Edukacja

Szkoła Matematyki 2plus2

Szkoła działa na polskim rynku od 2010 roku. Zaczęło się od kilku oddziałów w Szczecinie, a na prze-
strzeni lat oddziały znalazły się w większości miast.
Misją jest poszerzanie wiedzy matematycznej dzieci i młodzieży w każdym wieku oraz zarażanie ich pasją. Matematyka to jeden z najbardziej nielubianych przedmiotów szkolnych, głównie ze względu na dużą ilość materiału oraz problemy z jego zrozumieniem. Staramy się to zmienić, pokazując uczniom, że matematykę da się lubić!
Nasze zajęcia są dostępne dla każdego – od ucznia z problemami w szkole, do geniusza matematycznego który bierze udział w konkursach oraz olimpiadach. Program nauczania jest wybierany pod ucznia, przez co można zrealizować potrzeby każdego adepta oraz rodzica.
Większość naszych szkół działa w godzinach popołudniowych, od godziny 16:00 do 19:00, co umożliwia pogodzenie naszych zajęć z późnymi lekcjami czy innymi aktywnościami pozalekcyjnymi. Niektóre oddziały działają również w weekendy lub w szerszych ramach czasowych – specjalnie dla naszych uczniów.
Zajęcia odbywają się w kameralnych, trzy lub czteroosobowych grupach złożonych z rówieśników. Praca z każdym uczniem jest sprawą indywidualną – w przeciwieństwie do wielu placówek, nie prowadzimy zajęć w oparciu o sztywne scenariusze. Dodatkowo, co wyróżnia nas od typowych kursów, ważnym jest aby uczeń zrozumiał dany materiał, a nie jedynie przepisał go z prezentacji czy ze słuchu do zeszytu. Realizowane są prawdziwe potrzeby uczniów i ich rodziców, a nie narzucony z góry, abstrakcyjny program który często mija się z rzeczywistymi potrzebami!
Więcej informacji o programach nauczania znajdą Państwo w zakładce oferta. Dokładne godziny działania, ceny czy realizowane programy są zależne od oddziału – w celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

Jednostki własne 7

Jednostki franczyzowe
85;
5 Ukraina
3 Czechy
1 Serbia
1 Chorwacja
1 Kazachstan

2-plus-2-szkola-matematyki-1
Skorzystaj z dynamicznego rozwoju edukacji pozaszkolnej
w Polsce i otwórz własną Szkołę Matematyki 2plus2
Jesteśmy doświadczonym franczyzodawcą. W 2010 wprowadziliśmy na rynek sieć Szkół Matematyki 2+2. Od tamtej pory udało nam się zbudować największą sieć placówek edukacji pozaszkolnej/korepetycji w Polsce. Prowadzimy obecnie ponad 70 szkół w Polsce. W 2013 roku zaczęliśmy tworzyć sieć 2+2 poza granicami kraju. Uczniowie korzystają z naszych usług w Czechach, Chorwacji, Węgrzech, Serbii, Bośni i Hercogowinie i Kazachstanie.
Od 2014 roku rozwijamy kolejną franczyzę: Cyfrową Akademię, która pokazuje nasze zainteresowanie nauczaniem przedmiotów ścisłych. Dołączając do naszych usług kursy programowania chcemy wprowadzić najnowsze technologie i wiedzę do polskiego oraz europejskiego systemu edukacji.

Naszą misją jest poszerzanie wiedzy matematycznej dzieci i młodzieży w każdym wieku oraz zarażanie ich pasją. Matematyka to jeden z najbardziej nielubianych przedmiotów szkolnych, głównie ze względu na dużą ilość materiału oraz problemy z jego zrozumieniem. Staramy się to zmienić, pokazując uczniom że matematykę da się lubić!

Jako Franczyzodawca gwarantujemy:

 • Stabilny rozwój w ramach sieci, która posiada europejskie aspiracje
 • Członkostwo w sieci, która jest liderem na polskim rynku zajęć pozalekcyjnych
 • Sprawdzony model prowadzenia działalności edukacyjnej i gospodarczej
 • Wsparcie oraz praktyczne wskazówki na każdym etapie współpracy
 • Wyłączność na swoim terenie i możliwość otwierania kilku siedzib w swoim mieście

Korzyści

Skorzystaj z dynamicznego rozwoju edukacji pozaszkolnej w Polsce i otwórz własną Szkołę Matematyki, a może także Cyfrową Akademię. Wykorzystaj nasze kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności edukacyjnej i zostań Franczyzobiorcą sprawdzonego systemu nauczania Zapraszamy partnerów z całej Polski: korepetytorów, nauczycieli, ludzi chcących prowadzić własny biznes do otwarcia swojego oddziału 2+2 – najszybciej rozwijającego się ogólnopolskiego centrum edukacyjnego młodzieży. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami jako franczyzobiorca, otrzymasz:

 • Prawa do koncepcji 2+2 – oszczędzasz czas i pieniądze korzystając z naszego doświadczenia
  i know-how.
 • Nieograniczony dostęp do szkoleń dotyczących każdego aspektu prowadzenia firmy.
 • Sprawdzony plan marketingowy.
 • Sprawdzone standardy zarządzania szkołą.
 • Jeśli jesteś korepetytorem / nauczycielem, robisz to, co uwielbiasz, masz szansę na ciągły rozwój
  i (bardzo) wysokie zarobki.

Wymagania

Oferta franczyzy 2+2 i Cyfrowej Akademii skierowana jest do korepetytorów, nauczycieli i ludzi chcących prowadzić własny biznes na rynku edukacyjnym. Od naszych przyszłych franczyzobiorców oczekujemy:

 • Chęci doskonalenia swojego warsztatu nauczania i zdolności menedżerskich
 • Otwartości na uczniów i ich rodziców oraz motywacji do podnoszenia poziomu wiedzy z przedmiotów ścisłych
 • Kapitału początkowego na uruchomienie oddziału
 • Zdolności organizatorskich i umiejętności budowania kontaktów międzyludzkich

Zapraszamy nowych franczyzobiorców do skorzystania z naszej propozycji: sfinansujemy 60 % kosztów otwarcia nowej szkoły.
Pożyczymy ponad połowę kwoty potrzebnej na zakup wyposażenia szkoły, materiałów oraz reklamę. Franczyzobiorca odda pieniądze w dogodnym dla siebie terminie i ratach (wtedy, kiedy jego biznes nabierze odpowiednich rozmiarów), a pożyczka ta nie będzie oprocentowana.

Przewidywana suma inwestycji

7800 zł

Kontakt
Marcin Kruszyński DYREKTOR SZKOŁY Tel. 600 078 920 info@2plus2.edu.pl

Źródło: Szkoła Matematyki 2plus2

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *