Apteki i art. zdrowotne

Podologia.pl

PODOLOGIA.PL jest nieodłączną częścią firmy SPONDYLUS, zespołu specjalistów – lekarzy, fizjoterapeutów, techników ortopedii, rehabilitantów, który już od 20 lat specjalizuje się w zakresie diagnozowania, leczenia i profilaktyki wad postawy oraz prowadzenia procesu rehabilitacji. Od ponad 10 lat oferujemy pacjentom komputerową diagnostykę stóp, produkcję wkładek zdrowotnych i ortopedycznych oraz obuwia. Prowadzimy również praktykę w gabinetach podologicznych, wspierając pacjentów z problemami stóp. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na rozpoznanie:

-szerokiej gamy podologicznego sprzętu diagnostycznego i zabiegowego – CZYLI WIEMY JAK OPTYMALNIE WYSPOZAŻYĆ GABINET,-niezbędnych –kwalifikacji kadry – CZYLI WIEMY JAK SZKOLIĆ KADRY,

-potrzeb pacjenta – CZYLI WIEMY JAKĄ OFERTĘ PRODUKTÓW I USŁUG ZAOFEROWAĆ W GABINETACH.

 

dpb_07_4-660x400

 

Przez ostatnie lata otworzyliśmy kilkadziesiąt gabinetów partnerskich w POLSCE – wiemy więc JAKIE POTRZEBY MAJĄ NASI PARTNERZY. Zespól PODOLOGIA.pl codziennie pracuje dla naszych partnerów, aby wspierać ich merytorycznie, organizacyjnie i marketingowo. Wszyscy nasi Partnerzy kontaktują się z nami poprzez autorski program komputerowy lub poprzez tradycyjne metody komunikacyjne. Indywidualnie podejście i aktywna działalność w dziedzinie podologii pomaga nam znajdować najlepsze rozwiązania, które spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno partnerów, jak i jego pacjentów. Nie jesteśmy więc tylko dystrybutorem sprzętu. Oprócz kompleksowego wyposażenia gabinetów podologicznych w najwyższej klasy urządzenia, sprawdzone w praktyce przez naszych specjalistów, służymy doradztwem w zakresie prowadzenia działalności diagnostyczno – leczniczej oraz rehabilitacyjnej. Ponadto, naszą ofertę rozwinęliśmy o zakres profesjonalnych szkoleń, abyśmy mogli podzielić się wiedzą i doświadczeniem z osobami pragnącymi poszerzać swoje umiejętności, wiedzę i kwalifikacje.

ZAKRES WSPÓŁPRACY – GRUPA MEDYCZNA:Spondylus-Podologia-Functionalmed – logotyp

SPONDYLUS.pl – partner medyczny przedsięwzięcia, wsparcie merytoryczne,
PODOLOGIA.pl – system partnerski i franczyzowy dla nowo otwieranych gabinetów w POLSCE
FUNCTIONALMED.pl – system partnerski i franczyzowy, który oprócz podologii, zawiera w sobie rozwój placówki wraz usługami medycyny funkcjonalnej (rehabilitacja, dietetyka, trening personalny)
O PODOLOGIA.PL

Za nami oszczędzasz czas! JEDEN PROGRAM DO WSZYSTKIEGO!

Nawiązując współpracę włączamy naszych Partnerów do naszej wewnętrznej sieci, udostępniając oprogramowanie, które pozwala na:

  • zamówienia wkładek indywidualnych oraz asortymentu pomocniczego,
  • rejestrację Pacjentów,
  • prowadzenie bazy danych Pacjentów,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • komunikację z zespołem PODOLOGIA.pl, aby otrzymać wsparcie merytoryczne, organizacyjne i marketingowe.
  • Przesyłanie wyników badań – TO PROSTE!

Podczas szkolenia uczymy Partnerów jak projektować wkładki indywidualne, odciążenia oraz zindywidualizowane obuwie. Otrzymane wyniki badań wraz projekty przesyłane do nas za pomocą naszego programu nawet w trakcie przyjęcia Pacjenta, dzięki czemu na bieżąco realizujemy zamówienia, analizujemy wyniki, dając możliwość konsultacji medycznych i wparcia merytorycznego.

Dołącz do naszej sieci!

Kontakt
Podologia.pl Sp. z o.o. Al. Jana Pawła II 36, 70-453 Szczecin (+48) 607 602 175 mb@podologia.pl

Źródło: Podologia.pl

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *