Uroda i fitness

Tanrei Instytut Piękna i Estetyki

PRZYSTĄPIENIE DO SIECI
SIEĆ SAMODZIELNIE LICZY SOBIE 5 JEDNOSTEK PARTNERSKICH

Przystąpienie do sieci i wykorzystanie wypracowanych przez nas rozwiązań zagwarantuje Państwu stabilny rozwój i daleko idące korzyści z inwestycji.
Firma zapewnia pomoc i wsparcie na każdym etapie realizacyjnym. Doświadczenie w budowaniu sieci pozwoli łagodnie przejść przez wszystkie fazy uruchamiania i prowadzenia własnego Instytutu.

Jednostki partnerskie 8

 

tanrei-wydarzenia

Współpraca

OPIS SYSTEMU PARTNERSKIEGO

Instytuty Tanrei to ogólnopolska sieć profesjonalnych i ekskluzywnych gabinetów. Koncept Tanrei ma charakter systemu partnerskiego i skierowany jest do Inwestorów pragnących prowadzić własny, ekskluzywny Instytut Piękna i Estetyki w rozpoznawalnej sieci gabinetów w Polsce bazującej na doświadczeniu sieci Yasumi. Innowacyjność i kompleksowość oferowanych rozwiązań, pozwoli na proponowanie zabiegów na najwyższym poziomie. Instytut Tanrei wyróżnia się na rynku spośród oferty gabinetów tradycyjnych . Mocną stroną programu jest oryginalność prowadzonych usług i wypracowany własny oryginalny styl, a tego właśnie oczekują dzisiaj wymagający i świadomi klienci.
Oferowane zabiegi są skuteczne, jednocześnie wspaniale relaksują. Wykonywane w gabinecie na odpowiednim poziomie dają klientowi poczucie przynależności do ekskluzywnej, wyjątkowej grupy. Instytuty Tanrei to najwyższy poziom świadczonych usług, nowoczesność i profesjonalizm. Sprawdzone schematy działania, doświadczenie oraz odpowiedni dobór technologii to niezbędne czynniki udanego startu nowego gabinetu.

Przystąpienie do sieci i wykorzystanie wypracowanych przez firmę rozwiązań zagwarantuje Państwu stabilny rozwój i daleko idące korzyści z inwestycji. Gwarantujemy pomoc i wsparcie na każdym etapie realizacyjnym.

INFORMACJE DLA INWESTORA

Pakiet startowy ustalany jest indywidualnie, wspólnie z Inwestorem, tak aby zachować wysoki poziom oferowanych przez Instytut usług. Istotnym elementem jest odpowiednie dostosowanie oferty gabinetu do potrzeb i uwarunkowań danego regionu w celu uzyskania najszybszego tempa zwrotu inwestycji.
Dobór aparatur jest w dużej mierze uzależniony od uwarunkowań przestrzennych i finansowych jakimi dysponuje lub może dysponować nasz partner.Firma ustala konkretny standard, który nie schodzi poniżej ustalonego poziomu.

Warunki przystąpienia do systemu partnerskiego Tanrei

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

W celu zapewnienia najwyższego standardu usług oraz nadania ekskluzywnego charakteru Instytutom Tanrei niezbędne są inwestycje finansowe związane z adaptacją lokalu oraz zakupem odpowiedniego pakietu urządzeń oraz kosmetyków. Inwestor zainteresowany uruchomienie Instytutu Piękna i Estetyki Tanrei powinien być przygotowany na wydatek związany z zakupem pakietu startowego w wysokości 125 – 150 tys. zł netto.

partner musi posiadać prawo do użytkowania lokalu (własność lub dzierżawa),
lokal musi mieć powierzchnię umożliwiającą wydzielenie min. 3 pomieszczeń zabiegowych,
lokal musi mieć możliwość umieszczenia wizualizacji zewnętrznej,
przed lokalem warto aby znajdował się parking a dojazd do niego nie był problematyczny
partner powinien liczyć się z koniecznością zakupu pakietu startowego – urządzenia i kosmetyki, za kwotę od min. 125 tys. zł netto,
przed przystąpieniem do współpracy partner podpisuje umowę partnerską,
partner deklaruje w umowie dokonywanie co miesięcznych zakupów kosmetyków na kwotę równą 500 zł netto.
Działanie w sieci gabinetów o ugruntowanej pozycji na rynku pozwala na zdecydowanie szybszy i pewniejszy zwrot inwestycji. Bazując na sprawdzonych schematach, Inwestor wprowadza tylko najlepsze rozwiązania unikając wielu błędów na jakie może być narażony w początkowym stadium działalności.

Kontakt
62-800 Kalisz, ul. Wrocławska 183 +48 62 502 51 12 biuro@yasumi.pl

Źródło: Tanrei Instytut Piękna i Estetyki

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *