Usługi dla klientów indywidualnych

ParcelShop GLS

Zostając partnerem ParcelShop GLS oferuje się wysokiej jakości usługi kurierskie w ramach swojej działalności. Współpraca polega na przyjmowaniu paczek nadawanych przez osoby prywatne i małe firmy oraz na wydaniu odbiorcy awizowanej paczki. Usługa kurierska wykonywana jest przez GLS Poland.

Jednostki własne 30 oddziałów GLS

Jednostki partnerskie 1 300 punktów ParcelShop

 

gls-paketshop
Wsparcie dla partnera

Przeszkolenie i pomoc w oznakowaniu punktu ParcelShop GLS,
wsparcie merytoryczne i stała opieka przedstawiciela GLS Poland w całym okresie współpracy, a także umieszczenie w celach marketingowych danych tele-adresowych partnera na firmowej stronie GLS Poland,
wyposażanie nieodpłatne punktu ParcelShop GLS w niezbędne materiały reklamowe (plakaty, ulotki, oznakowanie dodatkowe) oraz operacyjne.

 

Przewidywana suma inwestycji

Do prowadzenia punktu ParcelShop GLS nie jest wymagana żadna inwestycja, ani koncesja na usługi kurierskie. Nie pobieramy żadnych opłat licencyjnych!

Wymagania sieci

Należy prowadzić stacjonarną działalność gospodarczą, w lokalu czynnym minimum 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku), w godzinach 10:00-18:00. Minimum 2 metry kwadratowe przeznaczone na magazynowanie paczek GLS, w miejscu niedostępnym dla osób 3-cich. Przed punktem, lub w pobliżu musi znajdować się miejsce parkingowe. Współpraca wyłącznie w oparciu o Regulamin Świadczenia Usług oraz Umowę partnerską.

Kontakt
Infolinia dla telefonów stacjonarnych:+48 804 262 262 Infolinia dla telefonów komórkowych:+48 46 814 82 20

Źródło: ParcelShop GLS

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *