Nieruchomości

Indepro Nieruchomości

NDEPRO nieruchomości
Ogólnopolska sieć INDEPRO to nowoczesna i profesjonalna agencja nieruchomości. Tworzą ją i rozwijają specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w działalności na rynku nieruchomości, dla których priorytetem jest dostarczanie klientom korzystnych rozwiązań o najwyższej jakości.
INDEPRO świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości. Kierując się zasadami etyki, skrupulatnie przestrzega przepisów prawa oraz chroni interesy tysięcy obsługiwanych klientów.Zespół INDEPRO NIERUCHOMOŚCI, to specjaliści rynku nieruchomości wyróżniający się doświadczeniem potwierdzonym sukcesami. Cechy, które charakteryzują firmę to profesjonalizm, zaangażowanie, otwartość, uprzejmość, gotowość do pomocy oraz troska o interesy klientów. W naszej pracy są elastyczni, nieustannie analizują i obserwują dynamicznie rozwijający się rynek nieruchomości w Polsce. Dzięki temu szybko dostosowują się do zachodzących zmian i zmiennych warunków rynkowych.
Pracownicy firmy precyzyjnie i przejrzyście wyjaśniają mechanizmy funkcjonowania rynku nieruchomości każdej osobie zainteresowanej dokonaniem transakcji. Doradzą swoim klientom w oparciu  wiedzę, doświadczenie, uwzględniając przy tym bieżące analizy i zmiany w regulacjach prawnych.
Ogólnopolska sieć INDEPRO to również laureat prestiżowej nagrody „Pióro Businessu”. Nagroda ta jest wyrazem uznania za znaczące osiągnięcia w działalności gospodarczej, inwencję, działania na rzecz jakości, za umiejętność dzielenia się sukcesami z otoczeniem, oraz rzetelność i uczciwość w biznesie. INDEPRO znajduje się również wśród polskich firm nominowanych do nagrody „Best Quality 2015” w kategorii Franchising, przyznawanej przez Polską Agencję Przedsiębiorczości za najwyższą jakość zarządzania oraz wkład w rozwój sieci franczyzowych.
Naszymi klientami są wszyscy uczestnicy rynku nieruchomości, klienci indywidualni, firmy oraz instytucje. Obsługujemy wszelkie transakcje rynku nieruchomości, począwszy od najmu niewielkich mieszkań lub powierzchni handlowo-usługowych, po obsługę transakcji sprzedaży deweloperskich gruntów inwestycyjnych oraz kompleksów handlowych i przemysłowych. Bezpieczeństwo transakcji, profesjonalna obsługa i zadowolenie klienta, to nasze priorytety. Świadcząc usługi kierujemy się zasadami etyki, skrupulatnie przestrzegamy przepisów prawa oraz chronimy interesy naszych klientów.

INDEPRO rozwija się terytorialnie zarówno poprzez oddziały własne jak i oddziały franczyzowe na terenie całego kraju. Dzięki temu udostępnimy nasze usługi większej ilości klientów i poszerzymy naszą ofertę.

Jednostki własne 7

Jednostki franczyzowe 4

 

 

indepro3

 

 

Otwórz własną agencję nieruchomości

na stabilnym fundamencie
Wykorzystaj sprawdzone rozwiązania
Dlaczego Franczyza?
Franczyza to maksimum korzyści przy minimum ryzyka. Sprawdzony model prowadzenia biznesu, który dzięki wypracowanej marce gwarantuje sukces na obsługiwanym rynku. Działalność w ramach sprawnego systemu zdejmuje ciężar organizacyjny, jaki w innych przypadkach spowalnia rozpoczęcie własnej działalności. Franczyza już na starcie ogranicza koszty funkcjonowania Twojej firmy i automatycznie buduje jej renomę.
Zyskujesz gotowe
i bezpieczne sposoby
działania, przetestowane know-
how oraz pewność ciągłego
rozwoju swojego biznesu wraz
ze zmieniającym się rynkiem.

Zostań Partnerem INDEPRO

Otwórz swoją agencję nieruchomości, wykorzystując skuteczne i sprawdzone metody funkcjonowania. Otrzymasz gotowe rozwiązania organizacyjne, biznesowe, prawne, marketingowe, szkoleniowe, informatyczne oraz handlowe. Będziesz profesjonalnie, bezpiecznie i korzystnie działać na rynku nieruchomości.
Każdego roku z naszych usług korzystają tysiące klientów.
Nasze osiągnięcia zostały nagrodzone prestiżową nagrodą Pióro Businessu.

Gwarantujemy Obszerny Pakiet korzyści
Wyróżniający i konkurencyjny model biznesowy
Pełne wsparcie wdrożeniowe oraz bieżące
Uznana marka na rynku nieruchomości
Skuteczne i sprawdzone know-how
Kompleksowy system szkoleń
Narzędzia menadżerskie i właścicielskie
Skuteczny model obsługi klientów
Kompleksowa platforma informatyczna
Staż oraz szkolenia wprowadzające
Kompletna i stale aktualizowana dokumentacja
Wsparcie marketingowe oraz Public Relations
Raporty systemowe, transakcyjne i płatnicze
Regularne mailingi do klientów
Profesjonalne materiały reklamowe
Pakiet startowy
i wiele więcej…

Nominacja do „Best Quality 2015” w kategorii Franchising
Dołącz do najlepszych w branży, wykorzystaj sprawdzone oraz skuteczne rozwiązania docenione przez ekspertów. Best Quality to ogólnopolski program promujący wyróżniające standardy zarządzania oraz wzorce funkcjonowania firm oferujących najwyższy standard organizacji. Prowadzony jest przez redakcję „Biznes Plus” Gazety Wyborczej oraz „Forum Przedsiębiorczości”, Dziennika Gazety Prawnej. Nagrody są wyrazem uznania dla prowadzonej działalności i uhonorowaniem sukcesów. INDEPRO znajduje wśród polskich firm nominowanych do nagrody „Best Quality 2015” w kategorii Franchising, przyznawanej przez Polską Agencję Przedsiębiorczości za najwyższą jakość zarządzania oraz wkład w rozwój sieci franczyzowych.

Kontakt
Tel. 12 680 30 30 email: kontakt@indepro.pl

Źródło: Indepro Nieruchomości

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *