Telekomunikacja, IT, AGD/RTV

Haloo GSM

Firma zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych. Branża GSM jest miejscem, w którym zawsze będzie tłoczno. Haloo GSM miało mnóstwo charyzmy i chęci rozwoju, dlatego dziś możemy świadomie stwierdzić, że jesteśmy siecią salonów nie bojącą się wyzwań. Każdego dnia stawiamy im czoła.
Jeśli Ty też się ich nie boisz i razem z nami chcesz tworzyć markę Haloo GSM, odezwij się. Jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na wszelkie propozycje. Nie stawiamy sztywnych warunków, wiele aspektów można u nas negocjować.
Świetnie, jeśli dysponujesz doświadczeniem w branży, jeśli jednak go nie posiadasz, albo potrzebujesz doszkolenia, służymy radą i doświadczeniem na każdym kroku.

Jednostki własne: 7 (3 we Włoszech)

Jednostki franczyzowe: 6 (1 we Włoszech)

 

haloo

 

Stworzenie biznesu od podstaw jest bardzo trudne, czasochłonne i kosztowne. W dzisiejszych czasach nie da się go zrobić bez odpowiedniego przygotowania. Jest jednak sposób na to, by być obecnym na rynku, pod solidnym szyldem. Marka Haloo GSM to obecnie sieć punktów sprzedaży, skupu i serwisu telefonów. Poza tym oferujemy szeroką gamę akcesoriów – to jedna z najmocniejszych stron.

To, co nas wyróżnia to elastyczność

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. U nas to franczyzobiorca decyduje, jaki towar jest mu najbardziej potrzebny i zamawia go z hurtowni, a tych ma do wyboru kilka. Ma do dyspozycji sprawdzonych dostawców. Poza tym umożliwiamy kontakt z wartościowym towarem i asortymentem premium, którego próżno szukać w wielu miejscach. Wszystko dzięki współpracy z naszymi zagranicznymi, wieloletnimi partnerami.
Oferta franczyzowa w naszej branży powinna być bardzo elastyczna. Nie może ograniczać franczyzobiorcy m.in. w możliwościach towarowych. Dlatego opracowaliśmy ofertę z możliwością dopasowania jej do każdego rynku.

W ramach współpracy z nami otrzymujesz m.in.:

dowolność, sam decydujesz skąd kupujesz towar

  • nasze zniżki w zaprzyjaźnionych hurtowniach
  • kompleksowe szkolenie no limit dla Ciebie i Twoich pracowników
  • unikatowy, opatentowany wygląd sklepu – wyróżnimy Cię na tle innych
  • wsparcie online przez cały okres współpracy

Rozmowa jest najlepszym sposobem negocjacji, dlatego zapraszamy do kontaktu.
Umówmy się na spotkanie face-to-face!

Kontakt
HalooGSM Sp. z o.o. sp. k. ul. Morska 149 U-2, 81-222 Gdynia 533 929 733 franczyza@haloogsm.pl

Źródło: Haloo GSM

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *