Edukacja

Mathriders

Korzyści płynące z bycia franczyzobiorcą MathRiders

Jako Dyrektor Regionalny lub właściciel Centrum Nauczania, możesz stworzyć własny biznes, równocześnie dając dzieciom z twojej okolicy szansę lepszego startu w przyszłość.

System wsparcia MathRiders oferuje:

Profesjonalny trening: Intensywne szkolenie, które dostarczy Ci wiedzy o organizacji, administrowaniu i podstawach pedagogicznych, które są niezbędne by otworzyć własny biznes.
Pomoc w rozpoczęciu działalności: Spersonalizowany plan biznesowy i pomoc ze strony franczyzodawcy pomogą Ci wprowadzić swój biznes na ścieżkę sukcesu.
Pomoc w zarządzaniu: Szeroki wachlarz pomocy i wsparcia menadżerskiego pomoże w rozwoju Twojego biznesu.
Wsparcie promocji: Kreatywne, profesjonalnie wyprodukowane materiały promocyjne jak również fachowe doradztwo marketingowe są dostępne by wspierać twoje kampanie promocyjne.
MathRiders oferuje kilka opcji biznesowych:

Dyrektor Regionalny
Dyrektorzy Regionalni zajmują się rozwojem i wspieraniem regionalnej sieci Centrów Nauczania MathRiders na terenie około 4-11 milionów mieszkańców. Dyrektor Regionalny prowadzi swoje Centrum Nauczania i koordynuje pracę pozostałych Centrów na swoim terenie. Dodatkowo Dyrektor Regionalny jest odpowiedzialny za organizację szkoleń dla nauczycieli, zamawianie i sprzedaż materiałów, rozliczenie opłat tantiemowych od nauczycieli i Centrów oraz zapewnienie im niezbędnego wsparcia.

Jednostki własne 2

Jednostki franczyzowe 28

 

mr_sesja-450x290

 

Franczyzobiorca Centrum Nauczania

Franczyzobiorca Centrum Nauczania jest właścicielem niezależnego Centrum na terenie obejmującym od 50 do 100 tysięcy mieszkańców. Otrzymuje wsparcie lokalnego Dyrektora Regionalnego. Franczyzobiorca promuje MathRiders na swoim terenie, ma bezpośredni kontakt z uczniami i ich rodzicami, zatrudnia nauczycieli MathRiders, organizuje zajęcia w Centrum Nauczania i innych miejscach na terenie objętym licencją.

Franczyzobiorca Studio Nauczania

Franczyzobiorca Studio Nauczania posiada i prowadzi Studio Nauczania MathRiders na obszarze zamieszkałym przez maksymalnie 25.000 osób i podlega lokalnemu Dyrektorowi Regionalnemu. Franczyzobiorca Studio Nauczania promuje MathRiders na obszarze objętym licencją, utrzymuje bezpośredni kontakt z rodzicami i uczniami, organizuje zajęcia w Studio Nauczania.

Przewidywana suma inwestycji

Ok. 25 tys. zł.

Wymagania sieci

Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi oraz w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.
Umiejętności organizacyjne.

Kontakt
Omega Małgorzata Grymuza i Magdalena Chrzanowska & Co. ul. Poezji 8, 05-077 Warszawa i ul. Kilińskiego 20/5, 40-062 Katowice 603 837 171 mazowieckie@mathriders.com

Źródło: Mathriders

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *