Turystyka i hotele

Mercure, ibis Styles

O firmie

Grupa Hotelowa Orbis jest największą siecią hoteli w Polsce i Europie Wschodniej.

Orbis oferuje 19 000 pokoi w ponad 100 obiektach, jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

Jednostki własne 65

 

ibis-styles-budapest-city-srednie-1

 

Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorHotels, wiodący na świecie operator hotelowy, który oferuje swoim gościom oraz partnerom biznesowym wiedzę oraz doświadczenie operatora hoteli i franczyzodawcy (HotelServices), a także właściciela hoteli i inwestora (HotelInvest). Celem ich działania jest zapewnienie długoterminowego i harmonijnego rozwoju Grupy Accor w interesie jej interesariuszy.
AccorHotels oferuje swoje usługi biznesmenom i turystom w 92 krajach, w których dysponuje 3 700 hotelami z 470 000 pokoi. Szerokie portfolio marek hotelowych gwarantuje zróżnicowaną ofertę – od luksusowych hoteli Sofitel, Pullman, MGallery oraz Grand Mercure, przez hotele średniej kategorii pod marką Novotel, Suite Novotel, Mercure oraz Adagio aż po hotele ekonomiczne: ibis, ibis Styles, ibis budget oraz hotelF1. Grupa AccorHotels stworzyła efektywny system narzędzi cyfrowych, do których należą – portal rezerwacyjny accorhotels.com, strony internetowe poszczególnych marek hotelowych oraz program lojalnościowy Le Club Accorhotels.
AccorHotels, jako wiodąca na świecie szkoła hotelarstwa, jest zaangażowany w rozwój talentów swoich 180 000 pracowników hoteli, działających pod markami AccorHotels. Są oni, na co dzień ambasadorami kultury obsługi oraz innowacyjności, które zapewniają rozwój Grupy w okresie ponad 45 lat jej istnienia.

Franczyza i zarządzanie
Rozwój sieci w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej
Grupa Orbis licząca aktualnie ponad 100 hoteli planuje rozwój sieci w następujących krajach: Bośni i Hercegowina, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech.

Orbis i AccorHotels
Od 2000 roku partnerem strategicznym Orbisu jest AccorHotels – wiodący na świecie operator hotelowy i lider rynku europejskiego: Franczyza i Zarządzanie AccorHotels.

Zwiększ swoje przychody
AccorHotels, jako jeden z największych na świecie operatorów hotelowych działa pod znanymi markami we wszystkich segmentach rynku, oferuje atrakcyjny program lojalnościowy LeClub Accorhotels (9 mln uczestników programu), dysponuje też silną platformą rezerwacyjną accorhotels.com (odwiedzaną każdego roku przez 100 mln użytkowników) oraz skutecznymi systemami dystrybucji. Dzięki tym narzędziom możliwy jest wzrost liczby gości odwiedzających hotele.

Zredukuj koszty
Sieć ponad 3 700 hoteli na całym świecie, daje Grupie silną pozycję podczas negocjowania najlepszych warunków handlowych u dostawców produktów i usług hotelowych oraz z działającymi na skalę globalną biurami podróży i OTA (Online Travel Agents)

Zaufanie, dialog, doświadczenie
Accor oferuje współpracę partnerską w oparciu o umowy franczyzy lub zarządzania – modele biznesowe dostosowane do wymagań dzisiejszego rynku hotelarskiego.

Zyskujesz:
silną, rozpoznawalną na skalę międzynarodową markę

zwiększenie dostępności oferty poprzez obecność na milionie stron internetowych jednocześnie
globalny zasięg dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży i marketingu
wykorzystanie efektu skali podczas negocjacji z dostawcami
dostęp do sprawdzonych procedur i standardów

Kontakt
franczyza@accor.com

Źródło: Mercure, ibis Styles

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *