Usługi dla klientów indywidualnych

Korporacja Kurierska

Polska Korporacja Wydawców i Dystrybutorów właściciel marki KORPORACJA KURIERSKA to jeden z największych i najdłużej istniejący pośrednik usług kurierskich w Polsce.
Od ponad 12 lat świadczy usługi kurierskie dla firm i instytucji wspierając swoim doświadczeniem i profesjonalizmem realizację najbardziej złożonych dostaw towarów do sieci handlowych, hurtowni, odbiorców firmowych i indywidualnych. Dla swoich klientów oferuje kompleksową usługę logistyczną magazynowania, kompletowania, etykietowania, doręczania towarów do odbiorów, raportowania poszczególnych etapów obsługi.
Doręczanie przesyłek realizuje poprzez wybrane najlepsze firmy kurierskie w Polsce o zasięgu krajowym i międzynarodowym.
Wszystkie inne czynności logistyczne realizuje poprzez własne działy obsługi klienta, rozliczeń, reklamacji, IT i sprzedaży.
Korporacja Kurierska to tani kurier, który zatrudnia ponad 30 osób, specjalistów z branży logistycznej, finansowej i sprzedaży, którzy swoim doświadczeniem i zaangażowaniem skutecznie realizują zadania zlecane przez klientów.
Broker kurierski obsługuje ponad 8 tys. firm, dla których od 2003 roku dostarczył ponad 7 mln przesyłek. Grono klientów systematycznie się powiększa, co dowodzi, że Korporacja Kurierska jest postrzegana, jako solidny partner na rynku usług kurierskich.
W 2014 roku firma wdrożyła projekt, który realizuje potrzeby internetowej obsługi klientów biznesowych i indywidualnych w zakresie dystrybucji tanich przesyłek kurierskich. Zlecenia realizowane są poprzez portal www.korporacjakurierska.pl oraz dzięki integracji e-commerce z platformami sklepowymi bezpośrednio z menu sklepów internetowych.

Jednostki partnerskie 11

 

 

korporacja-kurierska

 

Broker kurierski | Doświadczony zespół
Mamy duże doświadczenie, pracujemy prężnie dla naszych klientów od ponad dwunastu lat.
Broker kurierski | Szybki kontakt
Oferujemy do dyspozycji zespół blisko 40 pracowników działu obsługi klienta Korporacji Kurierskiej, 15 linii telefonicznych stacjonarnych i jeszcze więcej komórkowych. (nie jesteśmy firmą jednoosobową jak w przypadku niektórych pośredników usług kurierskich).
Tani kurier | Kompleksowa logistyka
Z nami możesz magazynować i konfekcjonować towary, przygotujemy za Ciebie opakowania, etykiety, taśmy firmowe, zapakujemy przesyłkę wg twoich wytycznych.
Przesyłki kurierskie | Brak deklaracji
Jeżeli wysyłasz więcej niż 50 przesyłek w miesiącu możesz już dołączyć do naszej Korporacji Kurierskiej, nie zobowiązujemy do korzystania wyłącznie z naszych usług.
Kurier online | Atrakcyjne ceny
Nawet, jeśli nadajesz niewielką ilość przesyłek otrzymasz od nas atrakcyjną cenę, gdyż to my negocjujemy za Ciebie z kurierem. Nasza korporacja nadaje tysiące przesyłek dziennie.
Tańszy kurier | Przejrzyste usługi
U nas dostaniesz do dyspozycji doradcę handlowego, który wyjaśni wszystkie twoje wątpliwości odnośnie usług i mechanizmów wyliczających cenę przesyłki.
Najlepszy kurier | Elastyczne rozwiązania
Proponujemy usługi kilku firm kurierskich. U nas dostaniesz możliwość szybkiej zmiany kuriera (z dnia na dzień) bez utraty płynności wysyłek.
Korporacja Kurierska | Regulamin serwisu
Regulamin określa zasady korzystania z serwisu internetowego pod nazwą korporacjakurierska.pl oraz warunki świadczenia usług przez właściciela serwisu Polską Korporację Wydawców i Dystrybutorów Dudkiewicz i S-ka spółka jawna.
Regulamin serwisu internetowego korporacjakurierska.pl od 2016-07-01

Suma inwestycji

Opłaty startowe: 2-3 tys. zł ( w zależności od wielkości miasta).
Przygotowanie i wyposażenie lokalu: 8-10 tys. zł.

W/w kwota obejmuje:

zakup podstawowych mebli, wyposażenia biurowego i sprzętu IT;
zakup i montaż reklam zewnętrznych i wewnętrznych;
zakup wagi z homologacją;

Wymagania sieci

lokal własny lub wynajmowany min 20 m2 na parterze;
dostęp do Internetu;
Dodatkowy każdy nasz przyszły Partner powinien wyróżniać się: wrodzonym entuzjazmem, pracowitością, wytrwałością, dążeniem do profesjonalizmu i chęcią pozyskania dodatkowej wiedzy z zakresu usług kurierskich.

Dział obsługi klienta

Kontakt
Telefony stacjonarne: 22 64 75 201; 22 64 75 202; 22 64 75 203; Telefony komórkowe: 507 084 303; 509 492 627

Źródło: Korporacja Kurierska

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *