Art. spożywcze i przemysłowe

GORĄCO POLECAM NOWAKOWSKI

Kiedy w 1925 roku Pan Nowakowski wyjął z pieca swoje pierwsze, świeże wypieki, prawdopodobnie nie spodziewał się, że jego tradycyjne przepisy przetrwają ponad 90 lat!
Receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie to sekret wyjątkowego smaku naszych produktów. Firma dzieli się ciepłem i pasją, wypiekając chleb na zakwasie, bułki, croissanty, ciasta i zdrowe przekąski.
Tradycyjne techniki produkcji łączy się z nowoczesnymi wnętrzami, skupiając się na najwyższej jakości serwowanych produktów. Styl życia Klientów, prowadzących dynamiczne życie w mieście i tęskniących za chwilą spokoju, firma zachęca do odpoczynku w przyjaznej atmosferze z kubkiem doskonałej kawy.
Postaw na zdrowe produkty od lokalnych dostawców. Zapraszamy na sielskie śniadania i lunche – oferujemy pełne witamin sałatki, pyszne koktajle oraz przekąski wege i fit, które w naturalny sposób dodają energii.

Franczyza
Marzysz o założeniu własnej firmy, ale nie masz na nią pomysłu?
Zostań  partnerem, współpracuj w systemie franczyzy Gorąco Polecam Nowakowski.

 

4540_3_sklepy-goraco-polecam-nowakowski-zmieniaja-wyglad_1

 

CZYM JEST FRANCZYZA

Franczyza polega na udzieleniu licencji na korzystanie ze swojego znaku towarowego i know-how przez jeden podmiot gospodarczy (Franczyzodawcę) innemu podmiotowi gospodarczemu (Franczyzobiorcy). Licencja ta uprawnia i zobowiązuje Franczyzobiorcę do prowadzenia biznesu pod znakiem towarowym/nazwą handlową Franczyzodawcy z wykorzystaniem całego pakietu franczyzowego (know–how), który zawiera wszystkie elementy niezbędne do tego, aby osoba wcześniej niemająca doświadczenia w prowadzeniu biznesu stworzonego przez Franczyzodawcę mogła, po przeszkoleniu, prowadzić go pod marką Franczyzodawcy, zgodnie z zasadami przez niego określonymi i korzystając z jego wsparcia. Franczyza to coraz bardziej popularna forma współpracy pomiędzy firmami.

FRANCZYZA – ZASADY WSPÓŁPRACY W PIGUŁCE

Franczyzobiorca sieci Gorąco Polecam Nowakowski prowadzi piekarnio-kawiarnię w lokalizacji uzgodnionej z Franczyzodawcą.
Franczyzobiorca działa w ramach sieci Gorąco Polecam Nowakowski jako niezależny podmiot gospodarczy – we własnym imieniu i na swój własny rachunek.
Franczyzodawca udziela Franczyzobiorcy niezbędnej pomocy i doradztwa w zakresie otwarcia i prowadzenia lokalu sieci.
Przystępując do systemu, Franczyzobiorca uiszcza wstępną opłatę licencyjną w wysokości 5000 zł netto jako opłatę za możliwość działania w zyskownym i perspektywicznym systemie gospodarczym.
Franczyzobiorca nie uiszcza na rzecz Franczyzodawcy innych opłat licencyjnych.
W trakcie bieżącej działalności Franczyzobiorca ponosi wszystkie koszty związane z płatnościami za lokal (czynsz, media, itp.), koszty związane z ubezpieczeniem i utrzymaniem personelu oraz finansuje zakup surowców i półproduktów potrzebnych do przygotowania produktów z typowej oferty sieci Gorąco Polecam Nowakowski.

CO O NAS MÓWIĄ FRANCZYZOBIORCY

„Prawdziwy franczyzodawca to partner, który ułatwia start i późniejsze funkcjonowanie na rynku. Gorąco Polecam Nowakowski pomógł nam wybrać lokalizację, zapewnił wsparcie merytoryczne i logistyczne przy otwarciu i marketingowe w późniejszym okresie. Zapewnił meble, piece i inne elementy wyposażenia piekarni. Dostaliśmy też grubą jak encyklopedia księgę z poradami dla franczyzobiorców. Dodatkowo firma zapewnia stałą opiekę swojego konsultanta. Jako młody i niedoświadczony przedsiębiorca czułem się pewniej dzięki takiemu wsparciu.”
Bartłomiej Rychcik, franczyzobiorca współpracujący z Gorąco Polecam Nowakowski od 2010 roku
Porozmawiajmy, skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt
email: franczyza@goracopolecam.pl tel.: +48 784 063 719

Źródło: GORĄCO POLECAM NOWAKOWSKI

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *