Uroda i fitness

Xtreme Fitness Gyms

SPRAWDZONA STRUKTURA KLUBÓW

Xtreme Fitness Gyms to dynamicznie rozwijająca się sieć klubów fitness. Od połowy 2012 roku uruchomiliśmy 5 klubów i ciągle otwieramy nowe. W przeciągu najbliższych 12 miesięcy otworzymy 3 kolejne lokalizacje. Jesteśmy pasjonatami sportu, fitnessu oraz zdrowego odżywiania. Posiadamy 17 letnie doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu klubami fitness w Polsce, w Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii. Powierzchnie naszych klubów nie są duże, w zależności od potrzeb od 350 m2 do 1000 m2. Pozwala to zachować niskie koszty utrzymania. Nasze kluby charakteryzują się maksymalnym wykorzystaniem każdego metra kwadratowego powierzchni oraz odpowiednio dobranym sprzętem umożliwiającym naszym klientom osiągnięcie ich sportowych celów.
W naszej działalności największy nacisk kładziemy na lokalizację, sprzęt, atmosferę oraz cenę. Jeżeli wszystkie te elementy będą na odpowiednim poziomie twój klub fitness będzie gwarantowanym sukcesem!

Jednostki własne
6 (Tarnów, Brzesko, Gliwice, Nowy Sącz, Chorzów, Ruda Sląska)

Jednostki franczyzowe
2 (Bytom, Wadowice)

 

1383795196878

 

 

ZARABIAJ JUŻ W MOMENCIE OTWARCIA KLUBU

Struktura naszych karnetów, wynegocjowane warunki czynszu oraz sprawdzone kampanie przedsprzedaży stacjonarnej oraz online pozwolą Twojemu klubowi generować zysk już w momencie otwarcia klubu.

WSPARCIE

Xtreme Fitness Gyms wyróżnia się tym, że nasi konsultanci oraz dyrektorzy franczyzowi są ekspertami przede wszystkim na Polskim rynku. Jesteśmy z Tobą zaangażowani od samego początku. Oferujemy pomoc zarówno przed otwarciem klubu jak i w późniejszych etapach jego prowadzenia.

PRZED OTWARCIEM KLUBU

Pomoc w znalezieniu lokalizacji oraz odpowiedniego lokalu
Wykończenie lokalu według standardów Xtreme Fitness Gyms
Negocjowanie najkorzystniejszych warunków czynszu
Oszacowanie dokładnych kosztów inwestycji
Nadzorowanie wykończenia lokalu i przystosowanie go do użytkowania
Analiza strategii konkurencji , ustalenie cen na odpowiednim poziomie oraz opracowanie struktury karnetów
Opracowanie planu marketingowego
Wybór sprzętu
Zatrudnienie personelu oraz jego szkolenie
Przygotowanie kampanii przedsprzedaży

PO OTWARCIU KLUBU

Udział w regularnych kampaniach marketingowych
Regularne zebrania menadżerów oraz właścicieli klubów
Regularne szkolenia personelu
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Na rynku jest wiele możliwości nawiązania współpracy franczyzowej. Dlaczego powinieneś wybrać franczyzę w branży fitness?
Według danych z raportu „The European Health&Fitness Market 2015” liczba klubów TOP 10 podmiotów sieciowych fitness wzrosła z 55 w 2010 roku do 150 w roku 2015, a estymacja na bazie trendów europejskich przewiduje dalszy wzrost do 350-400 w 2020 roku. Podobnie jest z ilością klientów klubów w 2010 było to około 30 tys. natomiast w 2015 to już 230 tys. i szacowany jest wzrost do około 600-700 tys. w 2020 roku.

Czego mogę oczekiwać od mojego biznesu?

Przychód z każdego klubu jest uzależniony od wielu czynników: lokalizacji, warunków demograficznych, zaangażowania właściciela, utrzymywania niskich kosztów, czynników ekonomicznych itp. Pomożemy Ci zbudować biznes plan, aby w przybliżeniu oszacować dochody klubu.
Jak wygląda sprawa szkoleń?
Szkolenia nigdy się nie kończą. Zapewniamy wstępne wymagane szkolenia w każdym dziale klubu oraz regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje i efektywność Twoich pracowników. Dodatkowo posiadasz nieograniczony bezpłatny kontakt telefoniczny oraz mailowy do swojego opiekuna.
Jak bardzo muszę być zaangażowany w prowadzenie mojego klubu jako właściciel?
Ta decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Niektórzy właściciele pracują na pełen etat w swoim zawodzie, a działalność klubu sprawdzają okazjonalnie. Inni pracują w swoim klubie na cały etat. Struktura klubu pozwala na całkowite funkcjonowanie klubu bez ingerencji właściciela.
Czy otrzymam pomoc w znalezieniu lokalizacji klubu?
Tak, eksperci pomogą Ci znaleźć lokal spełniający wszystkie nasze standardy w atrakcyjnej lokalizacji lub pomogą Ci w analizie i ocenie wyszukanej przez Ciebie lokalizacji. Pod uwagę brane są wszystkie istotne czynniki niezbędne aby lokal nadawał się do prowadzenia klubu.
Czy są dodatkowe korzyści wynikające z inwestycji w kolejne kluby?
Oczywiście. Dzięki wcześniej zdobytemu doświadczeniu każdy klub jest łatwiejszym procesem. Dodatkowo otwierając kolejne kluby otrzymasz rabat na miesięczną opłatę oraz licencję franczyzową.
Czy mogę otrzymać wyłączność na dany obszar?
Tak, nasi konsultanci przedstawią Ci szczegóły w jaki sposób i na jakich warunkach działa wyłączność na danym obszarze.

Jakie są koszty inwestycji?

Licencja franczyzowa to 30 tys. zł, płatna jednorazowo przy podpisaniu umowy franczyzowej. Bieżąca opłata franczyzowa uiszczana miesięcznie od momentu otwarcia klubu, szacowana na podstawie jego powierzchni oraz wysokości sprzedaży. Opłata marketingowa uiszczana miesięcznie.

DLA WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI

Jeśli dysponujesz lokalem który spełnia poniższe wymogi skontaktuj się z nami na : lokale@xtremefitness.pl
Widoczne miejsce z łatwym dojazdem, blisko osiedli lub w centrum miasta
350-1000 m2 idealnie usytuowane na jednym poziomie (bierzemy również pod uwage lokale na dwóch poziomach)
Dostępny parking
Wysokość sufitów minimum 3 m
Mozliwość umieszczenia widocznej zewnętrznej reklamy
Umowa najmu na okres 10-20 lat

Kontakt
tel. 886 330 320 info@xtremefitness-franchise.pl

Źródło: Xtreme Fitness Gyms

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *