Apteki i art. zdrowotne

Konopna Farmacja

Produkty dermokosmetyczne oraz spożywcze z konopi firmy Carun są jednymi z najbardziej popularnych i znanych marek w całej Unii Europejskiej
Carun jest firmą produkcyjną działającą w ramach UE. Oferuje szeroką gamę wysokiej jakości sprawdzonych produktów z profesjonalnie przygotowanych odmian konopi z wykorzystaniem najnowszej technologii, lecz przy pomocy tradycyjnych technik. Oferujemy produkty dermokosmetyczne oraz BIO produkty spożywcze z konopi gatunku botanicznego Cannabis sativa. Niezwykłą cechą naszych produktów jest połączenie BIO oleju z konopi z ekstraktem z całej rośliny konopi, które razem posiadają nadzwyczaj szerokie spektrum działania na ludzki organizm. Zalecane są dla osób z wieloma zaburzeniami zdrowotnymi, w tym z dolegliwościami związanymi ze zmianą kondycji skóry.
Wszystkie produkty wytwarzane są BEZ zawartości substancji psychoaktywnych (THC).
Wyroby produkowane są w ściśle określonych warunkach farmaceutycznych zgodnie z normą ISO 13485.
Gwarancją jakości jest wykorzystanie naturalnych BIO składników pierwszej klasy.
Produkty na bazie konopi można kupić na terenie Polski oraz Unii Europejskiej u naszych dystrybutorów. Obecnie w Polsce jest jedynym dystrybutorem, który oferuje produkty z botanicznych gatunków konopi – Cannabis sativa. Dzięki efektywnemu działaniu ekstraktu z konopi z zawartymi cannabinoidami są znacznie bardziej intensywne, a zarazem skuteczniejsze od wielu dostępnych na rynku preparatów kosmetycznych.
Jesteśmy w trakcie liczenia naszych stałych klientów z pośród dziesiątek tysięcy popierających nasze produkty i usługi. Nasz zespół stale poszukuje nowych sposobów tworzenia dóbr, które mają pozytywny farmakologiczny wpływ na ludzki organizm za pośrednictwem aktywnych cannabinoidów. Chcemy, aby nasze produkty poza pomocą w leczeniu aktualnie występującej choroby, działały również profilaktycznie w dobie toksyn nowoczesnego świata.
Wszystkie nasze produkty są całkowicie bezpieczne i odpowiednie dla kobiet w ciąży i dzieci.
Żaden z produktów nie jest testowany na zwierzętach oraz nie ma w swoim składzie produktów pochodzenia zwierzęcego, są więc odpowiednie dla wegan i wegetarian.
W Polsce na chwilę obecną, produkty Carun oraz wszystkie informację na ich temat dostępne będą w powstających sieciach handlowych Konopna Farmacja oraz za pośrednictwem sklepu internetowego www.Carun.pl. Również na stronie www.Carun.pl na naszym blogu dowiesz się możliwie jak najwięcej o konopiach i ich bezcennych właściwościach, które są intensywnie badane na całym świecie.
Wkrótce w Polsce będzie powstawać coraz więcej oddziałów Konopanej Farmacji, które oferować będą pełen asortyment produktów firmy Carun.
Carun jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy CARUN PHARMACY s.r.o.
CARUN Farmacja Polska Sp. z o.o. wchodzi na Polski rynek jako pionier produktów na bazie konopi i chce pokazać ludziom, iż jest to roślina która w swej podstawie pomaga w leczeniu wielu chorób, ze względu na największą ilość właściwości leczniczych na świecie.
Wiemy że konopie to zdrowie!

Jednostki własne:

Polska 1
Czechy 20
Wielka Brytania 1

Jednostki franczyzowe:

9 – Rzeszów, Rybnik, Nowy Targ, Olsztyn, Gdynia, Gdańsk, Kraków 2

 

konopia-farmacja

 

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Pełne wsparcie partnerów franczyzowych od przygotowania lokalu przez pełne szkolenia pracowników po bieżące sprawy prowadzenia działalności oraz pełen know-how produktowy i sprzedażowy.

Suma inwestycji:

Kwota inwestycji 65,2 tys. zł na którą składa się przygotowanie lokalu wraz z wyposażeniem do rozpoczęci działalności oraz opłata licencyjna, dodatkowo pakiet startowy towarów to koszt 17 tys. zł.

Wymagania sieci:

  • centra dużych miast powyżej 100 tys. Mieszkańców,
  • lokal od 20 do 30 m2.
Kontakt
Carun Farmacja Polska Sp. z o.o. ul. Konopnickiej 4, 42-660 Kalety 605 744 910 info@carun.pl

Źródło: Konopna Farmacja

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *