Finanse i bankowość

Monetia

Otwórz Agencję Monetia

ATRAKCYJNY SYSTEM WYNAGRADZANIA

Partner otrzymuje większość wartości prowizji pobranej od każdego Klienta, jak również wynagrodzenie za przyjmowanie wpłat na podstawie umowy z wystawcą płatności masowych, którego wysokość ustalana jest z naszym Partnerem indywidualnie. Ponadto w skład wynagrodzenia wchodzi także prowizja za sprzedaż doładowań do telefonów komórkowych oraz wypłaty z karty za pomocą terminala POS.

 

monetia

 

STANDARD OZNAKOWANIA PLACÓWKI

Wyposażenie placówki powinno być zgodne ze standardami Monetia Sp. z o.o., dlatego wszyscy nowi partnerzy naszej sieci mają zagwarantowane wsparcie w postaci odpowiednio dobranego i przygotowanego oznakowania swojej placówki.

WSPARCIE MARKETINGOWE

KAŻDY NOWY PUNKT OPRÓCZ STANDARDOWEGO OZNAKOWANIA PALCÓWKI OTRZYMUJE M.IN.:
pakiet ulotek reklamujących ofertę poszczególnej placówki, plakaty ukazujące nasze poszczególne usługi eksponowane w placówce, specjalne plansze dystrybuowane w sieciach kablowych na terenie całego kraju, nadruki reklamowe na rachunkach wystawców płatności masowych.

PROGRAM SZKOLENIOWY

Przygotowaliśmy dla naszych partnerów specjalistyczny program szkoleniowy z zakresu procedur, technik sprzedaży oraz obsługi produktów sprzedawanych w naszych placówkach. Oferowane szkolenia są bezpłatne i mają za zadanie wesprzeć siłę oraz motywację naszych wszystkich partnerów w realizacji celów biznesowych.

KRÓTKO O NAS

Sieć Monetia, zwraca szczególną uwagę na wysoką jakość obsługi Klienta. Bez względu na to w którym z naszych punktów jesteś, zawsze staramy się dać Tobie więcej niż oczekujesz. Firma zapewnia najnowsze technologie mając na uwadze bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji oraz komfort Klientów. Dzięki wdrożonym procedurom, pracownicy firmy odpowiedzą na wszelkie Państwa wątpliwości, ponieważ każdy z nich przechodzi odpowiednie szkolenie podnosząc swoje umiejętności.
Ogólne warunki współpracy

Dołącz do nas

WARUNKI STAWIANE PRZYSZŁYM PARTNEROM

Agentem może zostać osoba fizyczna lub osoba reprezentująca Agenta, która: posiada obywatelstwo polskie, prowadzi działalność gospodarczą, nie jest karana, nie posiada zaległości zarówno jako osoba fizyczna, jak i wspólnik podmiotu gospodarczego (Urząd Skarbowy, ZUS), nie znajduje się w wykazie Biura Informacji Kredytowej, Rejestrze Niesolidnych Klientów oraz Biurze Informacji Gospodarczej.

ROZLICZANIE AGENCJI

Wysokość wynagrodzenia Agenta jest ustalana w okresach miesięcznych i jest zależna od zrealizowanych dyspozycji Klientów. Po zakończonym miesiącu kalendarzowym agent otrzymuje zestawienie wykonanych operacji wraz z wyliczeniem wynagrodzenia. Po jego zaakceptowaniu agent wystawia fakturę, na podstawie której Monetia wypłaca wynagrodzenie.

KOSZTY URUCHOMIENIA PUNKTU

Na główne koszty inwestycji składają się m.in.: adaptacja lokalu, wybudowanie boksu kasowego lub adaptacja istniejącego, zakup odpowiedniego sprzętu komputerowego, zakup sejfu, zakup pakietu w skład którego wchodzi m.in. oznakowanie placówki, stemple, materiały reklamowe etc.

KOSZTY BIEŻĄCEJ DZIAŁALNOŚCI

Agent ponosi koszty: wynajmu lokalu, zatrudnienia pracownika, konwoju wartości pieniężnych, eksploatacyjne (energia, telekomunikacja, itp.), ubezpieczenia (gotówki, lokalu, itp.).

MONETIA PONOSI KOSZTY

realizacji płatności (koszt Krajowej Izby Rozliczeniowej),
przetwarzania gotówki na pieniądz elektroniczny,
archiwizacji dokumentów źródłowych,
marketingu (ogólnopolskiego oraz dofinansowanie lokalnego
Wystawcy rachunków
Współpraca z wystawcami rachunków

Każde przedsiębiorstwo, które pobiera comiesięczne opłaty od swoich Klientów, może skorzystać z usług naszej sieci, gdzie opłacanie rachunków jest tanie, szybkie i co najważniejsze bezpieczne,ponieważ wszystkie wpłaty gwarantowane są przez Monetia Sp. z o.o. posiadającą licencję Komisji Nadzoru Finansowego.

Współpraca dotyczy przyjmowania oraz rozliczania wpłat Państwa Klientów. Stworzone przez nas rozwiązanie ma za zadanie znaczne obniżenie kosztów działalności wystawców oraz ich Klientów z tytułu wpłat dokonywanych na poczcie lub w placówkach bankowych.

KORZYŚCI PŁYNĄCE ZE WSPÓŁPRACY:

oszczędność kosztów bezpieczeństwo dokonywanych transakcji szybki przepływ gotówki ułatwienia organizacyjne w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa zadowolenie i oszczędność czasu Klientów poprawa komfortu obsługi Klientów unikatowy system NORDcollect będący szybkim i efektywnym sposobem rozliczania płatności masowych

Wymagania

Minimalna Kwota: 0 zł
Opłata Wstępna: 650 zł
Opłata Bieżąca: brak. Przedsiębiorca pokrywa natomiast koszy bieżące: najem lokalu, konwojowanie gotówki, ubezpieczenie agencji, koszty eksploatacyjne itd.
Opłata Marketingowa: brak

 

Kontakt
Monetia Sp. z o.o. ul. Altowa 18 02-386 Warszawa Tel. +48 22 101 44 28 Fax. +48 22 122 84 98 E-mail: info@monetia.pl

Źródło: Monetia

 

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *