Uroda i fitness

Zdrofit Fitness Klub

NA DOBRY POCZĄTEK  instruktorzy Zdrfit Fitness Klub pomogą Ci pokonać pierwsze kroki w fitnessie i sprawią, że Twój trening będzie nie tylko dobrą zabawą, ale również efektywną pracą nad Twoim ciałem. Na początku najważniejsze jest to, żebyś ćwiczył regularnie i był cierpliwy – nie wszystko musi Ci wyjść za pierwszym razem. Podejmij wyzwanie!

RELAKS CIAŁA I DUCHA

Jeżeli poszukujesz zajęć, które pozwolą Ci zadbać jednocześnie o ciało, umysł i duszę, a w życiu poszukujesz harmonii – znajdziesz je w klubach Zdrofit Fitness Klub. Ta forma treningu uwalnia od napięć i stresu, daje psychiczne odprężenie, pozwala wzmocnić mięśnie głębokie i rozciągnąć przykurczone strefy ciała oraz uczy przyjmowania poprawnej postawy w życiu codziennym.

ZAWSZE W DOBREJ FORMIE

Zespół Zdrofit Fitness Klub zaprasza na zajęcia, które cieszą się wśród  Klientów największą popularnością! Jeżeli chcesz zadbać o swoją sprawność, ujędrnić i wyrzeźbić ciało, ale nie przepadasz za skomplikowanymi układami choreograficznymi, koniecznie wypróbuj ten rodzaj treningu. Podstawowym jego celem jest wzmocnienie mięśni całego ciała lub konkretnych jego części (np. brzuch, pośladki).

 

zdrofit

POZIOM WYŻEJ

Jeżeli chcesz być coraz lepszy, a klasyczne treningi już Ci nie wystarczają i poszukujesz dodatkowych wyzwań – te zajęcia są dla Ciebie ! Cechuje je wzmożona intensywność, co gwarantuje poprawę kondycji, siły i wytrzymałości. Wejście na „poziom wyżej” to źródło satysfakcji i krok do samodoskonalenia się.

STREFA SENIORA

Zadbaj o siebie w każdym wieku! Popraw kondycję, sprawność fizyczną oraz zatroszcz się o swoje samopoczucie. Zajęcia w Zdroficie to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w przyjaznej atmosferze i oderwanie się od codzienności.

BAW SIĘ RUCHEM

Zajęcia choreograficzne to świetna zabawa! Jeżeli lubisz taniec i energetyczną muzykę, koniecznie do nas dołącz. Charakter zajęć oraz zawarte w nich elementy treningu funkcjonalnego sprawiają, że można tańczyć, ćwiczyć, spalać setki kalorii i jednocześnie czerpać z tego mnóstwo radości.

Co zyskujesz ?
Dobre samopoczucie
Setki spalonych kalorii
Pozytywną energię i satysfakcję
Dlaczego warto ?
Doskonale poprawia kondycję
Buduje tkankę mięśniową
Świetna zabawa przy muzyce

Dla franczyzobiorcy

funkcjonowanie pod rozpoznawalną dobrze kojarzoną przez klientów marką, o innowacyjnym, elastycznym i profesjonalnym podejściu do klienta,
korzystanie z ekonomii skali sieci Zdrofit Fitness Klub, atrakcyjne warunki handlowe, cenowe, promocyjne itp., obniżających parametry nakładów inwestycyjnych,
przekazanie w pełni sprawdzonej koncepcji prowadzenia działalności klubu fitness, zapewniającej komfort i wygodę klientów oraz stale rosnącą rozpoznawalność marki,
stały transfer wiedzy operacyjnej o zarządzaniu profesjonalnym klubem fitness Zdrofit Fitness Klub,
dostęp do szkoleń, wiedzy i kompetencji wynikających z konieczności stałego kształcenia i pogłębiania wiedzy fachowej,
redukcja kosztów działalności klubu franczyzowego, wynikająca z faktu, że wszystkie nowe narzędzia, techniki i działania przed wdrożeniem w klubie franczyzowym są skrupulatnie badanie pod kątem efektów w jednostkach własnych.

Kto może zostać Franczyzobiorcą Zdrofit Fitness Klub:

Prywatny inwestor, osoba nie związana dotychczas z branżą, bez doświadczenia w prowadzeniu klubu fitness, ale z doświadczeniem w usługach i obsłudze klientów lub Właściciel klubu fitness, który chciałby dokonać rekonfiguracji dotychczas prowadzonej działalności.
Osoba posiadająca minimum średnie, doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.
Osoba mająca dobrą znajomość zagadnień ekonomicznych, finansowych i administracyjnych oraz zagadnień związanych z relacjami z klientami.
Osoba, posiadająca wolne środki finansowe (zdolność inwestycyjna) oraz majątek trwały celem zabezpieczenia płynności finansowej prowadzonej działalności.
Osoba dysponująca odpowiednią lokalizacją która zostanie starannie zweryfikowana przez obie Strony umowy franczyzowej w procesie planowania rozpoczęcia działalności pod marką Zdrofit Fitness Klub.
Osoba postępująca zgodnie z normami etycznymi, odporna na stres, wnikliwa, przedsiębiorcza, energiczna i kreatywna.
Osoba posiadająca ogromną motywację do osiągnięcia sukcesu, otwarta na świat i elastyczna.

Wymagania

Minimalna Kwota: 300 000 zł
Opłata Wstępna: 30 000 zł netto
Opłata Bieżąca: 2% netto miesięcznej sprzedaży
Opłata Marketingowa: 3% netto miesięcznej sprzedaży

Kontakt
Infolinia 22 428 88 88

Źródło: Zdrofit Fitness Klub

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *