zarządzać salami do zajęć i planem lekcji, strefę nauczyciela, newsletter, panel administracyjny do obsługi cms oraz wewnętrzne forum dla franczyzobiorców pozwalające wymieniać się poglądami, pomysłami oraz wspólnie rozwiązywać problemy związane z działalnością.
4. Korzystanie ze wspólnego serwera (którego firma Galileusz jest właścicielem), hostingu, wspólnej domeny, platformy dropbox, poczty imię.nazwisko@galileusz.com.pl lub miasto@galileusz.com.pl
5. Pomoc informatyczna, marketingowa, graficzna oraz merytoryczna.
6. Pomoc dydaktyczna w zakresie prowadzenia zajęć praktycznych.
7. Wspólne materiały dydaktyczne, np gotowe opracowania potrzebne do przygotowania ucznia do matury z matematyki, fizyki, chemii, biologii, których jesteśmy właścicielami – strefa nauczyciela.
8. Pomoc przy przyjmowaniu nowych pracowników – nauczycieli (obecność przy naborze)
9. Wspólna unikatowa kampania reklamowa w Internecie : Google, Youtube (klip), www.sqlmedia.pl, Facebook oraz poprzez ogólnopolską książkę z matematyki Wydawnictwa Galileusz.
10. Jednodniowe szkolenie, na którym podajemy wszystkie szczegóły dotyczące prowadzonej działalności oraz zdradzamy sekrety sukcesu firmy Galileusz.
11. Pomoc administracyjna w zakresie prowadzonej działalności.
12. Franczyzobiorca otrzymuje gotowy schemat działania (know – how) pozwalający w bardzo krótkim czasie uzyskać rentowność ze względu na fakt, że popełni znacznie mniej błędów, niż gdyby tego typu działalność rozpoczął na własną rękę.
13. Efekt skali pozwalający dużo łatwiej odnaleźć Klientowi naszą firmę np. widoczność w Internecie, mniejsze koszty jednostkowe prowadzonej działalności.
14. Korzystna umowa dla franczyzobiorcy (brak jakichkolwiek kar za odstąpienie od umowy oraz ukrytych opłat)
Wyślij zgłoszenie na wskazane adresy mailowe, a my wyślemy Ci wstępne warunki współpracy (zarys pakietu franczyzowego). Pełen pakiet będzie zawierał:

– umowę franczyzową

– podręcznik operacyjny

– model biznesowy (informacje podawane na szkoleniu)

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 603 594 088 (Leszek Lewandowski), 732 894 673 (Magda Siejka) oraz drogą mailową leszek.lewandowski@galileusz.com.pl lub pobierając prospekt informacyjny sieci Galileusz. Pobierz- wersja polska / Download- English version

Udostępniamy również ogólną umowę franczyzową Pobierz , która w porównaniu z umowami innych franczyz jest bardzo korzystna i bezpieczna dla franczyzobiorcy (aby otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny Leszek Lewandowski – 603 594 088, Magda Siejka – 732 894 673).

Podstawowe wymagania sieci:

Własna działalność gospodarcza w dowolnej formule, wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem PKD 85.59.B, niekaralność, dostęp do lokalu własnego lub wynajętego (min. 2 sale wykładowe). Możliwość sfinansowania przedsięwzięcia (min. 4000zł + opłata licencyjna).

Tab. Wysokość opłaty za licencję w systemie franczyzowym firmy Galileusz (opłata jednorazowa).

liczba mieszkańców wysokość opłaty za licencję (brutto)
do 20 tys 5000
21-200 tys 6000
201-500 tys 8000
powyżej 500 tys 11000

Opłata podstawowa (miesięczna) jest stała i wynosi 300zł brutto. Jej wysokość nie jest uzależniona od wielkości miasta i liczby jego mieszkańców. Franczyzobiorca zwolniny jest z opłaty podatawowej w pierwszym miesiącu działalności i w miesiącach: lipiec i sierpień.
W małych miejscowościach (poniżej 20 tys mieszkańców) istnieje możliwość prowadzenia firmy we własnym mieszkaniu. Na życzenie franczyzobiorcy dostarczamy projekt z wystrojem i wyposażeniem pokoju. Aranżacja wnętrza pozwala na wykorzystanie pomieszczenia zarówno do celów biznesowych, edukacyjnych jak i mieszkalnych. Szczegóły pod numerem telefonu 603 594 088, 732 894 673.
Wszystkie rozmowy telefoniczne są niezobowiązujące. Zapewniamy, że nie będą Państwo nękani ciągłymi telefonami w celu podpisania z nami umowy, ponieważ każda decyzja wymaga dokładnego przemyślenia i nie może być podejmowana poprzez naciski z naszej strony.
„Nie bój się wyjść ze swo­jej na pozór bez­pie­cznej sko­rup­ki. Do wyz­naczo­nego ce­lu dąż wyt­rwa­le. Nie py­taj in­nych o zda­nie, jeśli wiesz, że Ty masz rację. Początki zaw­sze są trud­ne, wielu będzie Cię odwodziło od tej dość trudnej decyzji, lecz aby osiągnąć sukces trzeba czasami iść pod prąd .” – Ja tak zrobiłem. Leszek Lewandowski autor ogólnopolskiej książki z matematyki i właściciel sieci Galileusz

Nasi obecni Franczyzobiorcy:

 • Anetta Gołaszewska (Białystok)
 • Halina Michnik (Bielsko-Biała)
 • Katarzyna Dyrska-Krasińska (Chorzów)- nowy oddział, otwarcie 01.10.2016
 • Małgorzata Kuźniak (Częstochowa, Zawiercie)
 • Iwona i Jacek Lenczewscy (Ełk)
 • Jarosław Stefankiewicz (Gniezno)
 • Edyta Łuszczkiewicz (Jędrzejów)
 • Krzysztof Hałupka (Katowice)
 • Justyna Sosnowska (Kleszczów)-
 • Paulina Korzyniewska (Konin)
 • Anna Wiktorek (Legionowo)
 • Jacek Filipczyk (Łódź)
 • Ryszard Łukasik i Amelia Langer-Łukasik (Nowy Targ, Nowy Sącz)
 • Dorota Kozik (Piaseczno)
 • Sylwia i Łukasz Szczuccy (Płock)
 • Maria Czajkowska (Poznań)
 • Agnieszka Idzikowska (Pruszków, Komorów)
 • Agnieszka Wiśniewska (Radomsko)
 • Elżbieta Bugalska (Rzeszów)
 • Małgorzata Płocka (Sopot)
 • Jolanta Juszczyk (Szczecin)
 • Renata Konefał (Świdnik)
 • Joanna i Jacek Przygodzcy (Toruń)
 • Magdalena Bielińska (Warszawa Centrum)
 • Teresa Majewska (Warszawa Praga)
 • Renata Burzyńska (Zielona Góra)
 • Leszek Lewandowski (Włocławek) – jednostka własna- centrala
Kontakt
Galileusz Leszek Lewandowski ul. Ziębia 3A, 87-812 Włocławek 603 594 088 leszek.lewandowski@galileusz.com.pl

Źródło: Galileusz niezwykle korepetycje

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *