Kosmetyki, biżuteria, upominki

Golden Rose

Firma Golden Rose Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków Erkul Cosmetics. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2003 roku. Nasze marki to: Golden Rose, Classics, Miss Selene oraz Roxanne.
Oferta Golden Rose obejmuje kosmetyki kolorowe oraz lakiery do paznokci. Producentem kosmetyków jest Erkul Cosmetics, jeden z pięciu największych producentów lakierów do paznokci na świecie. Kosmetyki eksportowane są do ponad 86 krajów na pięciu kontynentach.
Kosmetyki Golden Rose od ponad 30 lat pomagają kobietom na całym świecie uzyskać upragniony wygląd, podkreślać naturalne atuty ich urody, zmieniać styl i podążać za trendami. Są z nimi na co dzień, poprawiają nastrój, dodają pewności siebie, sprawiają, że czują się piękne i szczęśliwe w każdej sytuacji.
Gdy w lipcu 2003 roku został otwarty pierwszy punkt sprzedaży kosmetyków Golden Rose w Warszawie, nikt nie spodziewał się, że nieznana dotąd marka tak szybko podbije serca Polek. Klientki urzeczone modną kolorystyką lakierów i przystępną ceną chętnie wyszukiwały w olbrzymich koszach ulubione odcienie. Zadowolone z jakości produktów – chętnie powracały i polecały markę swym znajomym. To właśnie dzięki ich rekomendacjom Golden Rose zyskało popularność i możliwość, by rozwinąć zasięg na terenie całej Polski. Obecnie firma posiada ponad 70 punktów sprzedaży w całej Polsce, usytuowanych na terenie galerii handlowych.
Chcąc pozyskać zaufanie konsumentek firma wyznaczyła sobie zasadniczy cel, który przyświeca jej do dziś: innowacyjność i wysoka jakość produktów za przystępną cenę.

Nasze wartości

Niezawodność – kosmetyki produkowane są w oparciu o najwyższe międzynarodowe standardy. Nasze znaki towarowe są symbolem ich jakości.
Wysoka jakość – produkcja wysokiej jakości produktów, które spełnią oczekiwania klientów.
Nieustanne doskonalenie się – śledzimy światowe osiągnięcia w dziedzinie nauki.
Wrażliwość na środowisko naturalne – w trosce o środowisko naturalne produkujemy kosmetyki zdrowe i bezpieczne dla środowiska.

Jakość

Większość kosmetyków jest produkowana w jednej z najnowocześniejszych fabryk na świecie, mieszczącej się w Stambule w Turcji, z kolei produkcję kredek Golden Rose Lipliner & Eyeliner zlecono niemieckiej firmie Stabilo. Istotą produkcji kosmetyków Golden Rose są najwyższej jakości komponenty, dlatego też firma sprowadza je od najlepszych dostawców z Włoch i Francji, skąd na przykład pochodzą esencje do perfum.O jakości kosmetyków świadczą także receptury i technologia wytwarzania. Wszystkie produkty Golden Rose poddawane są szczegółowym badaniom dermatologicznym, mikrobiologicznym i testom aplikacyjnym. Co ważne, nie są testowane na zwierzętach. Firma stara się produkować kosmetyki wolne od parabenów, a zatem zdrowe i bezpieczne nawet dla alergików.

Nagrody

Wysoką jakość produktów doceniły nasze klientki, partnerzy handlowi oraz środowiska opiniotwórcze, co zaowocowało wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

Jednostki własne: 34

Jednostki franczyzowe: 42

 

3a59f9e616f0d7f2f6dbb34507874ce1

 

Franczyza

Otwórz własne stoisko i zostań niezależnym przedsiębiorcą. Jakie korzyści daje przystąpienie do sieci franczyzowej ?

  • sprawdzony i zyskowny koncept biznesowy
  • ogólnopolska promocja marki
  • profesjonalne szkolenia dla pracowników
  • kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji
  • atrakcyjne marże
  • niski koszt inwestycji już od 50 000 zł

Kogo poszukujemy?

Osób przedsiębiorczych, ambitnych, o zdolnościach menadżerskich, które będą stale podnosić jakość obsługi klienta oraz osobiście zaangażują się w prowadzenie stoiska Golden Rose. Zainteresowania związane z makijażem i modą sprawią, że prowadzenie tego biznesu będzie jeszcze przyjemniejsze, ale nie jest to wymóg jaki stawiamy naszym franczyzobiorcom. Zależy nam na współpracy z osobami, które będą przestrzegać zasad określonych w umowie franczyzowej i będą lojalne wobec sieci.

Franczyzobiorcą systemu Golden Rose może zostać każdy kto:

Posiada kapitał inwestycyjny na pokrycie opłaty wstępnej, zatowarowanie stoiska i zakup sprzętu komputerowego, dysponuje wynajętą powierzchnią w centrum handlowym odpowiednią pod stoisko Golden Rose, jest gotowy odbyć program szkoleń w zakresie prowadzenia i zarządzania stoiskiem Golden Rose, prowadzi działalność gospodarczą. Nie jest wymagane doświadczenie w branży kosmetyków kolorowych.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do zapoznania się z prospektem informacyjnym oraz do wypełnienia ankiety rekrutacyjnej dla kandydatów na franczyzobiorców. Wypełnioną ankietę należy przesłać na adres franczyza@goldenrose.pl. Informujemy uprzejmie, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kontakt
Golden Rose Sp. z o. o. ul. Lodowa 126 A, 93-232 Łódź franczyza@goldenrose.pl

Źródło: Golden Rose

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *