Kosmetyki, biżuteria, upominki

Refan

Refan to producent oryginalnych perfum produkowanych z kompozycji o wysokiej jakości, które swoją tonacją przypominają znane i lubiane marki. Ich największe atuty to obok niższej ceny i wspomnianej już zaskakująco wysokiej jakości, bliskość zapachu do oryginału, długość utrzymywania się na skórze, możliwość zakupu perfum o różnej pojemności (15ml, 30ml, 50ml, 100ml) jak i szeroka paleta zapachowa – to już prawie 250 różnych aromatów.
Dzięki bezpłatnej możliwości przetestowania zapachów w perfumeriach Refan jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni zapach i później cieszyć się pochlebnymi opiniami, gdyż odpowiedniki perfum Refan są wysoko ocenianymi perfumami pośród innych perfum rozlewanych. Wypróbowanie testerów to nie jedyny sposób doboru perfum, bo może się on też odbyć na podstawie wyboru ulubionych składników – monoaromatów tj. malina, śliwka, róża, wetiwer, paczula i innych.
Warto też podkreślić, że perfumy Refan są rozlewane za pomocą laboratoryjnej pipety nastawnej, co gwarantuje dokładność rozlewu i jego czystość – każdy zapach ma swoją własną nasadkę.

Jednostki franczyzowe
122 kontrahentów w Polsce

 

franchising_refan_perfumy

 

Głównym dystrybutorem marki Refan na rynku polskim jest firma LANWAR Cosmetics Sp. z o.o. , która z sukcesem rozwija sprzedaż perfum nalewanych na tym obszarze.
Otwórz własną perfumerię i zajmij się sprzedażą prestiżowych perfum rozlewanych Refan. Zaoferuj swoim nowym klientom zapachy w konkurencyjnych cenach i w dowolnie wybranych przez nich flakonach i pojemnościach, a szybką staną się oni stałymi bywalcami Twojego punktu.
W łatwy sposób dobierzesz dla każdego jego ulubiony zapach, a zrobisz to według:
numerów odpowiedników znanych marek – klient poda markę perfum, z których korzystał do tej pory, a ty dobierzesz mu zapach ze zbliżoną kompozycją zapachową;
odpowiednich grup zapachowych – każde perfumy mają przypisaną kategorię aromatu, więc jeśli klient chce słodki zapach wiesz, że powinieneś sięgnąć np. po perfumy z grupy kwiatowo-owocowej;
lubionych składników – klient lubi np. wanilię i pomarańczę, więc ty pokażesz mu właśnie takie perfumy.
Przez naszych klientów i inwestorów perfumy Refan są wysoko oceniane spośród wszystkich innych perfum rozlewanych dostępnych na polskim rynku. Jednogłośnie podkreślają oni ich wysoką jakość jak i duże podobieństwo z ich ulubionymi zapachami. Nasze perfumy utrzymują się bardzo długo na skórze, co niejednokrotnie było miłym zaskoczeniem dla nabywców i sprawiło, że perfumeria Refan corocznie zdobywa stałych i zadowolonych klientów.
Wprowadziliśmy pojemniki zbiorcze tzw. amfory, z których rozlewa się zapach do butelki klienta. Amfory nie tylko są eleganckie i nowoczesne w swojej formie, ale również spełniają ważne funkcje techniczne: ułatwiają rozlewanie określonego zapachu i chronią go przed utratą aromatu, dzięki szczelnemu zamknięciu (zdjęcia zakładka Perfumeria Refan)
Laboratoryjną pipetą nastawną, która gwarantuje sterylność i dokładność rozlewu aż do 0,10 mililitra. Zawsze używamy oddzielnej końcówki do wybranego aromatu, aby klient otrzymał czysty, niczym nie zmącony zapach.
Testerami w każdej perfumerii Refan dzięki którym można bezpłatnie wypróbować zapachy.
Licznymi akcjami promocyjnymi i marketingowymi, które podwyższają sprzedaż perfum i umożliwiają zdobycie przez klientów miłych, bezpłatnych gadżetów.
Zapewniamy opiekę doświadczonego pracownika Refan tzw. Regionalnego Opiekuna Sprzedaży każdemu inwestorowi w zakresie rozwiązywania wszelkich problemów, wymiany doświadczeń i pomysłów z różnych punktów czy stałego doradztwa merytorycznego.

Oferowana jest inwestycja dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

Nasza oferta skierowana jest do osób chcących otworzyć własną działalność lub poszukujących dodatkowego zysku dla istniejącego już punktu.
Perfumeria Refan może być uzupełniona lub być uzupełnieniem dla takiego asortymentu jak odzież, galanteria skórzana, biżuteria, kwiaciarnia, akcesoria prezentowe, produkty drogeryjne i wiele innych.

Ty decydujesz czy Twoja perfumeria Refan będzie punktem stacjonarnym czy wsypą w centrum handlowym;
Otwierając swoją perfumerię Refan zarabiasz w miejscowościach już od 10tys. mieszkańców;
Inwestujesz od 8,5 tys. zł do 16tys. zł.
Szybki zwrot całej inwestycji – średnio w 2-6 miesięcy;
Będziesz przynależał do elitarnej grupy właścicieli dobrze prosperującej sieci perfumerii Refan;
Nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat;
Możesz uzupełnić swoją perfumerię o dodatkowy asortyment zwiększając tym samym swój zysk;
Ma możliwość aranżowania perfumerii Refan według własnych pomysłów;
Korzystasz z wysokiej marży na perfumy;
Zyskasz grono stałych klientów.
Organizujemy jedno- lub dwudniowy event, który nie tylko zwiększy świadomość marki Refan i perfum rozlewanych, ale przede wszystkim zwiększy wielkość sprzedaży. Organizowanie przez nas akcje promocyjne cieszą się dużą popularnością a obrót w tych dniach często porównywalny jest z utargiem przedświątecznym.

Zajmiemy się całą organizacją happeningu:

Zatrudnimy hostessy;
Przeszkolimy je pod kątem właściwości produktu i odpowiedniej jego prezentacji;
Przygotujemy dla nich stroje;
Będziemy nadzorować prawidłowy przebieg promocji.
Po Twojej stronie zostaje jedynie opłacenie: wynagrodzenia dla hostess i materiałów reklamowych tj. próbki perfum, balony itd.
Szczegóły akcji promocyjnej każdorazowo uzgadniane są pomiędzy Franczyzobiorcą i Regionalnym Opiekunem Sprzedaży.
Już od pierwszego kontaktu inwestorem opiekuje się nasz doświadczony pracownik tzw. Regionalny Opiekun Sprzedaży. Pomaga on na każdym etapie, począwszy od przedstawienia oferty franczyzowej dla inwestora w dowolnie wybranym przez niego miejscu w całej Polsce, wsparcia przy otwarciu działalności czy nawet negocjacjach w centrach handlowych i aranżacji samego punktu, aż po szkolenia produktowe i sprzedażowe personelu i/lub samego inwestora. Jego rola jednak się na tym nie kończy – służy on swoim wsparciem również podczas pierwszego dnia pracy, a później nieustannie sprawuje piecze nad punktem inwestora.

Liczne akcje promocyjne i marketingowe, które pobudzają sprzedaż i związują klientów z danym punktem.
Elastyczne formy inwestowania dopasowane do możliwości inwestora.

Kontakt
Lanwar Cosmetics Sp. z o.o. ul. Cmentarna 22, 60-176 Poznań +48 516 179 503 biznes@refan-polska.com

Źródło: Refan

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *