Usługi dla klientów indywidualnych

Speed Queen

Numer 1 na rynku pralni samoobsługowych
Speed Queen jest największą marką w pralnictwie samoobsługowym na całym świecie. Zasoby i oddanie pozwalają zaoferować lepszy sprzęt pralniczy, serwis i wsparcie po sprzedażowe niż jakikolwiek inny producent na rynku. A to wszystko w w wygodnej formule “pod klucz”.
Jako lider niezawodności na rynku firma ma możliwość zwiększać obecność na światowych rynkach pralnictwa samoobsługowego, tworząc wysokozyskowny, wielokrotnie sprawdzony, odporny na recesje model biznesowy.
Od początku do końca inwestycji, Koncept Speed Queen oferuje pomoc na każdym kroku, od wyboru odpowiedniej lokalizacji, projektowania lokalu, doboru odpowiedniego sprzętu, wykorzystując siłę I doświadczenie marki Speed Queen, dostarcza materiały marketingowe, poligrafię, praktyczne procedury administracyjne i finansowe, formularze I raporty – dzięki unikalnemu rozwiązaniu “pod klucz” inwestowanie nigdy nie było taki łatwe.

Jednostki franczyzowe:

Otwarte pralnie w Europie: 118

Państwa: Hiszpania, Portugalia, Francja, Włochy, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Chorwacja, Słowenia, Polska, Litwa, Czechy, Belgia, Holandia, Łotwa, Wielka Brytania.
W Polsce liczba otwartych pralni SpeedQueen to 4. W planach mamy uruchomienie kolejnych 8.

 

no-salaried-employees-1

USIĄDŹ WYGODNIE I ODPRĘŻ SIĘ, TWOJA SAMOOBSŁUGOWA PRALNIA SPEED QUUEN PRACUJE ZA CIEBIE
Otwarcie pralni samoobsługowj Speed Queen to jedyna szansa na biznes, który wymaga od ciebie jedynie kilka minut dziennie dając ci w zamian szybki zwrot z inwestycji. Gdy twoja pralnia samoobsługowa Speed Queen pracuje, ty masz czas odpoczynek.

Korzystaj z inwestycji odpornej na recesję
Uzyskaj szybki zwrot z inwestycji
Brak konieczności zatrudnienia pracowników
Pracuj z numerem 1 na światowym rynku pralni samoobsługowych z ponad 100 letnim doświadczeniem

DLACZEGO WARTO?

Jak zawsze chodzi o zysk
Najważniejszym elementem w odnoszeniu sukcesu w biznesie jest zysk. W końcu po to przede wszystkim rozpoczynamy działalność – aby odnosić zyski.
Z wysokim zwrotem z inwestycji oraz prostotą prowadzenia nie ma innej, porównywalnej branży do rynku pralnictwa samoobsługowego, jak i lepszego partnera niż Speed Queen.
Przy nieprzerwanym zapotrzebowaniu na czyste ubrania, prawie każda pralnia odnosi duży sukces. Dzięki wsparciu twojego profesionalnego dystybutora, wiesz, że nigdy nie pozostaniesz z żadnym problemem sam.
fakty mówią same za siebie:
ODPORNY NA RECESJĘ SEKTOR + NIESKOŃCZONE WSPARCIE ŚWIATOWEGO LIDERA = ZYSKOWNY BIZNES
I to jest ta różnica.

KORZYŚCI

KORZYŚCI, KTÓRE NA PEWNO DOCENISZ
Inwestycja w pralnię samoobsługową daje ci wiele korzyści wynikających bezpośrednio z samoobsługi, dając większą niezależność zawodową oraz dużo czasu na odpoczynek. Oto pięć głównych powodów, dla których tysiące ludzi na całym świecie zdecydowało się otworzyć pralnię samoobsługową, widząc w niej szansę na własny sukces:

WIELKA SZANSA NA SUKCES

Pralnie samoobsługowe nie wymagają zatrudniania pracowników, bazują na stałych klientach, którzy potrzebują tego rodzaju usług, dzięki czemu inwestorzy mogą cieszyć się konkurencyjnymi zyskami.

CIĄGŁY POPYT

W przeciwieństwie do większości inwestycji, pralnie samoobsługowe nie są bezpośrednio zależne od wzrostu gospodarczego. W wielu przypadkach popyt w okresie recesji rośnie, ponieważ konsumenci poszukują wygodnego i niedrogiego sposobu na pranie

NIESPOTYKANA ELASTYCZNOŚĆ
Większość działalności biznesowych zmusza cię do dostosowania twojego życia do biznesu. W przypadku pralni samoobsługowej to ty dostosowujesz pralnię do swojego życia. Twoja pralnia może być duża lub mała, może pracować w odpowiadających tobie godzinach, wszystko aby dostosować się do twojego życia I wymagań.

PROSTE ROZLICZENIA
Klienci płacą z góry za usługi. To oznacza ze nie musisz martwić się obsługą długów, niezapłaconych faktur, prowizjami dla banków za płatności kartą. Dzięki temu rozliczenia oraz, księgowość prowadzi się dużo prościej a przychody są bardziej przewidywalne.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Dzisiejsze urządzenia korzystają z rozwiniętej technologii, która wspiera Cię w nadzorowaniu i zarządzaniu twoim biznesem pralniczym z dowolnego miejsca na świecie, dając ci pełną elastyczność działania.
ZRÓB TO ZE Speed Queen

WSPÓŁPRACUJ Z LIDEREM NA ŚWIATOWYM RYNKU

Wybierz właściwego partnera w biznesie, który pomoże ci nie tylko dziś ale i w przyszłości. Nasze zasoby i oddanie pozwalają zaoferować lepszy sprzęt pralniczy, serwis i wsparcie posprzedażowe niż jakikolwiek inny producent na rynku. Rozumiejąc twoje wymagania i cele, które chcesz osiągnąć, dostarczamy ci narzędzia i rozwiązania aby tego dokonać.

SILNE WSPARCIE

Właściciele pralni samoobsługowej Speed Queen posiadają silne wsparcie centrali. Nasi eksperci mają wiedzę na temat branży, rynku oraz sprzętu pralniczego. Są specjalnie przygotowani do przekazania ci wiedzy, poprowadzenia szkoleń oraz dostarczenia rozwiązań, dzięki którym odniesiesz sukces.

WYBÓR LOKALIZACJI ORAZ ANALIZA

Doświadczeni eksperci przejrzeli tysiące miejsc, więc wiedzą jakiego lokalu szukać. Pomogą ci w ocenie lokalu oraz przedstawią jego mocne i słabe strony. Eksperci zbadają warunki techniczne występujące w budynku, sąsiednie firmy, demografie danej okolicy.

WSPARCIE ORAZ POJEKT ADAPTACJI LOKALU

Speed Queen pomoże ci zaadoptować prawie każdy lokal pod wydajną i wygodną dla klientów pralnię samoobsługową. Pomoc w dobraniu urządzenia idealnie łączą szybkość i wydajność działania. Możesz liczyć również na doradztwo w sprawie wszystkich elementów składających się na twój lokal takich jak stoły do składania, kosze, automaty vendingowe, wszystko co pomoże twojemu biznesowi być dochodowym.

BIZNES PLAN

Pomóc  w przygotowaniu biznes planu, przewidując twoje miesięczne zyski w oparciu o koszty działalności, obsługę zadłużenia oraz miesięczny przychód.

SOLIDNE I DOCHODOWE URZĄDZENIA

Od ponad stulecia Speed Queen zbiera doświadczenie, dzięki któremu produkuje urządzenia przystające do każdego zadania na rynku komercyjnego prania. Maszyny wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Każdy projekt jest wykonany przy użyciu innowacyjnych rozwiązań, aby klienci minimalizowali koszty i maksymalizowali opłacalność. Każda wyprodukowana maszyna przechodzi szereg rygorystycznych testów w naszym laboratorium gwarantując wieloletnią, niezawodną pracę.

Kontakt
Sovrana Polska Sp. J. 32-300 Olkusz, ul. Przemysłowa 3 (32) 645 00 16 (32) 645 00 16 wew. 21

Źródło: Speed Queen

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *