Uroda i fitness

Trendy Hair Fashion

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Trendy Hair Fashion jest jedną z pierwszych franchisingowych firm w Polsce i pierwszą tego typu w branży fryzjerskiej. Swój dynamiczny rozwój zawdzięcza m.in. profesjonalnej i partnerskiej pracy zespołu, który bierze udział w regularnych szkoleniach. Trendy Hair Fashion posiada wszystko to, co jest niezbędne w osiągnięciu sukcesu – pasję, wiedzę i ponad 20. letnie doświadczenie, którymi dzieli się z franczyznobiorcami.

DLACZEGO FRANCHISING?

Franchising to bezpieczna i efektywna forma rozwoju usług na świecie, zapewniająca całkowitą swobodę w zarządzaniu własną firmą. Franczyzobiorca sam organizuje jej pracę, dba o atmosferę i efektywność funkcjonowania.

Franchising pozwala zachować względną niezależność przy jednoczesnym czerpaniu korzyści z doświadczeń Trendy Hair Fashion. To dobra inwestycja, zapewniająca zwrot poniesionych kosztów w przeciągu półtorej roku do dwóch lat.

LET’S BE A MAN

Nowoczesny, zadbany, aktywny i świadomy swojej atrakcyjności. Ma to coś, za co pożądają go kobiety a czego zazdroszczą mu inni faceci – klasę.
Taki właśnie jest mężczyzna według TRENDY HAIR FASHION, marki która udowadnia, że męska elegancja nie musi być nudna.
Nosząc – dzielisz się. Pomagasz innym i zmieniasz świat, wkładając na siebie efekt naszej akcji charytatywnej I WEAR I SHARE, podczas której sfinansujemy zakup obuwia dla dzieci z domów dziecka. Szukamy osób, które tak jak my chcą pokazać innym, że pomaganie jest trendy. Tych bohaterów, którzy wierzą, że dzielenie się jest jednocześnie mnożeniem pięknych emocji.

Waszymi zakupami zadbacie o najmłodszych, więc we współpracy z marką Copywriting Shop zadbaliśmy o Was, prezentując wyjątkowe propozycje, które doskonale sprawdzą się na siłowni, zakupach, czy też spotkaniu z przyjaciółmi. Szukamy bohaterów nowoczesnych i z wielkim sercem. Możesz sprawić, aby inni podążali Twoimi śladami. Idąc w dobrym kierunku, nigdy nie idziesz sam.

Jednostki własne 5

Jednostki franczyzowe 54

 

dsc_0031

 

Pakiet franchisingowy obejmuje wsparcie w zakresie:
know-how,
finansowania,
doboru i aranżacji lokalizacji,
wyposażenia salonu,
wsparcie prawne (doradztwo w zakresie zawieranych umów)
marketingu (na poziomie lokalnym i ogólnopolskim)

Ponadto:
pomoc przy rekrutacji personelu,
serię szkoleń dla personelu przeprowadzanych przez team kreatywny Trendy Hair Fashion ramach tzw. Akademii Trendy – centrum szkoleniowego marki.
Częste szkolenia fryzjerów, wysokiej jakości obsługa i markowe, profesjonalne produkty. Powodzenie przedsięwzięcia zapewniają także sprawdzone metody działania i rozwiązywania określonych problemów. Duża rozpoznawalność i świadomość marki, będącej synonimem najwyższej jakości, gwarantuje zaufanie przyszłych klientów.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona renomowanych salonów Trendy Hair Fashion, zachęcamy do kontaktu.

Bobbys Karampotis – Franchising Manager

Suma inwestycji

60–80 tys. zł. netto.

Kontakt
TRENDY HAIR FASHION ul. Plac Wolności 9 43-300 Bielsko-Biała Tel./fax: 033/ 816-42-22 Tel. kom. 0601 51 61 14 E- mail : trendyhair@trendyhair.pl

 

Źródło: Trendy Hair Fashion

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *