Usługi dla biznesu

Goldwin

W Goldwin dobrze się znamy

Hasło „Dobrze się znamy” brzmi jak slogan reklamowy. To prawda, ale to nie tylko slogan. To prosta formuła, która skupia wiele rzeczy, które są dla nas w Goldwin ważne.
Grupa Prawna Goldwin to nowoczesna i dynamiczna firma prawnicza, która została stworzona w celu zapewnienia kompleksowych usług takich jak obsługa prawna oraz windykacyjna małych i średnich przedsiębiorstw. Oddajemy do dyspozycji naszym Klientom zespół prawników o specjalizacjach w zakresie dziedzin prawa związanych z prowadzeniem biznesu takich jak: prawo cywilne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych czy prawo podatkowe. W ramach współpracy w modelu stałej obsługi, to dedykowany specjalnie dla Klienta osobisty prawnik zajmie się takimi kwestiami jak prowadzenie spraw sądowych, sporządzanie i weryfikacja umów handlowych czy weryfikacja kontrahentów.
Dzięki temu może mieć on poczucie bezpieczeństwa i pewność, że problemy prawne będą na bieżąco i skutecznie rozwiązywane. Stała opieka prawna, gwarantuje również atrakcyjną i bezkonkurencyjną cenę obsługi, dzięki której każdy z naszych Klientów wie, że nasze usługi prawne po prostu się opłacają.

Jednostki własne 1

Jednostki partnerskie 50

 

goldwin

 

Dobrze się znamy na tym co robimy.

Era prawników „od wszystkiego” to już historia. Prawa jest po prostu zbyt dużo, aby jedna osoba mogła posiąść pełną wiedzę odnośnie jego całokształtu. Podobnie jak w medycynie – próżno szukać pomocy w sprawie niedomagającego kolana u kardiologa, tak karnista najprawdopodobniej nie odzyska skutecznie pieniędzy zabranych przez Urząd Skarbowy z powodu niesłusznego domiaru podatkowego. Dlatego w Goldwin stawiamy na specjalistów w konkretnych dziedzinach.
Dobrze się znamy z naszymi Klientami.
W Goldwin wiemy, że każdy Klient jest inny. Ma swoje indywidualne potrzeby i specyfikę prowadzenia biznesu. Stawiamy na trwałą relację, bo wierzymy że tylko taka pomoc prawna nazywana może być dobrą. Stały i zaufany doradca i zaufany doradca, któremu ufasz będzie po prostu skuteczniejszy niż ktoś, kto prowadzi sprawę jednorazowo , „z doskoku”. Skoro dobrze się znamy, w relacjach z Klientem rezygnujemy z wyniosłego i niezrozumiałego języka prawniczego i niepotrzebnej bizantyjskiej otoczki prawniczego świata.

Dobrze się znamy między sobą.

Tworzymy zespół przepełniony wzajemnym szacunkiem, bez względu na to, czy ktoś należy do personelu administracyjnego, działu sprzedaży czy wysoko wyspecjalizowanego personelu prawniczego. Chcemy, aby każdy członek zespołu Goldwin miał poczucie sprawczości – aby wiedział, że jego zdanie się liczy a jego kreatywność i zaangażowanie spotka się z nagrodą. Tylko tak zmotywowani ludzie są w stanie służyć Klientom z pasją i pełnym poświęceniem.

W Goldwin prawo służy.

Wśród prawników panuje przekonanie, że prawo rządzi wszystkimi dziedzinami życia gospodarczego, a oni jako jego funkcjonariusze stoją ponad wszystkim i wszystkimi. My uważamy takie myślenie za zgubne. W Goldwin wierzymy, że PRAWO SŁUŻY. Komu? Tobie i Twojej firmie. Dlaczego? Bo po prostu na to zasługujesz – przecież to Ty, należąc do sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), swoją codzienną pracą i zaangażowaniem na rzecz klientów, bierzesz udział w tworzeniu 67% PKB i 70% miejsc pracy w naszej narodowej gospodarce.
Czy można powiedzieć, że Goldwin to specjaliści w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw takich jak Twoja firma? Z pewnością tak, ale to pewne przemilczenie. Grupa Prawna Goldwin POWSTAŁA specjalnie dla sektora MSP.
Pewnie nie raz słyszałeś narzekanie na to, że prawo jest złe. Może faktycznie tak jest. W Goldwin nie tracimy jednak czasu na jałowe rozważania – w tym czasie szukamy dla Ciebie konkretnych i skutecznych rozwiązań. Stawiamy na jakość – to już pewnie o nas wiesz. Rozumiemy ją jednak szerzej niż inni. Nie zadowalamy się tylko tym, że to co od nas otrzymujesz będzie merytorycznie poprawne. W Goldwin czujemy się spełnieni tylko wtedy gdy, mówiąc językiem handlowym, dobry produkt podany jest w równie dobrym opakowaniu. Dzieje się tak, gdy wysoki poziom merytoryczny spotyka się z najwyższą jakością obsługi, przystępną formą i terminowością.

Z Goldwin Twój biznes jest bezpieczniejszy

Wielu osobom prowadzenie biznesu kojarzy się z ryzykiem. Bardzo słusznie. Każda działalność gospodarcza niesie ze sobą ryzyko i chcemy byś za jego podjęcie otrzymywał to, co najlepsze. Chcemy jednak abyś ryzykował tylko tam, gdzie możesz na tym zyskać. Nasze porady prawne w tym pomogą. W Goldwin pokażemy Ci jak uniknąć niepotrzebnego ryzyka prawnego, a tam gdzie jest ono nieuniknione – jak ograniczyć je do absolutnego minimum. Z Goldwin stać Cię na spokój.

Wartością Goldwin jest Twój czas.

Spędzając wieczory na próbach analizowania przepisów, bezpowrotnie tracisz czas, który mógłbyś poświęcić robiąc to, w czym jesteś najlepszy. Tracisz czas, dzięki któremu zyskałbyś więcej klientów i większe zadowolenie tych, którzy już nimi są. Chcielibyśmy przekonać Cię, nie tylko do tego, że obsługa prawna jest Ci potrzebna, ale przede wszystkim – przełoży się dla Ciebie na konkretne oszczędności.
Gdy zapoznasz się z naszą ofertą, a następnie weźmiesz do ręki kalkulator, przekonasz się, że to się opłaca – bez względu na to czy jesteś pracującym samodzielnie programistą czy prowadzisz zakład produkcyjny zatrudniający 250 osób.
„Szyta na miarę” – to powiedzenie naturalnie kojarzy się z krawiectwem Chcemy jednak aby od dziś kojarzyło się Tobie z obsługą prawną.
Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni model współpracy.
Możemy zająć się Twoją pojedynczą sprawą, zwindykować należność, wykonać jedno zlecenie – zarówno to najprostsze jak napisanie umowy jak i bardziej skomplikowane jak np. przeprowadzenie likwidacji spółki. Mamy jednak dla Ciebie coś lepszego.
Naszym marzeniem jest stała współpraca z Twoją firmą w modelu abonamentowym. Dlaczego? Bo cenimy Twój spokój – chcemy abyś dzielił się z nami swoimi wątpliwościami bez obaw o koszty i natychmiastowo uzyskiwał skuteczne rozwiązania. Potrzebujesz więcej powodów? Zapytaj nas o cenę – zapewniamy Cię, że będziesz pozytywnie zaskoczony.
Nie wahaj się, zadzwoń napisz lub po prostu przyjdź do nas.
Razem na pewno znajdziemy dla Ciebie korzystną ofertę.
Dobrze się znamy z naszymi Klientami. Zobacz co o nas mówią.
NuOrder to agencja interaktywna łącząca kompetencje digital, performance marketing i Social Media. Pracujemy dla największych – Aviva, Bakoma, Bayer, Bosch, Gedeon Richter, Unilever, USP Zdrowie, Ministerstwo Finansów, PZPN, Nivea, Big Star – to tylko niektórzy z licznego grona naszych klientów. Jesteśmy dumni, że możemy świadczyć dla nich usługi na najwyższym poziomie. Współpraca z nimi to jednak ogromne wyzwanie, także w zakresie naszego bezpieczeństwa prawnego.
To trudne zadanie jakim jest zapewnienie nam stałej obsługi prawnej, wykonuje dla nas Grupa Prawna Goldwin S.A. Pracujący tam prawnicy to nie tylko eksperci w zakresie prawa ale osoby świetnie znające naszą branżę. Dzięki temu jesteśmy spokojni o sprawy prawne naszej firmy, nawet jeśli nasz Partner po drugiej stronie negocjacyjnego stołu lub przeciwnik na sali sądowej, posiada własny rozbudowany dział prawny.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić współpracę z Grupą Prawną Goldwin, zwłaszcza firmom z branży interaktywnej i reklamowej

Kontakt
Michał Siejak – dyrektor zarządzający NuOrder Sp. z o.o. T. +48 222 692 222 | biuro@gpgoldwin.pl

 

Źródło:  Goldwin

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *