Edukacja

TwojRobot.pl

Na czym polega Franczyza?

Franczyza to zakup licencji na prowadzenie kursów TwojRobot ( robotyka, informatyka) lub DavinciSchool (fizyka, chemia).
Inwestycje można rozłożyć w czasie i stopniowo kupować sprzęt na zajęcia.
Nie trzeba mieć własnego lokalu, by kupić franczyzę, pomieszczenie można wynajmować przez cały czas trwania umowy franczyzowej.
Po zakupie licencji oferujemy pełne wsparcie (szkolenie dla kierownika placówki i jego pracowników, materiały reklamowe, podręcznik placówki jak prowadzić kursy krok po kroku, instrukcje do zajęć dla dzieci, konsultacje itd.). Dzięki temu zwrot poniesionych kosztów może nastąpić nawet po kilkunastu miesiącach!
Nasze 9 letnie doświadczenie chroni nową placówkę przed „błędami początkującego”, które potrafią być bardzo kosztowne jeżeli działa się samemu.
Współpracując na zasadzie franczyzy niweluje się nie potrzebne, wydatki gdyż bazując na naszej wiedzy, można ich uniknąć i inwestować np. w te formy reklamy, które są najbardziej skuteczne.

Jednostki własne
2 ( Poznań, Wrocław – istnieje również możliwość przejęcia rozkręconych już placówek w tych miastach).

Jednostki franczyzowe 67

 

 

c700x420-1

 

Franczyza to oszczędność

Oszczędności wynikające z zakupu franczyzy TwojRobot wynoszą ponad 14 000zł brutto na samym starcie.
Decydując się na współpracę oszczędzasz od samego początku. Możesz kupić sprzęt na zajęcia po promocyjnej cenie, gdyż jesteśmy dystrybutorem zestawów RoboRobo. Nie ponosisz kosztów związanych z uruchomieniem strony www, projektami graficznymi, które dla Ciebie przygotowujemy, pozycjonowaniem, kosztownym opracowaniem zajęć itd.

Co nas wyróżnia?

LIDER RYNKU
W 2006 r. pierwsi w Polce uruchomiliśmy kursy na zestawach Lego Mindstorms NXT. Obecnie mamy 50 lokalizacji zajęć. Rozwijamy się dynamicznie, bo nasze „know how” jest jedyne w swoim rodzaju.

WYNIKI FINANSOWE
Nasz pomysł na biznes i osiągane wyniki finansowe zostały docenione przez ekspertów z ekonomii. W 2011 firma uzyskala prestiżowy tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości przyznany przez Prezydenta Miasta Poznania dla najlepszej firmy w regionie.

Wyjątkowe wsparcie

Wiemy, że „know how” to nie wszystko. Promocja marki to podstawa sukcesu. A działając w sieci jest to tańsze, bo koszty reklamy rozkładają się na wielu partnerów.

Pozycjonowanie

uzyskano czołowe miejsca w wyszukiwarkach.

WYSTAWA ROBOTÓW
Czy wyobrażasz sobie lepszą promocję niż sytuację gdy całe miasto mówi o robotyce? A tak się dzieje, gdy nasza wystawa odwiedzi Twoje miasto. Firma posiada największą mobilną wystawę robotów w Polsce.
Z doświadczeń prowadzozne są zajęcia

Kupując pełną franczyzę Twój Robot otrzymasz również licencję na zajęcia z fizyki i chemii systemu franczyzowego DaVinciSchool.pl.
Rdzeń naszej franczyzy to zajęcia z: robotyki, ale okresowo w ciągu roku wprowadzamy nowe programy z doświadczeń naukowych oraz lekcje tematyczne z robotyki dedykowane konkretnym wydarzeniom np. na zajęcia mikołajkowe, wielkanocne, wakacyjne itd.

Profil Franczyzobiorcy

Zapraszamy do współpracy osoby:

posiadające środki do rozpoczęcia działalności 30.000zł – 40.000zł brutto,
mające umiejętności sprzedażowe,
zaangażowane całkowicie w swoją pracę,
pomysłowe, lubiące pracę z ludźmi,
mające minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe.
Poznaj szczegóły !!!

Biznes, który oferujemy jest tak opracowany, że placówką może zarządzać każdy, wystarczy chęć działania i motywacja do pracy.
Skontaktuj się, aby otrzymać pełen folder franczyzowy, z którego dowiesz się ile kosztuje licencja TwojRobot, co dostajesz w ramach franczyzy, jak wygląda współpraca, umowa i ile kosztuje sprzęt na zajęcia.

Zapraszamy

Kontakt
tel. 884-888-418 ( 9.00-16.00) franczyza@TwojRobot.pl

Źródło:  TwojRobot.pl

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *