Kosmetyki, biżuteria, upominki

W. Kruk

Najstarsza marka jubilerska w polsce

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Historia przeszło 175 lat tradycji to nasza największa duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 90 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.
EKSPERT W DZIEDZINIE ZEGARKÓW
W.KRUK to ekspert w dziedzinie zegarków. Ponad 175 lat tradycji oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią nas wiarygodnym i profesjonalnym przedstawicielem najlepszych światowych marek zegarkowych: Rolex, Tudor, Omega, Longines, TAG Heuer, Certina, Tissot, IWC, Raymond Weil i wielu innych.

 

Jednostki własne: blisko 100

 

pg_jeden_003

 

System franczyzowy w.kruk

System franczyzowy W.KRUK oparty jest na zasadzie towaru powierzonego. Poszukujemy ludzi i firm z doświadczeniem w projektach franczyzowych, którzy gotowi są dostarczyć najwyższą jakość obsługi klienta prowadząc salon W.KRUK w wybranych miastach poniżej 100 tys. mieszkańców. Interesują nas lokalizacje, w których W.KRUK nie posiada salonów własnych.
Oferujemy najwyższej jakości produkty, know-how najstarszej polskiej marki jubilerskiej oraz profesjonalne rozwiązania biznesowe. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, ogólnopolskie wsparcie marketingowe, bezpośredni nadzór kadry menadżerskiej oraz systemowe rozwiązania gwarantujące poprawne funkcjonowanie całego procesu zakupowo-usługowego.
Franczyzobiorca odpowiedzialny jest za podpisanie umowy najmu, ponosi wszelkie koszty związane z uruchomieniem lokalu oraz wszystkie koszty związane bieżącym funkcjonowaniem salonu W.KRUK.

Korzyści dla franczyzobiorcy:

przynależność do stabilnej sieci, której podstawą jest ponad 90 własnych salonów jubilerskich,
sprawdzony koncept oraz współpraca z marką o silnej reputacji i niekwestionowanej pozycji najstarszej firmy jubilerskiej w Polsce,
dostęp do profesjonalnych materiałów marketingowych | wysokie nakłady W.KRUK na marketing, ogólnopolskie kampanie reklamowe w TV, prasie i Internecie,
wysoka jakość i nowoczesne wzornictwo produktów,
dostęp do profesjonalnych narzędzi i procedur,
bieżące wsparcie Centrali, w tym Regionalnego Managera Sprzedaży i Managera Działu Szkoleń,
sprawny system logistyki i dostaw.

Przewidywana wartość inwestycji:

minimalna kwota inwestycji: 350 000 zł – 6000 zł/m²
opłata wstępna: 15 000 zł

Kontakt
W. Kruk SA ul. Pilotów 10, 31-462 Kraków franczyza@wkruk.pl

Źródło: W.Kruk

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *