Turystyka i hotele

Travelplanet.pl

6 powodów dlaczego warto

Najlepsze warunki współpracy

Dzięki wieloletniej pozycji lidera w branży jesteśmy w stanie zaoferować naszym partnerom najkorzystniejsze warunki prowizyjne na rynku. Stabilne fundamenty finansowe i mocne zaplecze kapitałowe Travelplanet.pl pozwala na wypłacane prowizji po każdym miesiącu sprzedaży. Stosowana jest jedna wysokość prowizji od każdego organizatora, co wpływa na świadomą obsługę klienta. W efekcie oferujemy produkt jakiego oczekuje klient.

Jednostki własne 16

Jednostki franczyzowe 34

 

274642_art

 

Finansujemy wyposażenie salonu

Partnerom firma pomaga w wyposażeniu salonu finansując meble biurowe oraz witrynę. Atrakcyjny design i rozpoznawalna marka pozwolą skuteczniej wyróżnić się i przyciągać nowych klientów.
Pełna oferta organizatorów

Oferowany jest dostęp do produktów najważniejszych polskich biur podróży nie wprowadzając jednocześnie lmitów sprzedażowych. Przekłada się to na wzrost sprzedaży ofert, których oczekują klienci.

Silna marka

Postaw na solidne partnerstwo. Travelplanet.pl to rozpoznawalna marka o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki innowacjom i stałemu rozwojowi przez 15 lat na rynku wyjechało z nami ponad 1 milion osób.

Wsparcie marketingowe

Najmocniejsza pozycja w internecie oraz unikalne produkty ubezpieczeniowe zapewniają klientom 100% bezpieczeństwo wyjazdu tak ważne w dzisiejszych czasach. Zapewniamy stały udział w licznych akcjach promocyjnych oraz stymulowanie wzrostu sprzedaży wysokimi nakładami na reklamę w zasięgowych mediach, w tym reklamę telewizyjną.

Szkolenia

Szeroka wiedza produktowa i wysokie kompetencje doradców to znaki rozpoznawcze Travelplanet.pl. W ramach współpracy organizowane są bezpłatne szkolenia z zakresu zarządzania salonem oraz szkolenia produktowe, sprzedażowe i marketingowe.

Suma inwestycji

Franczyza – ok. 10 tys. zł – brak opłat licencyjnych oraz stałych
Partner – ok. 5 tys. zł – brak opłat licencyjnych oraz stałych

Kontakt
Travelplanet.pl SA ul. Ostrowskiego 9, 53-238 Wrocław (+48) 502 050 906 franczyza@travelplanet.pl

Źródło: Travelplanet.pl

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *