Usługi dla klientów indywidualnych

Zeccer

Wygodne drukowanie w wielu punktach miasta
Drukuj poza domem z komputera lub telefonu – szybko, wygodnie i bez kolejek.
Zeccer to oprogramowanie, dzięki któremu możemy drukować bezpośrednio z komputera lub aplikacji mobilnej (Android, iOs, Windows Phone) na drukarkach w sieci Zeccer bez konieczności instalowania jakichkolwiek sterowników. W intuicyjny sposób dodajemy pliki do wydruku z dysku, maila czy bezpośrednio z google drive czy dropboksa. Podchodzimy do najbliższej drukarki i jednym kliknięciem wyzwalamy wydruk. Po chwili materiały są gotowe do odbioru. Zeccer Partner to jedyny w Polsce Mobilny Punkt Drukowania, który można utworzyć w dowolnym miejscu z dostępem do prądu. Wystarczy połączyć nasze oprogramowanie do drukarki i:

poszerzasz ofertę usług w swoim lokalu o możliwość wydruku
zarabiasz na wydrukach
dostarczasz realną wartość swoim klientom
rzeczywisty wyróżnik w ofercie
przyciągasz do swojego lokalu nowych klientów
Zeccer działa niezależnie i w żaden sposób nie koliduje z dotychczasową pracą drukarki.
Spółka rozwija sieć drukowania w oparciu o punkty własne jak i franczyzowe. Celem strategicznym naszej firmy jest dynamiczny rozwój sieci na terenie Polski jak i Europy. Posiadamy 58 punktów w Polsce i 2 w Niemczech.
Zeccer to najtańsza franczyza na rynku oparta o maszynę. Mobilny Punkt Drukowania można otworzyć na dwa sposoby:
masz już drukarkę (lub kserokopiarkę) – podłączysz ją do naszego systemu i już można drukować,
nie masz drukarki (lub kserokopiarki) – możesz zakupić ją za naszym pośrednictwem (zakup w ratach, leasing, ze wsparciem ze środków unijnych, czy jako pierwszy biznes ze środków powiatowego urzędu pracy, itp.)
Najbardziej preferowane są istniejące punkty sprzedaży dostępne dla klientów indywidualnych jak: agencje pocztowe, ubezpieczeniowe, punkty dostarczania i odbioru przesyłek kurierskich, punkty sprzedaży telefonów i akcesoriów telefonicznych, punkty Lotto, kioski i saloniki prasowe, sklepy papiernicze i księgarnie, sklepy spożywcze typu convenience (małe sklepiki osiedlowe, sieci ajencyjne, itp.). Dobrą lokalizacją są też szkoły średnie i uczelnie, urzędy, stacje paliw czy kawiarnie.
Mobilny Punkt Drukowania można otworzyć w dowolnym miejscu! W galeriach i pasażach handlowych, marketach spożywczych, zarówno dużych sieci jak tych mniejszych. Mobilny Punkt Drukowania standardowo zajmuje 0,7 m2 powierzchni (duża maszyna ksero) ale też mała drukarka laserowa (kolorowa) sprawdzi się w innych miejscach jako uzupełnienie prowadzonej już działalności (zajmuje ona jeszcze mniej miejsca).
Na przestrzeni 10 lat liczba wydruków wciąż utrzymuje się na podobnym poziomie. Natomiast znacznie mniej drukuje się w domu. Spada sprzedaż drukarek domowych. Jednak potrzeba pozostaje, dlatego ludzie coraz więcej drukują w mieście (punkty druku). Idea Zeccera zakłada stworzenie ogólnodostępnej sieci drukarek zlokalizowanych “tuż za rogiem”. Rozwijaj z nami sieć bezobsługowych punktów druku.
Jeśli masz dużą liczbę drukarek lub chcesz udostępnić również skanowanie i kserowanie napisz do nas, przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.
„Wygodne drukowanie w wielu punktach miasta. Zeccer to najprostszy sposób na wydruk – szybko, wygodnie i bez kolejek. Zapomnij o punktach ksero. Zlecaj pliki z komputera lub telefonu. Masz go zawsze pod ręką”.

Jednostki własne 40

Jednostki franczyzowe 15

zeccer2

 

Dla franczyzobiorcy

Co zyskujesz zostając Partnerem:

urządzenie Zeccer Partner (NUC),
pomoc w zakupie drukarki (kserokopiarki),
obudowa kserokopiarki (opcjonalnie, możliwość dodatkowego zarabiania na reklamie umieszczonej na obudowie),
dedykowaną wizytówkę w aplikacji Zeccer,
pakiet marketingowy,
wsparcie techniczne przez telefon i email.

Przewidywana suma inwestycji

Opłata inicjacyjna: od 1200 zł netto,
Opłata miesięczna od: 129 zł netto.
Podstawowe wymagania sieci
Kto może zostać naszym Partnerem, kogo szukamy:
prowadzi lub zamierza prowadzić działalność gospodarczą,
szuka nowych możliwości rozwoju i zdobycia realnej niezależności finansowej,
jest gotowy zainwestować w przyszłościowy biznes.

Kontakt
Zeccer Sp. z o.o. ul. Fabryczna 16h, 53-609 Wrocław rafal@zeccer.pl

Źródło: Zeccer

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *