Stacje paliw i art. motoryzacyjne

S Plus

Franczyza w sieci S-PLUS

S-PLUS jest JEDYNYM w Polsce organizatorem Sieci Salonów Szybkich Napraw Estetycznych oraz Zaawansowanej Kosmetyki Aut. W związku z dynamicznym rozwojem na terenie całej Polski, zwracamy się do Państwa z zaproszeniem do współpracy.

Także Państwo mogą otworzyć własny Salon S-PLUS!
Współpraca opiera się na zasadach franczyzowych regulowanych Umową Franczyzową oraz Podręcznikiem Operacyjnym. Obejmują one pełen zakres świadczenia usług Smart Repair oraz Auto Detailing czyli szybkich napraw estetycznych oraz zaawansowanej kosmetyki aut w ramach funkcjonowania Salonu S-PLUS. Związanie się z naszą Siecią jest trafną decyzją i dobrym ulokowaniem Państwa środków finansowych. Oferujemy Państwu pełne wsparcie własnego biznesu.

Jednostki franczyzowe: 18

Jednostki partnerskie: 48

 

s-plus-salon

 

Co oferujemy?

Możliwość przystąpienia do jedynej w branży i prężnie rozwijającej się Sieci Salonów. Proponujemy Państwu pomoc w prowadzeniu dobrze prosperującego biznesu w warunkach zagospodarowania niszy rynkowej, na bazie sprawdzonego systemu i nowoczesnych technologii oraz w oparciu o pakiet profesjonalnych szkoleń.
Oferta współpracy, którą kierujemy do Państwa, stwarza możliwość osiągnięcia sukcesu rynkowego w bardzo krótkim czasie. Zminimalizowane nakłady inwestycyjne oraz niskie koszty utrzymania, a także łatwy dostęp do materiałów eksploatacyjnych, stwarzają dogodne warunki do uzyskiwania wysokich przychodów i generowania wysokiej marży. Działania marketingowe realizowane przez Centralę Sieci S-PLUS, kreowanie nowych rynków zbytu dla naszych usług oraz wdrażanie nowoczesnych systemów pracy i technologii powodują wzrost ilości usług wykonywanych przez poszczególne Salony S-PLUS. Współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, firmami zarządzającymi parkiem samochodowym (CFM) oraz flotami, z sieciami dealerów samochodowych w zakresie pozyskiwania i obsługi klientów.

Koszt inwestycji

  • Całkowity koszt inwestycji zależy od wielu czynników i jest szacowany na poziomie do 150 – 250 tys. zł.
  • Zapraszamy do kontaktu z nami!
  • Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania mające związek z planowaną inwestycją, a także prześlemy niezbędne materiały informacyjne.
Kontakt
e-mail: p.bogacki@s-plus.pl  Telefon: +48 61 437 00 05

Źródło: S Plus

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *