Stacje paliw i art. motoryzacyjne

Palacar

Firma PALACAR zajmuje się sprzedażą i produkcją części do samochodowych instalacji gazowych. Istnieje od 1997 roku, a aktualnie jest liderem na polskim rynku LPG. Posiada siedem oddziałów.

Jest właścicielem homologacji PL*0037*00/G Ministra Infrastruktury na przystosowanie samochodu do zasilania gazem, w oparciu o która ma rozbudowaną sieć dealerską na terenie całego kraju, a od roku 2006 posiada także Certyfikat Zarządzania Jakością 9001:2009 wydany przed Biuro Certyfikacji Polskiego Rejestru Statków SA.

 

 

procentowki

 

Polityka firmy PALACAR opiera się na zadowoleniu klienta, poprzez dostarczanie innowacyjnych wyrobów o najwyższej jakości które w 2016 r. zostały nagrodzone Godłem Teraz Polska. Firmę wyróżnia szybkie reagowanie na zmiany potrzeb biznesowych odbiorców oraz stały wzrost poziomu jakości obsługi klienta.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Dla franczyzobiorcy jest szeroki wachlarz wyboru opcji zagospodarowania własnego biznesu i zorganizowania go tak, by był jak najbardziej korzystny i dopasowany do potrzeb oraz możliwości finansowych partnera. Jest to system prowadzenia własnego biznesu w sprawdzonej koncepcji z określoną grupą docelowych odbiorców.

Wymagania

Minimalna Kwota: 10 000 zł
Opłata Wstępna: brak
Opłata Bieżąca: brak
Opłata Marketingowa: brak

Kontakt
PALACAR | ul.Cmentarna 21, 26-110 Skarżysko-Kamienna T: (41) 25 25 755 | F:(41) 25 25 755

Źródło: Palacar

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *