Usługi dla biznesu

Mail Boxes Etc.

Twórz rozwiązania
Zostań przedsiębiorcą MBE

DOŁĄCZ DO NAS!
Mail Boxes Etc. to profesjonalny partner outsourcingowy, specjalizujący się w obsłudze małych i średnich firm oraz klientów indywidualnych. „Sprawiamy, że biznes staje się łatwiejszy. Na całym świecie”.

Jednostki własne 5

 

mbe-storefront

 

Chcę być częścią
MBE!

Lubię pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich codziennych problemów.
Zaangażowanie i jakość pracy robią różnicę.

Chcę rozpocząć nową ścieżkę kariery.
Franczyza zmniejsza ryzyko i pozostawia swobodę działania.

Chcę wykorzystać moje dotychczasowe kontakty i relacje.
MBE rozwiązuje różnorodne potrzeby mieszkańców oraz loklanych przedsiębiorstw

Chcę być zaangażowana w działalność dynamicznej i rozwijającej się branży.
Logistyka międzynarodowa ma ogromny potencjał

Chcę skorzystać z sukcesu innych przedsiębiorców.
Dobrze rozwinięta sieć jest cennym źródłem wiedzy.

Chcę mieć bezpośredni wpływ na mój sukces.
Z MBE decyzje są proste.

Chcę być częścią sieci około 1600 przedsiębiorców na całym świecie.
Mój indywidualny sukces przynosi korzyści całemu zespołowi MBE

Twoje MBE

Nie jesteś sam rozpoczynając swój biznes

Doradztwo finansowe
Wybór lokalizacji
Projektowanie wnętrz i tożsamość marki
Know-how

Krajowy marketing i reklama
Umowy ramowe
Wsparcie Rozwoju Biznesu
Analizy biznesowe

Twoje MBE

Mail Boxes Etc. to firma, która na całym świecie działa w oparciu o model franczyzy, wyznaczając tym samym najwyższe standardy prowadzenia biznesu. Franczyzobiorcy są w 100 procentach właścicielami punktów usługowych. To oni mają decydujący wpływ na swój biznes. Traktowani są zawsze po partnersku.

Rolą MBE Poland, jako franczyzodawcy jest przede wszystkim wsparcie w uruchomieniu i prowadzeniu biznesu. To rolą centrali jest szkolenie i przygotowanie właścicieli punktów do prowadzenia biznesu tak, aby byli z niego zadowoleni. MBE stawia na system franczyzowy, bo docenia determinację i znajomość lokalnego rynku swoich franczyzobiorców. To właśnie te cechy wyróżniają właścicieli punktów Mail Boxes Etc.

Koncepcja biznesu

Koncepcja biznesu MBE nie jest podatna na mody, krótkotrwała lub sezonowa. Jest to firma, która koncentruje się na usługach, jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów docelowych – małych i średnich firm jak i klientów indywidualnych. Zróżnicowany i kompleksowy pakiet usług MBE zaspakaja wymagania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Know-how

Model prowadzenia biznesu MBE oparty jest na wieloletnim doświadczeniu. Rolą sieci jest gromadzenie zarówno dobrych praktyk jak również informacji o wszelkiego rodzaju trudnościach, z którymi spotkali się na przestrzeni lat różni właściciele punktów. Centrala sieci jest dzięki temu w stanie gromadzić ogromne ilości danych, których analiza wprost pokazuje, co się sprawdza, a co nie. Dzięki temu jesteśmy w stanie powielać praktyki, które przynoszą duże zyski i sukces w biznesie i unikać potencjalnych zagrożeń. Nie byłoby to możliwe gdyby nie ponad 36-letnie doświadczenia z 1600 punktów na całym świecie.

Krajowy marketing i reklama

Od pierwszego dnia, wszyscy partnerzy MBE stają się natychmiast związani z marką uznaną i rozpoznawalną na całym świecie, ze wspierającymi działaniami marketingowymi na poziomie krajowym, aby dać firmie impuls do rozruchu.

Umowy ramowe

Dzięki międzynarodowej sile negocjacyjnej firma w stanie zapewnić stabilne i bardzo korzystne, globalne kontrakty z dostawcami. Dzięki temu każdy pojedynczy punkt ma siłę całej sieci. Bezpieczeństwo i konkurencyjność na rynku to jedne z najważniejszych czynników wpływających na przychody punktów MBE.

Wsparcie Rozwoju Biznesu

Od momentu uruchomienia punktu pozostaje on pod opieką indywidualnego opiekuna, który wspiera punkt w jego funkcjonowaniu. Jest to osoba dedykowana pomocy w rozwiązywaniu trudnych, nietypowych problemów, z którymi nowi właściciele się spotykają. Ponadto punkty mogą liczyć na wsparcie w zakresie zarządzania, finansów, IT, czy sprzedaży. Uzależnione jest to od indywidualnych potrzeb każdego punktu.

Doradztwo finansowe

Poprzez umowy z bankami i innymi podmiotami, MBE wspiera kandydatów w trakcie procesu pozyskiwania finansowania na rozpoczęcie działalności.

Wybór lokalizacji

Bardzo ważnym elementem uruchomienia punktu jest wybór właściwej lokalizacji. My znamy nasz biznes, ty znasz swoją okolicę. Z tego względu dedykowana osoba z centrali firmy pomaga franczyzobiorcom podjąć właściwą decyzję. Wraz z nowym właścicielem ocenia potencjalne lokalizacje zarówno pod względem łatwości przystosowania lokalu do potrzeb działalności punktu MBE jak również pod względem lokalizacji i potencjału biznesowego najbliższej okolicy. Wybrany w ten sposób lokal dostaje oficjalną akceptację ze strony Centrali, co jest dla franczyzobiorców potwierdzeniem dokonania właściwego wyboru.

Projektowanie wnętrz i tożsamość marki

Pomogliśmy setkom przedsiębiorców w otwarciu swoich punktów MBE. Każdy lokal zostaje przystosowany do działalności i tworzony jest dla niego indywidualny projekt. Na tej podstawie franczyzobiorcy z łatwością mogą przekazać szczegółowe informacje ekipie remontowej nie martwiąc się o realizację i zgodność wykonania ze standardami sieci.

Analizy biznesowe

MBE gromadzi, analizuje i dzieli się danymi rynkowymi, aby doradzać i wspierać przedsiębiorców MBE w realizacji strategii i planów biznesowych.

Zaufaj swojemu instynktowi
Zrób pierwszy krok

Kontakt
ul. Sw. Franciszka z Asyzu 62 – 93-479 Łódź () Tel.+48 42 681 31 04 – mbe011@mbe.com.pl Fax. +48 42 681 31 04

Źródło:Mail Boxes Etc.

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *